Povrch: Antuka
Kategórie: ATA, Challenger
Hrací systém: Prince(hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop Clay Court
Počet účastníkov: 28(12,16)
Počet kurtov: 4
Livescore, program: tenipo.com
Livestream: 4 kurty
Okruhu ATAtennis sa po Spišskej Novej Vsi kde štartovalo 16 hráčov a následne v Malej Ide s 24 súťažiacimi podarilo zorganizovať zatiaľ najúspešnejší turnaj na východe s 28 účastníkmi na legendárnej Aničke v Košiciach. A to nieje všetko, pretože v septembri bude podujatie v Michalovciach a v zime máme pripravenú úplnu bombu a to turnaj v NTC Košice.
V príjemnom prostredí areálu Anička sa na 4 kurtoch odohrali dva turnaje. ATA kategória s 12 hráčmi a Challengrová 16ka. Ďakujeme pekárni LETIA za skvelé pečivo a maškrty a aj reštaurácii Olympia za vynikajúce obedové mennu.
V kategórii ATA sa očakávané aj vyplnilo, keďže sa vo finále stretli dvaja favoriti. Víťazom sa stal Marcel Buchala vďaka svojej precíznej hre, na ktorú nevedel vo finále nájsť recept Marco Barilla. Tretí skončili Rado Sninský a Slavo Straka.
V Challengeri sa podarilo zvíťaziť Tomášovi Zamutovskému nad Ferim Bognerom. Bronzoví boli Schwarzbacher s Gromosyakom. Útechu ukoristil Rudo Puškár.
Najbližšie podujatia budú 17.6. Sliač a 24.6. Kopčany.

