VíťazFinalistaVýsledokVíťaz útechy#
Temprim Cup, Nitra, antukaATA sériaviac »
Dermek StanislavValent Daniel6:4 5:7 10:7Vaníček Marek13
Temprim Cup, Nitra, antukaChallengerviac »
Bori MichalPálenek Peter5:7 6:1 10:4Vrško Marián10
Sika Trophy, Břeclav, betónGrandslamviac »
Macek ErichMikuš Marek6:1 7:5Bori Michal16
LMJ Trophy, Levice, betónATA sériaviac »
Ušák HenrichMelicher Ján4:6 6:4 10:5Markuš Marián26
LMJ Trophy, Levice, betónSeniors 50+viac »
Sulaček JozefVizi Ladislav6:0 6:4Lapšanský Marián3
Manager Tennis Cup , Slovenská Ľupča, antukaATA sériaviac »
Valent DanielDermek Stanislav6:2 4:6 10:8Benčaj Vladimír16
Manager Tennis Cup, Slovenská Ľupča, antukaChallengerviac »
Mihálik PeterBučko Roman6:3 6:2Lapšanský Marián16
Love4tennis Open, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Vojcek BraňoKoco Vladimír7:5 6:416
Love4tennis Open, Bratislava, antukaChallengerviac »
Vančo JozefBložon Braňo6:4 7:516
Senica Open, Senica, antukaGrandslamviac »
Hvizd MarekMacek Erich6:4 6:1Barilla Marco16
Senica Open, Senica, antukaChallengerviac »
Bori MichalBložon Braňo6:4 6:7 12:10Ľalík Miroslav26
Senica Open, Senica, antukaSeniors 50+viac »
Sulaček JozefNguyen Kim Dang7:5 6:1Lapšanský Marián4
Almada Trophy, Sliač, antukaATA sériaviac »
Dermek StanislavPodmanický Martin6:1 3:4 ret.Markuš Marián16
Almada Trophy, Sliač, antukaChallengerviac »
Vrško MariánNguyen Dang Khoa6:2 6:1Nguyen Kim Dang16
Lawn Tennis Festival, Kopčany, trávaGrandslamviac »
Koco VladimírMelicher Ján4:6 6:3 10:8Vépy Michal20
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaATA sériaviac »
Melicher JánDermek Stanislav6:2 6:3Barilla Marco16
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaChallengerviac »
Sulaček JozefNguyen Dang Khoa6:4 6:3Hrušovský Marián22
PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antukaSeniors 50+viac »
Koman JurajBoth Richard4:6 6:2 10:2Čierny Jaroslav8
Love4tennis Trophy, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Melicher JánGašpar Marcel6:3 3:6 6:416
Love4tennis Trophy, Bratislava, antukaChallengerviac »
Bučko RomanBori Michal5:7 7:6 10:6Ľalík Miroslav20
Wimbledon Doubles, Kopčany, trávaDoublesviac »
Ušák Henrich
Pelikán Ján
Vrško Marián
Bořil Miloslav
6:324
ATA Cup, Prievidza, antukaATA sériaviac »
Takáč ZdenoMelicher Ján4:6 6:3 10:3Barilla Marco14
ATA Cup, Prievidza, antukaChallengerviac »
Vrško MariánPodhorný Tomáš6:4 6:0Bložon Braňo17
ATA Cup, Prievidza, antukaSeniors 50+viac »
Koman JurajBoth Richard3:6 6:5 ret.Kuchárik Tibor8
ATA Cup, Prievidza, antukaŽenyviac »
Vršková MilotaKovalíková Norika6:2 6:0Laczková Viktória4
Lipi40 Cup, Bratislava, antukaATA sériaviac »
Dermek StanislavMelicher Ján6:2 6:28
Lipi40 Cup, Bratislava, antukaChallengerviac »
Sulaček JozefBložon Braňo2:6 7:5 10:6Holdoš Juraj16
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Top 25
28. 03. 2023
1.Melicher J.6020 b.
2.Findura M.4130 b.
3.Takáč Z.2470 b.
4.Hvizd M.2345 b.
5.Mikuš M.2305 b.
6.Dermek S.1730 b.
7.Ušák H.1640 b.
8.Gašpar M.1270 b.
9.Lipták M.1242 b.
10.Markuš M.1056 b.
11.Kříž J.1020 b.
12.Lapšanský A.1000 b.
13.Macek E.956 b.
14.Osvald M.742 b.
15.Vrško M.720 b.
16.Podhorný T.715 b.
17.Babík M.691 b.
18.Baláž B.666 b.
19.Vojcek B.545 b.
20.Ulehla J.529 b.
21.Brondoš M.500 b.
22.Bori M.497 b.
23.Vépy M.475 b.
24.Rus R.459 b.
25.Kosorín P.445 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt