VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Empire Open, Trnava, betónGrandslamviac »
Koco VladimírUšák Henrich4:6 6:1 10:8Ulehla Peter32
Sika Trophy, Senec, taraflexATA sériaviac »
Dermek StanislavBojtos Roland6:3 4:6 13:11Ušák Henrich16
Sika Trophy, Senec, taraflexChallengerviac »
Sečkár DaliborTrunek Pavol6:3 7:6Hradečný Patrik12
Ratufa Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Koco VladimírDermek Stanislav6:4 6:2Vrško Marián32
STC Champs, Púchov, betónATA sériaviac »
Ušák HenrichMicheľ Miloš7:5 ret.Antálek Tomáš28
Spartak Cup, Komárno, antukaATA sériaviac »
Both RichardKošovan Jozef6:1 6:1Sečkár Dalibor32
Half-Volley Cup, Šamorín, antukaATA sériaviac »
Prokop RichardBori Michal6:1 6:4Lakatoš Roman27
GoalTravel Open, Bratislava, antukaGrandslamviac »
Forner RenoDermek Stanislav6:2 6:4Ivan Miroslav40
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Hvizd MarekUšák Henrich7:6 4:3 ret.Baláž Branislav25
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Lipták Michal
Ušák Henrich
Húšťava
Orávik Peter
6:4Bača Petr
Gryc Petr
26
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Dermek StanislavKoco Vladimír6:1 6:7 10:8Ulehla Peter44
Inter Trophy, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Forner RenoIvan Braňo6:1 6:2Jakab Teodor38
Manager Tennis Cup, Bratislava, betónATA sériaviac »
Hvizd MarekDermek Stanislav6:2 7:6Dasso William24
Pacific Open, Senec, taraflexATA sériaviac »
Macek ErichFindura Martin7:6 6:2Lapšanský Marián23
Pentagon Trophy, Bratislava, antukaChallengerviac »
Koman JurajVršanský Rastislav6:1 6:1Pálenek Peter28
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betónGrandslamviac »
Koco VladimírUšák Henrich6:3 6:7 10:3Kapolka Juraj32
Double Team Cup, Nitra, antukaturnaj dvojícviac »
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
Kožár František
Bojtos Roland
6:4 6:3Jančiar Peter
Daniš Richard
18
Masters Cup, Senec, taraflexMastersviac »
Koco VladimírForner Reno3:6 6:3 14:128
"B" Masters Cup, Senec, taraflexMastersviac »
Findura MartinMikuš Marek6:4 6:28
ProSET Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Arcos Flores DanielJakab Teodorw.o.Bačkovský Igor18
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Országh P.33 r.
ATA Top 25
12. 02. 2024
1.Barilla M.3535 b.
2.Mikuš M.3210 b.
3.Dermek S.2660 b.
4.Hvizd M.2090 b.
5.Pribiš A.1915 b.
6.Lipták M.1695 b.
7.Osvald M.1621 b.
8.Kosorín P.1545 b.
9.Vaníček M.1255 b.
10.Sninský R.1236 b.
11.Hudec M.1115 b.
12.Ušák H.1000 b.
13.Benčaj V.980 b.
14.Gašpar M.950 b.
15.Baláž B.783 b.
16.Uherčík P.775 b.
17.Podhorný T.699 b.
18.Findura M.645 b.
19.Štetina M.611 b.
20.Babindai P.580 b.
21.Zahrádka P.570 b.
21.Ulehla J.570 b.
23.Vrško M.560 b.
24.Villár P.550 b.
25.Šeda Z.522 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt