Kategórie: ATA séria, Challenger, Rookie
Hrací systém: Prince (hlavný a útechový pavúk)
Lopty: Dunlop Fort All Court
Počet účastníkov: 54 (16,22,16)
Počet kurtov: 8
Livescore, program: tenipo.com

V Topoľčanoch sa zišla opät veľká porcia účastníkov. V kategóriach ATA a Rookie po 16 a v Challengeri až 22 hráčov. Všetky finálové zápasy boli extrémne vyrovnané keďže víťaz v každej kategórii čelil matchballu!
V ATA sérii zvíťazil Ján Melicher nad Marekom Mikušom v tiebreaku tretieho setu(hráči sa dohodli, že budú hrať celý set). Zápas trval 2:21h a mal vysokú hernú a taktickú úroveň. V špeciálnom zápase o tretie miesto zvíťazil Sloboda nad Vančom. Útechu ovládol Tomáš Podhorný nad Petrom Hladkým.
Challengerové finále trvalo neuveriteľných 2:56h a z víťazstva sa tešila "Žochárska rodáčka" Augusta Tobiášová nad Petrom Jančiarom. Bronzoví skončili Adamka a Rybár. Útechu vyhral Peter Viola nad Mirom Kardošom.
Finále Rookie trvalo 1:52h a Samuel Hlipala odvrátil 4 matchbally Jakubovi Páločnému. Semifinalisti boli Murčo a Milata. Veterán Laco Vizi zvíťazil v úteche.
Každý víťaz okrem trofeje obdržal aj kvalitný tenisový bag.