VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Empire Open, Trnava, taraflexGrandslamviac »
Forner RenoÁbel Michal7:5 6:3Bilčík Jozef32
Záhorie Challenge, Stupava, supremeATA sériaviac »
Forner RenoRiška Dušan1:6 6:2 6:2Sečkár Dalibor32
Morava Trophy, Břeclav, betónATA sériaviac »
Forner RenoMojak Marek6:1 6:1Pašiak Jaroslav Jr.24
Prince Champs, Dunajská Lužná, taraflexATA sériaviac »
Mikuš MarekKoco Vladimír6:4 6:4Jančiar Peter32
Blackgame Trophy, Bratislava, antukaGrandslamviac »
Forner RenoKoco Vladimír7:5 6:3Forner Pavol31
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antukaATA sériaviac »
Ušák HenrichMikuš Marek7:5 2:6 6:2Oškrobaný Anton28
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Forner RenoKrajsa Roman7:5 6:2Krajčovič Martin28
Max Aicher Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Ušák Henrich
Forner Pavol
Braniša Ján
Brna Miroslav
6:324
Prievidza Cup, Prievidza, antukaATA sériaviac »
Forner RenoKrajsa Roman6:2 7:5Kubánek Andrej32
Temprim Champs, Šamorín, antukaATA sériaviac »
Krajsa RomanKoco Vladimír6:1 7:5Sečkár Dalibor25
Žochar Trophy, Topoľčany, antukaATA sériaviac »
Forner RenoUhlár Marián6:4 1:6 6:2Ulehla Peter32
Babolat Champs, Šamorín, antukaATA sériaviac »
Ušák HenrichMikuš Marek7:5 6:1Bori Michal28
Allianz Open, Trnava, taraflexATA sériaviac »
Máčovský DanielMikuš Marek2:6 6:4 6:4Ulehla Peter32
IPOS Pohár, Bratislava, koberecGrandslamviac »
Forner RenoKoco Vladimír6:2 6:2Máčovský Daniel32
Team Championships, Trnava, taraflexTeamsviac »
BombardersMARS Trnava2:1Iskra Petržalka40
Masters Cup, Trnava, taraflexMastersviac »
Forner RenoRiška Dušan7:6 6:3 6:3Blahut Pavol17
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Nosek P.52 r.
Purnoch A.23 r.
ATA Top 25
28. 05. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 650 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Kramár J.1 064 b.
15.Baláž B.991 b.
16.Ulehla J.959 b.
17.Gašpar M.950 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt