VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
NTC Trophy, Bratislava, betónGrandslamviac »
Koco VladimírŠtetina Maroš3:6 7:5 10:6Vaníček Marek34
TransPetrol Cup, Senec, taraflexChallengerviac »
Šeda ZdenekSinčák Martinw.o.Vaníček Marek24
Sika Trophy, Senec, taraflexATA sériaviac »
Koco VladimírMacek Erich6:3 6:3Ušák Henrich32
Kalvária Cup, Levice, betónChallengerviac »
Šeda ZdenekKodaj Róbertw.o.Slezák Andrej17
Tonoshop Open, Banská Bystrica, betónATA sériaviac »
Findura MartinMikuš Marek6:1 6:4Ušák Henrich32
Slávia Právnik Cup, Bratislava, koberecChallengerviac »
Vaníček MarekSlezák Andrej6:7 6:0 10:5Kodaj Róbert26
LMJ Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Ušák HenrichValent Daniel7:5 6:0Kosorín Peter25
Love4tennis Open, Bratislava, antukaChallengerviac »
Čepka PavolVrško Marián7:6 6:3Vaníček Marek19
Lawn Tennis Challenge, Kopčany, trávaChallengerviac »
Vaníček MarekŠubrt Pavel4:6 7:5 10:1Čepka Pavol18
Almada Trophy, Sliač, antukaATA sériaviac »
Štetina MarošUšák Henrich6:2 6:3Lipták Michal24
Čaba Cup, Pezinok, antukaChallengerviac »
Forner RenoTakáč Zdeno6:2 7:6Vaníček Marek26
GoalTravel Open, Bratislava, antukaGrandslamviac »
Valent DanielMacek Erich6:1 ret.Krajsa Roman33
ProSET Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Šereda PeterBori Michal6:2 0:6 11:9Antálek Tomáš22
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Bartovic Andrej
Pavlysh Jaroslav
Drozd Patrik
Oravec Marek
6:432
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Koco VladimírUšák Henrich7:6 6:2Krajsa Roman21
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Forner RenoUšák Henrich6:2 6:2Motalík Luděk28
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Vaníček MarekSlezák Andrej6:1 6:0Bolebruch Marián22
Zobor Trophy, Nitra, antukaChallengerviac »
Vaníček MarekHvizd Marek6:2 1:6 10:7Šatka Matej23
Spiš Grand Prix Open, Spišská Nová Ves, antukaATA sériaviac »
Villár PeterŠtetina Maroš7:6 6:0Barczi Jaroslav16
Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antukaATA sériaviac »
Kosorín PeterFindura Martin6:0Smák Enriko8
Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antukaChallengerviac »
Gubatti EduardoSulaček Jozef6:2Dantsits Oto9
Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antukaDoublesviac »
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Smák Erich
Smák Enriko
6:316
Queens Doubles, Senec, taraflexDoublesviac »
Findura Martin
Melicher Ján
Hvizd Marek
Kožár František
6:2Antálek Tomáš
Sečkár Dalibor
16
Manager Tennis Cup, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Villár PeterForner Reno0:6 6:4 10:8Vaníček Marek33
Ratufa Trophy, Levice, antukaChallengerviac »
Babindai PatrikVrško Marián7:5 7:6Béreš Juraj15
Double Team Cup, Bratislava, antukaTurnaj dvojícviac »
Forner Reno
Vaníček Marek
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
4:6 6:2 11:932
Pacific Open, Senec, taraflexATA sériaviac »
Forner RenoHvizd Marek7:5 3:6 10:1Villár Peter29
Draždiak Cup, Bratislava, koberecChallengerviac »
Šeda ZdenekKříž Jaromír7:6 5:7 12:10Kodaj Róbert28
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betónGrandslamviac »
Macek ErichVojcek Braňo6:3 6:4Ušák Henrich32
Sika ATA Finals, Břeclav, betónMastersviac »
Findura MartinValent Daniel6:1 2:6 10:49
Sika ATA Finals, Břeclav, betónChallengerviac »
Vaníček MarekKodaj Róbert7:6 6:08
Sika ATA Finals, Břeclav, betónVIPviac »
Riška DušanMelicher Ján7:6 6:08
FP GrandSlam Cup, Malinovo, koberecMastersviac »
Villár PeterValent Daniel7:5 6:1Findura Martin17
Christmas Cup, Bratislava, antukaDoublesviac »
Gál Petr
Kunický Dominik
Antálek Tomáš
Sečkár Dalibor
6:3Paluš Radovan
Kočvara Vladimír
16
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head



ATA Rebríček TOP 25


Fotky z turnajov
© 2017 ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt