VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Empire Open, Trnava, taraflexGrandslamviac »
Riška DušanMicheľ Miloš6:2 6:2Mikuš Marek32
Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflexATA sériaviac »
Ušák HenrichPaluš Radovan6:4 2:6 7:6Remenár Igor32
Morava Trophy, Břeclav, betónATA sériaviac »
Riška DušanMikuš Marek7:5 6:1Čermák František24
Wilson Champs, Trnava, taraflexATA sériaviac »
Riška DušanKoco Vladimír6:4 6:1Oškrobaný Anton27
GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekKrajsa Roman4:6 6:3 6:0Grňo Jozef32
Blackgame Trophy, Banská Bystrica, antukaGrandslamviac »
Forner RenoMikuš Marek3:6 6:2 6:4Máčovský Daniel36
Temprim Champs, Šamorín, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekKrajsa Romanw.o.Ušák Henrich40
Tonoshop Open, Považská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Mikuš MarekOškrobaný Anton6:0 1:1 ret.Herceg Dávid24
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Ušák HenrichForner Reno4:6 7:5 6:3Barczi Jaroslav36
Max Aicher Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Jurajda Roman
Valčuha Ján
Paluš Radovan
Chren Pavol
6:224
Prievidza Cup, Prievidza, antukaATA sériaviac »
Riška DušanKoman Juraj3:6 6:2 ret.Lipták Michal32
Steng Cup, Břeclav, antukaATA sériaviac »
Riška DušanMalčic Oto7:5 ret.Kodaj Róbert26
Žochar Trophy, Topoľčany, antukaATA sériaviac »
Goga ZdenoUhlár Mariánw.o.Remenár Igor27
Pacific Open, Trnava, taraflexATA sériaviac »
Riška DušanUšák Henrich6:3 1:6 7:6Mikuš Marek21
IPOS Pohár, Bratislava, koberecGrandslamviac »
Ušák HenrichForner Reno6:3 6:3Kraus Richard32
Team Championships, Trnava, taraflexTeamsviac »
TK PVE SučanyBombarders2:1Matador Bratislava30
Masters Cup, Dunajská Lužná, taraflexMastersviac »
Forner RenoUšák Henrich6:3 6:18
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Chren P.46 r.
ATA Top 25
18. 03. 2024
1.Barilla M.3535 b.
2.Mikuš M.3165 b.
3.Dermek S.2660 b.
4.Hvizd M.2090 b.
5.Pribiš A.1915 b.
6.Lipták M.1695 b.
7.Osvald M.1615 b.
8.Kosorín P.1545 b.
9.Sninský R.1535 b.
10.Vaníček M.1345 b.
11.Hudec M.1115 b.
12.Ušák H.1090 b.
13.Findura M.1055 b.
14.Benčaj V.980 b.
15.Gašpar M.950 b.
16.Uherčík P.875 b.
17.Melioris P.795 b.
18.Baláž B.783 b.
19.Villár P.730 b.
20.Podhorný T.714 b.
21.Štetina M.611 b.
22.Babindai P.580 b.
23.Ulehla J.574 b.
24.Zahrádka P.570 b.
25.Vrško M.510 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt