VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
SIKA ATA Finals, Senec, taraflexATA sériaviac »
Koco VladimírDermek Stanislav6:3 6:7 10:68
SIKA ATA Finals, Senec, taraflexChallengerviac »
Vrško MariánBložon Braňo3:6 6:4 10:88
SIKA ATA Finals, Senec, taraflexVIPviac »
Karhan MiroslavMarkuš Marián6:3 4:6 13:118
LMJ Trophy, Piešťany, antukaGrandslamviac »
Valent DanielDermek Stanislav6:1 6:4Bložon Braňo21
LMJ Trophy, Piešťany, antukaChallengerviac »
Pavlysh JaroslavBaláž Branislav6:1 6:0Hochel Erik28
LMJ Trophy, Piešťany, antukaSeniorsviac »
Grňo JozefDerzsi Kamil6:1 2:6 10:2Kostelný Rastislav5
Mallorca Open, Mallorca, antukaATA sériaviac »
Findura MartinLipták Michal6:3 6:3Karhan Miroslav12
Mallorca Open, Mallorca, antukaChallengerviac »
Kříž NikolasRadič Tomáš7:5 6:2Brat Adam8
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Takáč ZdenoHvizd Marek2:6 7:6 10:7Mikuš Marek20
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Mikláš BorisPerďoch Miroslav6:2 6:2Homola Marián32
Senica Open, Senica, antukaSeniorsviac »
Lapšanský MariánKostelný Rastislav3:6 6:2 10:43
Almada trophy, Sliač, antukaGrandslamviac »
Takáč ZdenoFindura Martin5:7 6:4 10:8Lacko Branislav17
Lawn Tennis Challenge, Kopčany, trávaChallengerviac »
Lapšanský AlexDojčán Michael6:0 6:3Stehlík Martin25
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Podmanický MartinKoco Vladimír6:4 3:6 11:9Baláž Branislav22
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Drozd Patrik
Oravec Marek
Lipták Michal
Vrško Marián
6:322
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekValent Danielw.o.Bella Július18
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaChallengerviac »
Ivan MiroslavVrško Marián6:3 6:4Bojňanský Jaroslav20
Slovan Trophy, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Valent DanielMelicher Ján4:4 ret.Kříž Jaromír23
Slovan Trophy, Bratislava, antukaChallengerviac »
Ulehla JozefVrško Marián6:3 6:3Škodáček Andrej24
Temprim Cup, Holíč, antukaChallengerviac »
Hladký PeterBaláž Branislavw.o.Pittich Tibor16
KKmont Open, Prievidza, antukaATA sériaviac »
Kříž NikolasMikuš Marek0:6 6:2 10:8Hladký Peter16
KKmont Open, Prievidza, antukaChallengerviac »
Bložon BraňoPodhorný Tomáš6:7 6:4 10:5Ľalík Miroslav22
Manager Lipi Cup, Banská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Melicher JánDermek Stanislav6:2 6:3Benčaj Vladimír17
Manager Lipi Cup, Banská Bystrica, antukaChallengerviac »
Vrško MariánStehlík Martin6:2 7:5Halaji Martin16
Ratufa Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Podmanický MartinTakáč Zdeno6:1 6:4Benčaj Vladimír17
Draždiak Cup, Bratislava, koberecChallengerviac »
Popovič AlexBučko Roman6:1 7:6Halaji Martin23
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betónGrandslamviac »
Hvizd MarekMelicher Ján6:4 3:6 15:13Mikuš Marek24
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betónSeniorsviac »
Ivan MiroslavTaraj Jaroslav6:0 6:4Sulaček Jozef6
Družba Doubles, Senec, taraflexDoublesviac »
Melicher Ján
Podmanický Martin
Jeleník Lukáš
Nemčovič František
6:232
OT Kredit Open, Senec, taraflexChallengerviac »
Hladký PeterStehlík Martin6:1 2:6 10:5Vrško Marián21
SiPa ATA Finals, Břeclav, betónATA sériaviac »
Melicher JánMikuš Marek6:1 6:48
SiPa ATA Finals, Břeclav, betónChallengerviac »
Sulaček JozefUlehla Jozef7:6 6:38
SiPa ATA Finals, Břeclav, betónVIPviac »
Kříž JaromírBori Michal6:48
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Top 25
29. 01. 2023
1.Melicher J.6520 b.
2.Findura M.4220 b.
3.Takáč Z.2770 b.
4.Mikuš M.2395 b.
5.Hvizd M.2235 b.
6.Dermek S.1650 b.
7.Ušák H.1640 b.
8.Gašpar M.1270 b.
9.Lipták M.1252 b.
10.Markuš M.1236 b.
11.Macek E.1130 b.
12.Lapšanský A.1000 b.
13.Osvald M.856 b.
14.Kříž J.840 b.
15.Vrško M.685 b.
16.Babík M.675 b.
17.Podhorný T.660 b.
18.Baláž B.551 b.
19.Rus R.550 b.
20.Vojcek B.545 b.
21.Lacko B.510 b.
22.Ulehla J.499 b.
23.Bori M.497 b.
24.Vépy M.430 b.
25.Barilla M.420 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt