Anton Oškrobaný
Vek:52 (26. 07. 1968)
Výška:180 cmVáha:85 kg
Bydlisko:Považská Bystrica, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:jednoručný
Raketa:Wilson
Naj. povrch:antukaNaj. ATP hráč:Sampras
Tituly:0 xFinalista:1 x
Turnajov:34
2020:0:02019:0:02018:1:12017:3:42016:2:32015:1:1
2014:0:02013:1:22012:0:02011:2:12010:24:162009:25:18
Spolu:59:47
Tonoshop Open, Púchov, betón (2018) »ATA séria
Kosorín PeterOškrobaný Anton4:6 6:3 10:72.koloh2h
Oškrobaný AntonKrajsa Roman6:4 6:7 10:51.koloh2h
Double Team Cup, Bratislava, antuka (2017) »Turnaj dvojíc
Valent Daniel
Hurta Ján
Oškrobaný Anton
Micheľ Miloš
10:5A skupina
Valent DanielOškrobaný Anton6:3A skupinah2h
Oškrobaný Anton
Micheľ Miloš;
Gubatti Eduardo
Bolebruch Marián
10:6A skupina
Oškrobaný AntonGubatti Eduardo6:4A skupinah2h
Štetina Maroš
Vépy Michal
Oškrobaný Anton
Micheľ Miloš
10:5A skupina
Štetina MarošOškrobaný Anton6:0A skupinah2h
Tonoshop Open, Banská Bystrica, betón (2017) »ATA séria
Ušák HenrichOškrobaný Anton4:1 1:4 10:4finále útechyh2h
Oškrobaný AntonVrško Marián4:3 4:3semifinále útechyh2h
Oškrobaný AntonBenčaj Vladimír4:2 2:4 10:51.kolo útechyh2h
Šubrt PavelOškrobaný Anton4:6 6:3 10:61.koloh2h
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2016) »Grandslam
Oškrobaný AntonProcházková Markéta6:3 6:11.kolo útechyh2h
Vaníček MarekOškrobaný Anton6:3 6:41.koloh2h
Tonoshop Open, Púchov, betón (2016) »ATA séria
Kosorín PeterOškrobaný Anton6:0 6:1finále útechyh2h
Oškrobaný AntonSlezák Andrej6:2 7:6semifinále útechyh2h
Findura MartinOškrobaný Anton6:2 7:51.koloh2h
STC Champs, Púchov, betón (2015) »ATA séria
Kostelanský FilipOškrobaný Anton6:4 6:32.koloh2h
Oškrobaný AntonKožár František6:4 6:21.koloh2h
Temprim Champs, Prievidza, antuka (2013) »ATA séria
Kučma AndrejOškrobaný Anton3:6 6:3 6:2o 9.-16.miestoh2h
Koco VladimírOškrobaný Anton6:0 6:22.koloh2h
Oškrobaný AntonRadič Tomáš6:0 6:21.koloh2h
Empire Open, Trnava, taraflex (2011) »Grandslam
Riška DušanOškrobaný Anton6:1 6:1štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonTurček Peter6:1 6:22.koloh2h
Oškrobaný AntonVépy Michal6:2 6:7 10:81.koloh2h
IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2010) »Grandslam
Ušák HenrichOškrobaný Anton6:1 6:2štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonŠuko Radoslav7:6 7:62.koloh2h
Oškrobaný AntonTurček Peter6:0 6:41.koloh2h
Pacific Open, Trnava, taraflex (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonKyselica Miroslav6:7 6:2 10:8o 5.-8.miestoh2h
Riška DušanOškrobaný Anton6:4 6:3štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonLoffler Stanislav6:2 6:22.koloh2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2010) »ATA séria
Borový DanielOškrobaný Anton6:1 4:6 13:112.koloh2h
Steng Cup, Břeclav, antuka (2010) »ATA séria
Riška DušanOškrobaný Anton6:0 6:12.koloh2h
Oškrobaný AntonTokár Milan6:1 6:21.koloh2h
Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonBarczi Jaroslav6:7 7:5 10:71.kolo útechyh2h
Kubinec PeterOškrobaný Anton6:3 6:01.koloh2h
Tonoshop Open, Považská Bystrica, antuka (2010) »ATA séria
Mikuš MarekOškrobaný Anton6:0 1:1 ret.fináleh2h
Oškrobaný AntonMicheľ Miloš6:4 4:6 10:6semifináleh2h
Oškrobaný AntonOndra Rastislav6:3 6:4štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonLipták Michal2:6 6:0 11:92.koloh2h
Oškrobaný AntonMasiarik Jozef6:4 6:31.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonBlahut Pavol6.1 6:2o 9.miestoh2h
Oškrobaný AntonUlehla Peter6.2 6:2o 9.-12.miestoh2h
Lipták MichalOškrobaný Anton6:1 6:22.koloh2h
Oškrobaný AntonCibula Marek6:1 6:21.koloh2h
Blackgame Trophy, Banská Bystrica, antuka (2010) »Grandslam
Koman JurajOškrobaný Anton6:1 6:42.kolo útechyh2h
Oškrobaný AntonKavuljak Tomáš6:2 1:6 10:61.kolo útechyh2h
Koco VladimírOškrobaný Anton6:3 6:41.koloh2h
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonKodaj Róbert1:6 7:6 10:72.kolo útechyh2h
Oškrobaný AntonKoreň Ľudovít7:5 6:41.kolo útechyh2h
Ondra RastislavOškrobaný Anton0:6 6:1 10:71.koloh2h
Wilson Champs, Trnava, taraflex (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonSečkár Dalibor6:3 6:4finále útechyh2h
Oškrobaný AntonKoreň Ľudovít7:5 6:32.kolo útechyh2h
Oškrobaný AntonBagin Jozef7:5 6:31.kolo útechyh2h
Kubánek AndrejOškrobaný Anton5:7 7:5 13:111.koloh2h
Morava Trophy, Břeclav, betón (2010) »ATA séria
Lipták MichalOškrobaný Anton2:6 7:6 11:9o 7.miestoh2h
Micheľ MilošOškrobaný Anton6:1 7:5o 5.-8.miestoh2h
Krajsa RomanOškrobaný Anton6:1 6:3štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonBaláž Dušan6:4 ret.2.koloh2h
Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2010) »ATA séria
Paluš RadovanOškrobaný Anton6:3 6:0štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonChren Pavol6:0 6:22.koloh2h
Oškrobaný AntonMasiarik Miloš6:4 6:11.koloh2h
Empire Open, Trnava, taraflex (2010) »Grandslam
Oškrobaný AntonGrňo Jozef6:4 7:5o 9.-16.miestoh2h
Micheľ MilošOškrobaný Anton6:3 7:62.koloh2h
Oškrobaný AntonKučma Andrej6:0 6:01.koloh2h
Masters Cup, Trnava, taraflex (2009) »Masters
Ušák HenrichOškrobaný Anton7:5 6:2štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonCsolle Arpád6:4 6:1C skupinah2h
Lipták MichalOškrobaný Anton1:6 7:5 10:8C skupinah2h
Oškrobaný AntonMikuš Marek6:3 5:7 10:8C skupinah2h
Team Championships, Trnava, taraflex (2009) »Teams
Sečkár DaliborOškrobaný Anton3:6 7:6 10:7Skupina B-Fináleh2h
Baláž Dušan
Hoferica Peter
Oškrobaný Anton
Plačko Krištof
6:4 6:4Skupina B-Finále
Krajčovič MartinOškrobaný Anton6:2 6:0Skupina Ch2h
Uhlár MariánOškrobaný Anton6:0 6:0Skupina Ch2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2009) »ATA séria
Ulehla PeterOškrobaný Anton6:3 6:0finále útechyh2h
Oškrobaný AntonSečkár Dalibor6:4 6:4semifinále útechyh2h
Oškrobaný AntonNeumann Erik6:1 7:52.kolo útechyh2h
Oškrobaný AntonCibula Marek6:0 6:41.kolo útechyh2h
Líška MarekOškrobaný Anton4:6 6:4 7:51.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2009) »ATA séria
Forner PavolOškrobaný Antonw.o.štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonNeumann Erik6:3 2:6 7:52.koloh2h
Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2009) »ATA séria
Mikuš MarekOškrobaný Anton6:0 6:1o 5.-8.miestoh2h
Loja ErichOškrobaný Anton1:6 6:4 6:2štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonKvostka Róbert2:6 6:1 6:12.koloh2h
Oškrobaný AntonPaluš Radovan6:4 1:6 6:41.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2009) »Grandslam
Baláž BranislavOškrobaný Anton6:7 6:4 6:42.koloh2h
Oškrobaný AntonKodaj Róbert7:5 6:41.koloh2h
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2009) »ATA séria
Oškrobaný AntonBori Michal6:4 6:0finále útechyh2h
Oškrobaný AntonZsemlye Norbert7:6 6:0semifinále útechyh2h
Oškrobaný AntonKyselica Miroslav6:2 6:42.kolo útechyh2h
Oškrobaný AntonKocka Michal6:0 6:11.kolo útechyh2h
Paluš RadovanOškrobaný Anton6:4 3:6 6:31.koloh2h
Blackgame Trophy, Bratislava, antuka (2009) »Grandslam
Oškrobaný AntonGreguš Roman6:2 6:12.kolo útechyh2h
Oškrobaný AntonDelikát Peter6:1 6:01.kolo útechyh2h
Blahut PavolOškrobaný Anton6:3 1:6 7:51.koloh2h
Prince Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2009) »ATA séria
Forner PavolOškrobaný Anton6:2 6:4o 3.miestoh2h
Koco VladimírOškrobaný Anton6:4 6:2semifináleh2h
Oškrobaný AntonAbdellaoui Imed7:6 3:0 ret.štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonSečkár Dalibor6:4 7:52.koloh2h
Oškrobaný AntonDévai Ján6:1 6:21.koloh2h
Morava Trophy, Břeclav, betón (2009) »ATA séria
Riška DušanOškrobaný Anton6:3 6:2o 5.-8.miestoh2h
Krajsa RomanOškrobaný Anton6:1 6:3štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonCsolle Szilárd7:6 6:22.koloh2h
Záhorie Challenge, Stupava, supreme (2009) »ATA séria
Riška DušanOškrobaný Anton6:3 6:3semifináleh2h
Oškrobaný AntonForner Pavol6:3 1:6 10:4štvrťfináleh2h
Oškrobaný AntonTurček Peter6:0 6:32.koloh2h
Oškrobaný AntonHarman Andrej7:5 7:61.koloh2h
Empire Open, Trnava, taraflex (2009) »Grandslam
Oškrobaný AntonBolebruch Marián6:7 7:5 10:8o 9.miestoh2h
Oškrobaný AntonLipták Michal6:1 6:3o 9.-16.miestoh2h
Ábel MichalOškrobaný Anton6:1 7:52.koloh2h
Oškrobaný AntonŠvorc Dávid6:2 6:01.koloh2h
Team Championships, Trnava, taraflex (2008) »Teams
Forner RenoOškrobaný Anton6:2 6:3Skupina A-Fináleh2h
Koco Vladimír
Riška Dušan
Oškrobaný Anton
Bilčík Jozef
7:5 6:4Skupina A-Finále
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head



ATA Rebríček TOP 25


Fotky z turnajov
© 2017-2018 ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt