Ľudovít Koreň
Vek:1950 (02. 05. 69)
Výška:185 cmVáha:85 kg
Bydlisko:Bratislava, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:jednoručný
Raketa:Wilson
Naj. povrch:taraflexNaj. ATP hráč:Federer
Tituly:0 xFinalista:0 x
Turnajov:16
2019:0:02018:0:02017:0:02016:0:02015:0:02014:0:0
2013:0:12012:3:32011:1:52010:9:142009:6:4Spolu:19:27
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2013) »Grandslam
Barczi JaroslavKoreň Ľudovít6:2 6:11.kolo útechyh2h
Dorotík JaroslavKoreň Ľudovítw.o.1.koloh2h
Wilson Champs, Malinovo, antuka (2012) »ATA séria
Vaško JurajKoreň Ľudovít6:1 6:2o 33.-35.miestoh2h
Koreň ĽudovítBori Michal2:6 6:3 11:9o 33.-35.miestoh2h
Koreň ĽudovítĽalík Miroslav6:0 3:4 ret.o 33.-40.miestoh2h
Čmiko MartinKoreň Ľudovít7:6 1:6 10:6kvalifikáciah2h
Morava Trophy, Břeclav, betón (2012) »Grandslam
Koco VladimírKoreň Ľudovít6:1 6:12.koloh2h
Koreň ĽudovítAntálek Tomáš6:1 6:41.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2011) »Grandslam
Blaško JozefKoreň Ľudovít6:4 4:6 10:72.kolo útechyh2h
Ušák HenrichKoreň Ľudovít6:0 6:01.koloh2h
Wilson Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2011) »ATA séria
Baláž IvanKoreň Ľudovít2:6 4:2 ret.1.koloh2h
Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2011) »ATA séria
Ulehla PeterKoreň Ľudovít7:6 7:52.kolo útechyh2h
Koreň ĽudovítLoffler Stanislav6:4 6:21.kolo útechyh2h
Dorotík JaroslavKoreň Ľudovít6:4 6:11.koloh2h
IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2010) »Grandslam
Kraus RichardKoreň Ľudovít6:2 6:2semifinále útechyh2h
Koreň ĽudovítKraus Radoslav4:6 6:2 10:82.kolo útechyh2h
Koreň ĽudovítTurček Peter6:2 6:21.kolo útechyh2h
Šuko RadoslavKoreň Ľudovít7:6 6:21.koloh2h
Pacific Open, Trnava, taraflex (2010) »ATA séria
Cibula MarekKoreň Ľudovít6:3 6:7 10:7o 9.-16.miestoh2h
Ušák HenrichKoreň Ľudovít6:3 7:62.koloh2h
Koreň ĽudovítĽalík Miroslav6:0 6:31.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2010) »Grandslam
Koreň ĽudovítCibula Marek6:3 2:6 10:2o 25.miestoh2h
Sečkár DaliborKoreň Ľudovít6:0 6:21.kolo útechyh2h
Tuna StanislavKoreň Ľudovít6:2 6:31.koloh2h
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2010) »ATA séria
Koreň ĽudovítRadič Tomáš6:0 6:3o 25.miestoh2h
Koreň ĽudovítBori Michal6:3 7:5o 25.-28.miestoh2h
Koreň ĽudovítBrija Aurel6:0 6:4o 25.-32.miestoh2h
Oškrobaný AntonKoreň Ľudovít7:5 6:41.kolo útechyh2h
Blahut PavolKoreň Ľudovít6:3 6:41.koloh2h
Wilson Champs, Trnava, taraflex (2010) »ATA séria
Oškrobaný AntonKoreň Ľudovít7:5 6:32.kolo útechyh2h
Koreň ĽudovítKamenský Radovan6:1 6:11.kolo útechyh2h
Ulehla PeterKoreň Ľudovít6:4 6:21.koloh2h
Morava Trophy, Břeclav, betón (2010) »ATA séria
Abdellaoui ImedKoreň Ľudovít6:4 6:2o 9.-16.miestoh2h
Máčovský DanielKoreň Ľudovít6:4 6:42.koloh2h
Koreň ĽudovítBagin Jozefw.o.1.koloh2h
Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2010) »ATA séria
Slováček ProkopKoreň Ľudovít2:6 7:6 10:5o 9.-16.miestoh2h
Ušák HenrichKoreň Ľudovít6:1 6:12.koloh2h
Koreň ĽudovítAntálek Tomáš6:1 6:11.koloh2h
Temprim Champs, Šamorín, antuka (2009) »ATA séria
Ondra RastislavKoreň Ľudovít6:2 6:22.koloh2h
Koreň ĽudovítSečkár Dalibor7:6 0:6 7:51.koloh2h
Prince Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2009) »ATA séria
Siebenstich ErichKoreň Ľudovít7:5 6:1o 9.miestoh2h
Koreň ĽudovítBagin Jozef6:4 6:4o 9.-12.miestoh2h
Forner PavolKoreň Ľudovít6:2 4:6 10:42.koloh2h
Koreň ĽudovítKodaj Róbert6:3 6:21.koloh2h
Záhorie Challenge, Stupava, supreme (2009) »ATA séria
Sečkár DaliborKoreň Ľudovítw.o.finále útechyh2h
Koreň ĽudovítLipták Michal6:3 6:2semifinále útechyh2h
Koreň ĽudovítJurík Michal6:0 6:12.kolo útechyh2h
Koreň ĽudovítPeško Miroslav6:4 6:31.kolo útechyh2h
Krajsa RomanKoreň Ľudovít6:4 6:31.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head



ATA Rebríček TOP 25


Fotky z turnajov
© 2017-2018 ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt