VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Morava Trophy, Břeclav, betónGrandslamviac »
Villár PeterMacek Erich6:3 6:2Kříž Jaromír31
Slávia Právnik Cup, Bratislava, koberecChallengerviac »
Vrško MariánKramár Juraj2:6 7:6 10:3Takáč Zdeno19
LMJ Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Svoboda JaroslavMacek Erich5:7 7:5 10:1Kříž Jaromír33
TransPetrol Cup, Senec, taraflexChallengerviac »
Vrško MariánBolebruch Marián7:6 4:6 10:6Pastorek Marián16
Sika Trophy, Bratislava, koberecATA sériaviac »
Koco VladimírČervenák Peter6:4 6:4Vépy Michal32
Kalvária Cup, Levice, betónChallengerviac »
Pastorek MariánBolebruch Marián6:1 4:6 10:7Sulaček Jozef22
Tonoshop Open, Púchov, betónATA sériaviac »
Villár PeterValent Daniel6:4 6:1Vaníček Marek24
Inter Trophy, Bratislava, antukaChallengerviac »
Takáč ZdenoVrško Mariánw.o.Béreš Juraj28
Queens Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Chlpek Radoslav
Grendel Štefan
Kalinčík Marek
Ábel Michal
6:432
GoalTravel Open, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Villár PeterHvizd Marek2:6 6:2 10:8Vaníček Marek42
Lawn Tennis Challenge, Kopčany, trávaChallengerviac »
Bučko RomanMikulášek Martin6:2 6:4Bolebruch Marián14
Čaba Cup, Pezinok, antukaChallengerviac »
Šereda PeterBabík Martin6:0 6:3Bolebruch Marián24
Almada Trophy, Sliač, antukaGrandslamviac »
Valent DanielFindura Martin6:1 6:2Melicher Ján30
Love4tennis Open, Bratislava, antukaChallengerviac »
Mikulášek MartinVrško Marián1:6 6:2 10:5Bori Michal19
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Macek Erich
Lipták Michal
Šuko Radoslav
Ušák Henrich
6:326
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Koco VladimírUšák Henrich6:4 6:7 10:8Vrško Marián26
Senica Open, Senica, antukaATA sériaviac »
Both RichardTakáč Zdeno6:2 6:3Hvizd Marek29
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Mikulášek MartinBolebruch Marián4:6 6:3 10:7Prachár Vladimír17
Zobor Trophy, Nitra, antukaChallengerviac »
Bori MichalLipták Michalw.o.Trunek Pavol28
Summer Cup Open, Břeclav, antukaATA sériaviac »
Magula MarekVillár Peterw.o.Kříž Jaromír27
Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antukaATA sériaviac »
Findura MartinMihálik Jozef6:4 6:2Bolebruch Marián14
Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antukaDoublesviac »
Babala Ondrej
Radič Tomáš
Lipták Michal
Sulaček Jozef
7:616
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Vojcek BraňoTakáč Zdeno6:1 2:6 10:5Kramár Juraj28
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaSeniors 50+viac »
Jančiar PeterTrunek Pavol6:2 6:3Lapšanský Marián8
Ratufa Trophy, Levice, antukaChallengerviac »
Babík MartinBori Michal6:4 4:6 14:12Pastorek Marián21
Double Team Cup, Bratislava, antukaturnaj dvojícviac »
Vaníček Marek
Červenák Peter
Findura Martin
Kříž Jaromír
6:4 6:418
Pacific Open, Senec, taraflexATA sériaviac »
Červenák PeterKoco Vladimír6:2 3:6 10:4Babindai Patrik28
Draždiak Cup, Bratislava, koberecChallengerviac »
Melicher JánKříž Jaromír0:6 6:3 10:8Pastorek Marián24
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betónGrandslamviac »
Hvizd MarekMacek Erich6:1 6:2Benčaj Vladimír28
Team Championchips, Senec, taraflexTeamsviac »
SikaYoungs2:127
Sika ATA Finals, Břeclav, betónATA sériaviac »
Macek ErichMikuš Marek6:2 4:6 12:108
Sika ATA Finals, Břeclav, betónChallengerviac »
Lipták MichalBabík Martin6:4 2:6 10:68
Sika ATA Finals, Břeclav, betónVIPviac »
Melicher JánKříž Jaromír6:1 1:6 10:48
Grandslam Cup, Malinovo, koberecMastersviac »
Findura MartinMacek Erich7:5 6:2Kosorín Peter15
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Országh P.33 r.
ATA Top 25
12. 02. 2024
1.Barilla M.3535 b.
2.Mikuš M.3210 b.
3.Dermek S.2660 b.
4.Hvizd M.2090 b.
5.Pribiš A.1915 b.
6.Lipták M.1695 b.
7.Osvald M.1621 b.
8.Kosorín P.1545 b.
9.Vaníček M.1255 b.
10.Sninský R.1236 b.
11.Hudec M.1115 b.
12.Ušák H.1000 b.
13.Benčaj V.980 b.
14.Gašpar M.950 b.
15.Baláž B.783 b.
16.Uherčík P.775 b.
17.Podhorný T.699 b.
18.Findura M.645 b.
19.Štetina M.611 b.
20.Babindai P.580 b.
21.Zahrádka P.570 b.
21.Ulehla J.570 b.
23.Vrško M.560 b.
24.Villár P.550 b.
25.Šeda Z.522 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt