Kategória: ATA séria + Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop Fort All Court
Počet účastníkov: 29 ATA, 17 Challenger

V sobotu sa v Senici prezentovalo 46 účastníkov. Bol to 4.ročník a treba pripomenúť,že sa svojou polohou,zabezpečením a úrovňou stáva najväčším a zároveň najprestížnym turnajom okruhu ATAtennis.
Počas víkendovej horúčavy bolo 29 hráčov v ATA pavúku a 17 borcov v Challengeri. Bojovalo sa o finančné poukážky na nákup u partnera okruhu www.volkl.sk. Samozrejme výzvou bola samotná prestíž medzi účastníkmi. Prekvapivým,ale zaslúženým víťazom sa stal 54 ročný veterán z Komárna Richard "robot" Both,ktorý obdržal finančnú poukážku v hodnote 150 eur. Jeho finálovým súperom, ktorý zinkasoval "iba" 100 eurovú poukážku bola veľká bomba turnaja a to Zdeno Takáč z Trnavy. Počas víkendu zdolal Košovana,Bryšku,Valenta a Koca. Dúfajme,že mu forma vydrží v najbližších turnajoch. Na treťom mieste skončili Benjamín Babík a Vladimír Koco, ktorý okrem peknej trofeje obdržali po "50 Eur". Útechu vyhral Marek Hvizd nad Tomášom Jobbágyom 2:0 na sety.
V challengerovom pavúku zvíťazil Martin Mikulášek, ktorý obdržal 100 eurovú poukážku a finálovým súperom mu bol Marián Bolebruch a on sa tešil z 50ky. Útechu vyhral Vladimír Prachár nad Peťom Bačom.

Team ATAtennis ďakuje celému oddielu TK Senica za pomoc pri organizovaní a zároveň za vytvorenie príjemnej domácej atmosféry počas celého turnaja. Tešíme sa na turnaj o rok.