VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Zobor Trophy, Nitra, antukaATA sériaviac »
Mošať MarekMacek Erich4:6 6:2 10:3Engel Boris22
Kalvária Cup, Levice, betónGrandslamviac »
Macek ErichUšák Henrich7:6 6:3Mikuš Marek18
TransPetrol Cup, Senec, taraflexATA sériaviac »
Ušák HenrichMacek Erich6:4 6:2Findura Martin27
NTC Champs, Bratislava, betónATA sériaviac »
Ušák HenrichKoco Vladimírw.o.Ivan Miroslav25
Spartak Cup, Dunajská Lužná, taraflexATA sériaviac »
Hvizd MarekDermek Stanislav3:6 6:4 6:3Rummel Roman19
Elfo Trophy, Malinovo, antukaATA sériaviac »
Mošať MarekUšák Henrich6:1 ret.Bori Michal21
GoalTravel Open, Bratislava, antukaGrandslamviac »
Dermek StanislavMacek Erich6:1 1:6 10:2Ulehla Peter36
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Lipták MichalDorotík Jaroslavw.o.Baláž Branislav30
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Bača Petr
Bartoš Tomáš
Macek Erich
Slezák Andrej
7:6Kubík Miroslav
Baláž Dušan
24
Half-Volley Cup, Šamorín, antukaATA sériaviac »
Dermek StanislavHvizd Marek0:6 6:3 10:2Rodek Ondrej32
Manager Tennis Cup, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Dermek StanislavKramár Juraj6:3 6:3Podmanický Martin29
New ATA Tournament, Šamorín, antukaATA sériaviac »
Kramár JurajDermek Stanislav7:6 6:2Goga Zdeno16
New ATA Tournament, Šamorín, antukaChallengerviac »
Vrško MariánVykukel Peter6:1 6:3Bačkovský Igor11
Pacific Open, Senec, taraflexATA sériaviac »
Hvizd MarekUšák Henrich5:7 7:5 6:1Antálek Tomáš16
Pacific Open, Senec, taraflexChallengerviac »
Mikuš MarekKollár Eduard6:4 6:2Bačkovský Igor16
Morava Trophy, Břeclav, betónGrandslamviac »
Koco VladimírBarczi Jaroslavw.o.Vrško Marián20
Double Team Cup, Nitra, antukaturnaj dvojícviac »
Koco Vladimír
Goga Zdeno
Šereda Peter
Pištej Ľubomír
6:1 4:6 6:1Engel Boris
Uhrík Radovan
24
Masters Cup, Senec, taraflexMastersviac »
Koco VladimírHvizd Marek6:2 6:48
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Nosek P.52 r.
Purnoch A.23 r.
ATA Top 25
28. 05. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 650 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Kramár J.1 064 b.
15.Baláž B.991 b.
16.Ulehla J.959 b.
17.Gašpar M.950 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt