VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Empire Open, Trnava, betónGrandslamviac »
Koco VladimírMikuš Marek6:3 6:1Antálek Tomáš32
Slávia Právnik Cup, Bratislava, koberecChallengerviac »
Melicher JánSlezák Andrej6:2 6:4Baláž Marcel21
Sika Trophy, Senec, taraflexATA sériaviac »
Macek ErichForner Reno6:2 7:6Dorotík Jaroslav24
ProSET Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Štetina MarošJakab Teodor6:0 6:0Pálenek Peter24
LMJ Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Koco VladimírŠtetina Maroš6:3 1:1 ret.Sulaček Jozef32
TransPetrol Cup, Senec, taraflexChallenger
Villár PeterVaníček Marek6:2Futák Marcel12
Tonoshop Open, Púchov, betónATA sériaviac »
Macek ErichFindura Martin6:3 3:6 10:5Kosorín Peter17
Racquets.eu Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Lipták MichalBori Michal6:1 6:4Vršanský Rastislav28
Spartak Cup, Komárno, antukaATA sériaviac »
Both RichardŠtetina Maroš2:6 6:4 10:4Mikuš Marek27
Lawn Tennis Challenge, Kopčany, trávaChallengerviac »
Jakab TeodorBolebruch Marián4:6 6:4 10:2Pastorek Marián16
Inter Trophy, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Forner RenoFindura Martin6:4 2:6 10:8Engel Boris16
Pentagon Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Šereda PeterBori Michal6:0 6:1Ľalík Miroslav20
GoalTravel Open, Bratislava, antukaGrandslamviac »
Kramár JurajMacek Erich6:3 4:6 10:5Melicher Ján32
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Ušák HenrichBarczi Jaroslav6:3 6:4Bolebruch Marián24
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Gál Petr
Bača Petr
Forner Pavol
Baláž Branislav
6:124
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Koco VladimírValent Daniel7:5 2:6 10:7Riška Dušan32
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Bolebruch MariánĽalík Miroslav6:3 6:3Minár Adam17
Zobor Trophy, Nitra, antukaChallengerviac »
Hvizd MarekPálenek Peter6:4 6:0Ľalík Miroslav24
Jadran Cup, Portorož, Slovinsko, antukaATA séria/Challengerviac »
Dermek StanislavMelicher Ján6:2Vaníček Marek16
Jadran Double Cup, Portorož, Slovinsko, antukaDoublesviac »
Findura Martin
Melicher Ján
Lipták Michal
Antálek Tomáš
6:1Dermek Stanislav
Rejnič Martin
16
Almada Trophy, Slovenská Ľupča, antukaATA sériaviac »
Lipták MichalDermek Stanislav6:1 6:2Pinka Denis24
Draždiak Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Kodaj RóbertSlezák Andrej7:5 7:5Antálek Tomáš22
Pacific Open, Senec, taraflexATA sériaviac »
Bryška MarcelForner Reno6:4 7:6Šubrt Pavel32
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betónGrandslamviac »
Koco VladimírMikuš Marek2:6 6:1 10:6Pinka Denis31
Družba Cup, Senec, taraflexChallengerviac »
Krajsa RomanSlezák Andrej6:4 6:0Bori Michal26
Double Team Cup, Bratislava, koberecturnaj dvojícviac »
Valent Daniel
Hurta Ján
Lipták Michal
Krajsa Roman
6:024
Sika Masters Cup, Banská Bystrica, betónMastersviac »
Koco VladimírFindura Martin7:6 6:08
Sika Masters Cup, Banská Bystrica, betónChallengerviac »
Pastorek MariánBori Michal6:0 6:28
Sika Masters Cup, Banská Bystrica, betónVIPviac »
Šara MarekMelicher Ján6:48
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Dobáková Z.37 r.
ATA Top 25
18. 03. 2024
1.Barilla M.3535 b.
2.Mikuš M.3165 b.
3.Dermek S.2660 b.
4.Hvizd M.2090 b.
5.Pribiš A.1915 b.
6.Lipták M.1695 b.
7.Osvald M.1615 b.
8.Kosorín P.1545 b.
9.Sninský R.1535 b.
10.Vaníček M.1345 b.
11.Hudec M.1115 b.
12.Ušák H.1090 b.
13.Findura M.1055 b.
14.Benčaj V.980 b.
15.Gašpar M.950 b.
16.Uherčík P.875 b.
17.Melioris P.795 b.
18.Baláž B.783 b.
19.Villár P.730 b.
20.Podhorný T.714 b.
21.Štetina M.611 b.
22.Babindai P.580 b.
23.Ulehla J.574 b.
24.Zahrádka P.570 b.
25.Vrško M.510 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt