Kategória: ATA séria, Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop Fort All court
Počet účastníkov: 48

V sobotu sa v Senici prezentovalo 48 účastníkov. Bol to 5.ročník a treba pripomenúť,že sa svojou polohou,zabezpečením a úrovňou stáva najväčším a zároveň najprestížnym turnajom okruhu ATAtennis. Na základe týchto vecí sa budúcu sezónu rozhodne či sa presunie do mesiaca jún a stane sa grandslamom.
Počas zamračeného víkendu bolo 28 hráčov v ATA pavúku a 20 borcov v Challengeri. Samozrejme výzvou boli vecné ceny a samotná prestíž medzi účastníkmi. Prekvapivým,ale zaslúženým víťazom sa stal Marek Hvizd, ktorý ma aktuálne životnú formu, keďže vyhral dva veľké turnaje po sebe. Jeho finálovým súperom bol Martin Findura, ktorý cestou do finále porazil kvalitných súperov. Na treťom mieste skončili Dano Valent a Vlado Koco. Útechu vyhral Juraj Kramár nad Mariánom Košútom.
V challengerovom pavúku zvíťazil Peter Šereda, ktorý porazil Miroslava Karhana. Tretí skončili Michal Bori a Vladimír Prachár. Útechu vyhral Peter Ulehla nad Petrom Kormanom.

Team ATAtennis ďakuje celému oddielu TK Senica za pomoc pri organizovaní a zároveň za vytvorenie príjemnej domácej atmosféry počas celého turnaja. Tešíme sa na turnaj o rok.