Michal Lipták#6
Vek:43 (02. 10. 1980)
Výška:177 cmVáha:105 kg
Bydlisko:Bratislava, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:obojručný
Raketa:Pacific (X Fast Pro)
Naj. povrch:trávaNaj. ATP hráč:Nadal
Tituly:4 xFinalista:6 x
Víťaz útechy:4 xTurnajov:207
2024:0:12023:7:132022:14:162021:8:122020:5:122019:17:19
2018:17:162017:14:182016:26:182015:4:132014:11:142013:13:13
2012:15:92011:24:152010:22:202009:21:222008:0:1Spolu:218:232
ATA séria: LMJ Trophy, Banská Bystrica, antuka (2024) »90 b.
Uhrecký MichalLipták Michal6:2 6:1štvrťfináleh2h
Grandslam: Baseline Open, Banská Bystrica, betón (2023) »90 b.
Benčaj VladimírLipták Michal7:5 6:22.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Skalica, antuka (2023) »90 b.
Machálková MonikaLipták Michal6:0 6:7 10:8štvrťfináleh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2023) »600 b.
Pribiš AndrejLipták Michal6:2 7:6fináleh2h
Lipták MichalMelioris Patrickw.o.semifináleh2h
Lipták MichalVillár Peter6:4 6:0štvrťfináleh2h
ATA séria: GEOTHERM Cup, Jaslovské Bohunice, antuka (2023) »2 b.
Kosorín PeterLipták Michal6:4 6:41.koloh2h
ATA séria: Zemplín Cup, Michalovce, antuka (2023) »2 b.
Straka SlavomírLipták Michal2:6 7:5 10:81.koloh2h
ATA séria: ERPO Open, Banská Bystrica, antuka (2023) »300 b.
Barilla MarcoLipták Michal6:4 ret.fináleh2h
Lipták MichalUherčík Peter6:4 3:6 11:9semifináleh2h
Lipták MichalKoman Juraj6:4 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalRagan Tomáš6:3 6:11.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2023) »180 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:4 6:4semifináleh2h
Lipták MichalOškrobaný Anton7:6 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalKožár Františekw.o.1.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2023) »5 b.
Valent DanielLipták Michal6:3 6:12.koloh2h
Grandslam: ALMADA Trophy, Sliač, antuka (2023) »360 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:4 3:6 10:4semifináleh2h
Lipták MichalKosorín Peter4:6 7:6 5:9 ret.Skupina Dh2h
Lipták MichalŠtetina Marošw.o.Skupina Dh2h
ATA séria: Anička Trophy, Košice, antuka (2023) »45 b.
Straka SlavomírLipták Michal6:4 6:3Skupina Ah2h
Koman JurajLipták Michal6:1 6:2Skupina Ah2h
ATA séria: Don Papa’s Open, Žilina, antuka (2023) »90 b.
Vojcek BraňoLipták Michal6:0 6:2Skupina Bh2h
Lipták MichalKosorín Peterw.o.Skupina Bh2h
Doubles: Fero Cup, Nitra, antuka (2023) »0 b.
Barilla Marco
Vojcek Braňo
Lipták Michal
Villár Peter
1:6 6:2 11:9štvrťfinále
Lipták Michal
Villár Peter
Konderla Branislav
Paluš Radovan
6:1 6:21.kolo
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2023) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal7:6 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalRagan Tomáš7:6 6:11.koloh2h
Doubles: Elfo Cup, Malinovo, koberec (2023) »0 b.
Ulehla Jozef
Ušák Henrich
Baláž Branislav
Lipták Michal
6:2 6:0semifinále
Baláž Branislav
Lipták Michal
Kulich Pavol
Szoke Oskar
7:6 3:6 11:9štvrťfinále
Baláž Branislav
Lipták Michal
Nemčovič František
Norocká Alexandra
6:4 0:6 10:81.kolo
Doubles: Lipi Cup, Bratislava, koberec (2022) »0 b.
Smák Enriko
Smák Erich
Kříž Jaromír
Lipták Michal
6:4 3:6 12:10štvrťfinále
Kříž Jaromír
Lipták Michal
Melišík Martin
Ozaniak Pavol
4:6 6:3 10:52.kolo
ATA séria: Ratufa Trophy, Levice, betón (2022) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Skalica, antuka (2022) »0 b.
Gašpar MarcelLipták Michal6:2 6:3semifináleh2h
Lipták MichalUlehla Jozef7:6 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalDanihel Rudolf6:4 6:7 10:61.koloh2h
ATA séria: ERPO Open, Banská Bystrica, antuka (2022) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michalw.o.semifináleh2h
Lipták MichalLacko Branislav6:3 4:4 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:0 6:21.koloh2h
ATA séria: Grand Prix Trophy, Bratislava, antuka (2022) »0 b.
Mošať MarekLipták Michal4:6 6:4 10:51.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2022) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal7:5 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalDorotík Jaroslav6:2 6:12.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2022) »0 b.
Hvizd Marek
Kožár František
Lipták Michal
Trumpeš Jaroslav
6:4 6:2finále
Lipták Michal
Trumpeš Jaroslav
Dermek Stanislav
Košút Marián
7:6 6:3semifinále
Lipták Michal
Trumpeš Jaroslav
Geringer Philipp
Pribiš Andrej
6:2 4:6 10:6štvrťfinále
Lipták Michal
Trumpeš Jaroslav
Melioris Patrick
Vaníček Marek
7:5 4:6 10:71.kolo
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2022) »0 b.
Findura MartinLipták Michal6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: ALMADA Trophy, Sliač, antuka (2022) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:1 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalKožár František6:2 6:41.koloh2h
ATA séria: Bella Lyttos Open, Kréta, Heraklion, antuka (2022) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:1 7:5Skupina M.Sakkarih2h
Lipták MichalKříž Jaromír7:5 4:6 7:5Skupina M.Sakkarih2h
Lipták MichalKarhan Miroslav6:4 7:6Skupina M.Sakkarih2h
Doubles: OT Kredit Trophy, Nitra, antuka (2022) »0 b.
Adamka Roman
Mrázik Matej
Lipták Michal
Podmanický Martin
w.o.štvrťfinále útechy
Dobáková Zuzana
Takáč Zdeno
Lipták Michal
Podmanický Martin
6:7 6:4 11:9Skupina A
Lipták Michal
Podmanický Martin
Dorotík Jaroslav
Košút Marián
6:2 6:2Skupina A
ATA séria: VRŠ5O Open, Topoľčany, antuka (2022) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:1 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalBori Michal6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2022) »0 b.
Takáč ZdenoLipták Michal6:7 6:2 10:6semifináleh2h
Lipták MichalPúpava Rastislav6:4 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalRus Rudolf6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Elfo Trophy, Malinovo, antuka (2022) »0 b.
Melioris PatrickLipták Michal3:2 ret.finále útechyh2h
Lipták MichalPálenek Peter4:1 2:4 10:81.kolo útechyh2h
Findura MartinLipták Michal7:5 6:42.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Nové Zámky, betón (2022) »0 b.
Villár PeterLipták Michal5:7 6:3 10:42.koloh2h
Doubles: KKmont Cup, Levice, betón (2022) »0 b.
Kuchař Vladimír
Szoke Oskar
Lapšanský Marián
Lipták Michal
6:4semifinále útechy
Pršan Martin
Valok Ján
Lapšanský Marián
Lipták Michal
7:5Skupina B
Reguľa Miroslav
Smák Erich
Lapšanský Marián
Lipták Michal
6:4Skupina B
Melicher Ján
Pribiš Andrej
Lapšanský Marián
Lipták Michal
6:1Skupina B
ATA séria: Love4tennis Open, Bratislava, betón (2022) »0 b.
Melicher JánLipták Michal6:3 6:11.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2022) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:1 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:4 6:21.koloh2h
Doubles: OT Kredit Cup, Senec, taraflex (2022) »0 b.
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Kožár František
6:4finále
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Baláž Branislav
Paluš Radovan
6:1Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
6:3Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Kulich Pavol
Melicher Ján
6:3Skupina
Macek Erich
Machálková Monika
Lipták Michal
Kříž Jaromír
6:2Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Pribiš Andrej
Szoke Oskar
7:6Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Kožár František
6:3Skupina
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2022) »0 b.
Lacko BranislavLipták Michal4:6 6:3 17:151.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2022) »0 b.
Valent DanielLipták Michal6:4 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalBaláž Branislav6:2 6:22.koloh2h
Doubles: BORS Cup, Břeclav, betón (2022) »0 b.
Babík Martin
Babíková Noemi
Lipták Michal
Mikuš Marek
6:3semifinále
Lipták Michal
Mikuš Marek
Osvald Marek
Takáč Zdeno
7:5štvrťfinále
Lipták Michal
Mikuš Marek
Babík Martin
Babíková Noemi
6:3Skupina B
Lipták Michal
Mikuš Marek
Bartek Martin
Greguš Roman
6:2Skupina B
Lipták Michal
Mikuš Marek
Schnorrerová Lucia
Tlacháč Peter
6:1Skupina B
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
Lipták Michal
Mikuš Marek
6:3Skupina B
ATA séria: SiPa ATA Finals, Břeclav, betón (2021) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:2 6:1Skupina D.Oškrobanejh2h
Takáč ZdenoLipták Michal6:0 7:5Skupina D.Oškrobanejh2h
Melicher JánLipták Michal6:1 6:3Skupina D.Oškrobanejh2h
Doubles: Družba Doubles, Senec, taraflex (2021) »0 b.
Jeleník Lukáš
Nemčovič František
Lipták Michal
Mikuš Marek
6:2štvrťfinále
Lipták Michal
Mikuš Marek
Cseh Attila
Cseh Ladislav
6:2Skupina C
Lipták Michal
Mikuš Marek
Dojčán Michael
Pintér Igor
6:0Skupina C
Lipták Michal
Mikuš Marek
Chromek Tomáš
Stehlík Martin
6:4Skupina C
Lipták Michal
Mikuš Marek
Lapšanský Alex
Lapšanský Marián
6:2Skupina C
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2021) »0 b.
Lapšanský AlexLipták Michal6:1 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalLacko Branislav6:4 1:6 13:112.koloh2h
ATA séria: Ratufa Trophy, Levice, betón (2021) »0 b.
Kříž JaromírLipták Michal7:6 6:31.koloh2h
ATA séria: Slovan Trophy, Bratislava, antuka (2021) »0 b.
Štetina MarošLipták Michal6:0 7:52.koloh2h
ATA séria: PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antuka (2021) »0 b.
Benčaj VladimírLipták Michal7:5 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalKramár Juraj6:4 6:32.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2021) »0 b.
Drozd Patrik
Oravec Marek
Lipták Michal
Vrško Marián
6:3finále
Lipták Michal
Vrško Marián
Ušák Henrich
Pelikán Ján
7:5semifinále
Lipták Michal
Vrško Marián
Forner Pavol
Baláž Branislav
6:3štvrťfinále
Lipták Michal
Vrško Marián
Rus Andrej
Rus Rudolf
6:4Skupina B
Lipták Michal
Vrško Marián
Dermek Stanislav
Szoke Oskar
6:2Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Lipták Michal
Vrško Marián
6:2Skupina B
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2021) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:4 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalŠkodáček Andrej6:0 6:22.koloh2h
Grandslam: Almada trophy, Sliač, antuka (2021) »0 b.
Findura MartinLipták Michal6:3 6:1semifináleh2h
Lipták MichalFtorek Peter6:4 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalBohm Lukáš6:4 6:11.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2021) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal6:1 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:3 6:42.koloh2h
ATA séria: Mallorca Open, Mallorca, antuka (2021) »0 b.
Findura MartinLipták Michal6:3 6:3fináleh2h
Lipták MichalMelicher Ján2:6 5:6 ret.semifináleh2h
Lipták MichalKožár František6:4 4:6 10:7štvrťfináleh2h
ATA séria: SIKA ATA Finals, Senec, taraflex (2021) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:2 6:3štvrťfináleh2h
ATA séria: Lipi40 Cup, Bratislava, antuka (2020) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: ATA Cup, Prievidza, antuka (2020) »0 b.
Takáč ZdenoLipták Michal6:2 6:0semifináleh2h
Lipták MichalBučko Roman6:4 0:6 10:4štvrťfináleh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2020) »0 b.
Vrško Marián
Bořil Miloslav
Lipták Michal
Chlpek Radoslav
6:3štvrťfinále
Lipták Michal
Chlpek Radoslav
Kopáčiková Kristína
Polák Adam
6:0Skupina B
Lipták Michal
Chlpek Radoslav
Kresák Michal
Mikóczi Pavol
6:0Skupina B
Kříž Jaromír
Crha Vlatimil
Lipták Michal
Chlpek Radoslav
6:1Skupina B
ATA séria: Love4tennis Trophy, Bratislava, antuka (2020) »0 b.
Valent DanielLipták Michal6:0 6:7 10:51.koloh2h
ATA séria: PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antuka (2020) »0 b.
Benčaj VladimírLipták Michal7:6 6:41.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2020) »0 b.
Vrško MariánLipták Michal6:2 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalMihálik Peter6:7 6:4 10:82.koloh2h
ATA séria: Almada Trophy, Sliač, antuka (2020) »0 b.
Barilla MarcoLipták Michal6:3 6:31.koloh2h
Grandslam: Senica Open, Senica, antuka (2020) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:0 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalSmák Erich 6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Love4tennis Open, Bratislava, antuka (2020) »0 b.
Gašpar MarcelLipták Michal5:3 ret.1.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup , Slovenská Ľupča, antuka (2020) »0 b.
Vojcek BraňoLipták Michal6:3 6:21.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2020) »0 b.
Melicher JánLipták Michal2:1 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalJuraško Marek6:0 6:12.koloh2h
Grandslam: Sika Trophy, Břeclav, betón (2020) »0 b.
Macek ErichLipták Michal6:1 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalFuták Marcel6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: Temprim Cup, Nitra, antuka (2020) »0 b.
Kosorín PeterLipták Michalw.o.semifinále útechyh2h
Babík MartinLipták Michal6:4 4:6 11:91.koloh2h
Masters: Grandslam Cup, Malinovo, koberec (2019) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:3 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalTakáč Zdeno4:6 6:0 10:81.koloh2h
VIP: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2019) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:2 6:0Skupina Ľubomíra Pechuh2h
Lipták MichalKosorín Peter7:6 ret.Skupina Ľubomíra Pechuh2h
Findura MartinLipták Michal6:2 6:3Skupina Ľubomíra Pechuh2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2019) »0 b.
Lipták MichalČepka Pavolw.o.finále útechyh2h
Lipták MichalMarkuš Marián4:3 4:3semifinále útechyh2h
Lipták MichalKosorín Peterw.o.1.kolo útechyh2h
Kramár JurajLipták Michal6:0 5:7 10:51.koloh2h
Doubles: Winter Double Team Cup, Nitra, antuka (2019) »0 b.
Dermek Stanislav
Mošať Marek
Ušák Henrich
Lipták Michal
4:2 2:4 10:7finále
Lipták MichalMošať Marek1:4 4:3 10:7fináleh2h
Ušák Henrich
Lipták Michal
Kosorín Peter
Košút Marián
4:0 4:0semifinále
Lipták MichalKošút Marián4:0 4:0semifináleh2h
Lipták MichalŠtevko Ladislav4:2 4:2štvrťfináleh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2019) »0 b.
Villár PeterLipták Michal2:4 4:2 10:41.kolo útechyh2h
ATA séria: PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antuka (2019) »0 b.
Kožár FrantišekLipták Michal7:5 7:51.koloh2h
ATA séria: Summer Cup Open, Břeclav, antuka (2019) »0 b.
Podmanický MartinLipták Michal6:2 3:0 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalMarkuš Marián6:1 6:21.koloh2h
Doubles: Double Team Cup, Nitra, antuka (2019) »0 b.
Macek Erich
Lipták Michal
Bolebruch Marián
Hanko Juraj
6:3Skupina A
Hanko JurajLipták Michal6:2Skupina Ah2h
Macek Erich
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Vaníček Marek
6:3Skupina A
Lipták MichalVaníček Marek6:3Skupina Ah2h
Ušák Henrich
Ulehla Peter
Macek Erich
Lipták Michal
6:2Skupina A
Lipták MichalUlehla Peter6:0Skupina Ah2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2019) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:2 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:1 6:32.koloh2h
Lipták MichalLangmann Miloš6:1 6:01.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2019) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal7:6 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalKosorín Peter6:2 6:32.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany/Senica, tráva/antuka (2019) »0 b.
Lipták Michal
Ušák Henrich
Hvizd Marek
Kožár František
7:6finále
Lipták Michal
Ušák Henrich
Slezák Andrej
Čepka Pavol
6:1semifinále
Lipták Michal
Ušák Henrich
Forner Pavol
Baláž Branislav
7:5štvrťfinále
Lipták Michal
Ušák Henrich
Kadlec Jiří
Kadlec Adam
6:4Skupina A
Lipták Michal
Ušák Henrich
Bolebruch Marián
Antálek Tomáš
6:2Skupina A
Lipták Michal
Ušák Henrich
Lapšanský Marián
Lapšanský Alex
6:3Skupina A
Doubles: Medena Doubles Cup, Trogir , Chorvátsko, antuka (2019) »0 b.
Lipták Michal
Melicher Ján
Kožár František
Karhan Miroslav
2:6 6:4 10:5Skupina
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Lipták Michal
Melicher Ján
6:3 2:6 10:7Skupina
Lipták Michal
Melicher Ján
Vaníček Marek
Ušák Henrich
4:6 6:0 10:8Skupina
ATA séria: Medena Cup, Trogir , Chorvátsko, antuka (2019) »0 b.
Karhan MiroslavLipták Michal7:5 6:3semifináleh2h
Lipták MichalKříž Nikolas6:4 6:31.koloh2h
Grandslam: Almada Trophy, Sliač, antuka (2019) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:4 4:6 10:21.koloh2h
ATA séria: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2019) »0 b.
Podmanický MartinLipták Michal6:4 2:6 10:6semifináleh2h
Lipták MichalFindura Martin7:5 3:6 10:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalKodaj Róbert7:6 7:62.koloh2h
Lipták MichalLehocký Viktor6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Banská Bystrica, Betón (2019) »0 b.
Ivan MiroslavLipták Michal4:2 3:4 10:71.kolo útechyh2h
Bojtos RolandLipták Michal1:6 6:1 10:71.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2019) »0 b.
Kosorín PeterLipták Michal7:6 6:22.koloh2h
Lipták MichalLapšanský Marián6:1 6:31.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Bratislava, koberec (2019) »0 b.
Baláž BranislavLipták Michal6:0 6:21.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2019) »0 b.
Findura MartinLipták Michal4:3 4:1semifinále útechyh2h
Macek ErichLipták Michal6:1 6:02.koloh2h
Masters: Grandslam Cup, Malinovo, koberec (2018) »0 b.
Karhan MiroslavLipták Michal6:0 6:11.koloh2h
Challenger: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2018) »0 b.
Lipták MichalBabík Martin6:4 2:6 10:6fináleh2h
Lipták MichalSlezák Andrej3:6 6:1 10:6semifináleh2h
Lipták MichalPastorek Marián7:5 7:5Skupina Norberta Gombosah2h
Lipták MichalBolebruch Marián6:3 6:2Skupina Norberta Gombosah2h
Bučko RomanLipták Michal7:6 6:7 11:9Skupina Norberta Gombosah2h
Teams: Team Championchips, Senec, taraflex (2018) »0 b.
Mikuš Marek
Lipták Michal
Koco Vladimír
Vaníček Marek
w.o.finále
Ušák Henrich
Lipták Michal
Babík Martin
Slezák Andrej
6:3 6:2semifinále
Ušák Henrich
Lipták Michal
Baláž Branislav
Bača Petr
6:3 6:4B skupina
Vaníček MarekLipták Michal7:5 7:6B skupinah2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2018) »0 b.
Findura MartinLipták Michal7:6 6:22.koloh2h
Lipták MichalTrunek Pavol6:3 6:11.koloh2h
Challenger: Draždiak Cup, Bratislava, koberec (2018) »0 b.
Babindai PatrikLipták Michal4:6 7:5 10:7štvrťfináleh2h
Lipták MichalSulaček Jozef6:3 6:22.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2018) »0 b.
Slezák AndrejLipták Michal4:6 6:4 10:81.koloh2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, antuka (2018) »0 b.
Vaníček Marek
Červenák Peter
Mikuš Marek
Lipták Michal
7:6semifinále
Červenák PeterLipták Michal6:2semifináleh2h
Lipták MichalSlezák Andrej6:2štvrťfináleh2h
Mikuš Marek
Lipták Michal
Slezák Andrej
Slezák Juraj
10:3A skupina
Lipták MichalSlezák Juraj6:2A skupinah2h
Mikuš Marek
Lipták Michal
Bori Michal
Sečkár Dalibor
10:8A skupina
Lipták MichalSečkár Dalibor6:1A skupinah2h
Challenger: Ratufa Trophy, Levice, antuka (2018) »0 b.
Babík MartinLipták Michal2:6 6:1 10:6semifináleh2h
Lipták MichalMihálik Jozef5:7 6:2 10:6štvrťfináleh2h
Lipták MichalSlezák Juraj6:3 4:6 10:52.koloh2h
ATA séria: PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antuka (2018) »0 b.
Benčaj VladimírLipták Michal6:4 3:6 11:91.koloh2h
Doubles: Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2018) »0 b.
Babala Ondrej
Radič Tomáš
Lipták Michal
Sulaček Jozef
7:6finále
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Kakula Adam
Mihálik Jozef
6:4semifinále
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Findura Martin
Sivák Ivan
6:2štvrťfinále
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Kakula Adam
Mihálik Jozef
7:6A skupina
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Bolebruch Marián
Sukovský Tomáš
7:5A skupina
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Šubrt Pavel
Melicher Ján
7:6A skupina
ATA séria: Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2018) »0 b.
Mihálik JozefLipták Michalw.o.semifináleh2h
Lipták MichalŠubrt Pavel6:1 6:2štvrťfináleh2h
ATA séria: Summer Cup Open, Břeclav, antuka (2018) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:3 7:52.koloh2h
Lipták MichalGreguš Roman6:3 6:21.koloh2h
Challenger: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2018) »0 b.
Bori MichalLipták Michalw.o.fináleh2h
Lipták MichalMikulášek Martin7:5 7:6semifináleh2h
Lipták MichalBaláž Branislavw.o.štvrťfináleh2h
Lipták MichalSmák Erich6:2 6:12.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2018) »0 b.
Babík BenjamínLipták Michal6:2 6:31.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2018) »0 b.
Bryška MarcelLipták Michal4:6 6:2 10:62.koloh2h
Lipták MichalBolebruch Marián6:3 6:41.koloh2h
Grandslam: Almada Trophy, Sliač, antuka (2018) »0 b.
Kramár JurajLipták Michal6:2 6:41.koloh2h
ATA séria: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2018) »0 b.
Šubrt PavelLipták Michal1:6 6:2 10:42.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Púchov, betón (2018) »0 b.
Vépy MichalLipták Michal3:6 7:6 10:42.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Bratislava, koberec (2018) »0 b.
Antálek TomášLipták Michal6:2 6:22.koloh2h
Lipták MichalJuriga Jozef7:5 6:11.koloh2h
Masters: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2017) »0 b.
Valent DanielLipták Michal6:2 6:2Skupina Vlasta Formánkah2h
Findura MartinLipták Michal7:5 6:0Skupina Vlasta Formánkah2h
Lipták MichalUšák Henrich7:6 2:6 10:6Skupina Vlasta Formánkah2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2017) »0 b.
Smák ErichLipták Michalw.o.2.kolo útechyh2h
Krajsa RomanLipták Michal7:6 6:11.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2017) »0 b.
Forner RenoLipták Michal6:1 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalDermek Stanislav6:1 2:6 13:112.koloh2h
Lipták MichalŠubrt Pavelw.o.1.koloh2h
Turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Antálek Tomáš
Bori Michal
Lipták Michal
Krajsa Roman
12:10štvrťfinále
Lipták MichalAntálek Tomáš6:2štvrťfináleh2h
Lipták Michal
Krajsa Roman
Forner Pavol
Kollár Eduard
10:7B skupina
Forner PavolLipták Michal6:4B skupinah2h
Lipták Michal
Krajsa Roman
Kříž Jaromír
Motalík Luděk
11:9B skupina
Lipták MichalKříž Jaromír6:4B skupinah2h
Lipták Michal
Krajsa Roman
Melicher Ján
Sečkár Dalibor
10:7B skupina
Melicher JánLipták Michal6:3B skupinah2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Takáč ZdenoLipták Michal4:6 6:3 10:31.koloh2h
Doubles: Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2017) »0 b.
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Smák Erich
Smák Enriko
6:3finále
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Melicher Ján
Kosorín Peter
6:4semifinále
Smák Erich
Smák Enriko
Lipták Michal
Sulaček Jozef
6:2A skupina
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Urban Juraj
Gogola Andrej
6:4A skupina
Lipták Michal
Sulaček Jozef
Vaníček Marek
Gubatti Eduardo
6:1A skupina
ATA séria: Jadran LR Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2017) »0 b.
Kosorín PeterLipták Michal7:5semifináleh2h
Smák EnrikoLipták Michal6:2B skupinah2h
Lipták MichalDermek Stanislav7:5B skupinah2h
Lipták MichalVaníček Marek7:5B skupinah2h
ATA séria: Spiš Grand Prix Open, Spišská Nová Ves, antuka (2017) »0 b.
Villár PeterLipták Michal7:5 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalHladký Peter6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2017) »0 b.
Forner RenoLipták Michal6:1 6:22.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2017) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal2:1 ret.semifináleh2h
Lipták MichalBartovic Andrej6:0 1:6 10:8štvrťfináleh2h
Lipták MichalBaláž Branislav6:3 5:7 10:52.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Vépy MichalLipták Michal6:3 6:01.koloh2h
ATA séria: Almada Trophy, Sliač, antuka (2017) »0 b.
Lipták MichalŠubrt Pavel7:5 6:1finále útechyh2h
Lipták MichalBarczi Jaroslavw.o.semifinále útechyh2h
Lipták MichalKožár František6:4 0:6 10:01.kolo útechyh2h
Štetina MarošLipták Michal7:5 7:52.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2017) »0 b.
Valent DanielLipták Michal6:2 6:12.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Banská Bystrica, betón (2017) »0 b.
Kožár FrantišekLipták Michal7:6 6:11.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Senec, taraflex (2017) »0 b.
Macek ErichLipták Michal6:0 7:6štvrťfináleh2h
Lipták MichalForner Reno4:6 7:6 10:52.koloh2h
Lipták MichalSmák Erich6:1 6:31.koloh2h
Grandslam: NTC Trophy, Bratislava, betón (2017) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:2 4:1 ret.2.koloh2h
Lipták MichalDvorščík Milan1:6 6:3 10:81.koloh2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, koberec (2016) »0 b.
Valent Daniel
Hurta Ján
Lipták Michal
Krajsa Roman
6:0finále
Lipták Michal
Krajsa Roman
Gál Petr
Bača Petr
13:11semifinále
Gál PetrLipták Michal4:1 ret.semifináleh2h
Lipták Michal
Krajsa Roman
Bryška Marcel
Procházková Markéta
10:7štvrťfinále
Bryška MarcelLipták Michal7:6štvrťfináleh2h
Kramár Juraj
Kollár Eduard
Lipták Michal
Krajsa Roman
10:5Skupina A
Kramár JurajLipták Michal6:0Skupina Ah2h
Lipták Michal
Krajsa Roman
Ušák Henrich
Kodaj Róbert
12:10Skupina A
Ušák HenrichLipták Michal6:2Skupina Ah2h
Antálek Tomáš
Melicher Ján
Lipták Michal
Krajsa Roman
15:13Skupina A
Lipták MichalMelicher Ján6:4Skupina Ah2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2016) »0 b.
Findura MartinLipták Michal6:0 2:0 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalVaníček Marek6:4 1:6 10:82.koloh2h
Lipták MichalProcházková Markéta7:5 7:61.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2016) »0 b.
Forner RenoLipták Michal6:2 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalProcházková Markéta6:2 6:42.koloh2h
Lipták MichalBojtos Roland6:3 7:51.koloh2h
ATA séria: Almada Trophy, Slovenská Ľupča, antuka (2016) »0 b.
Lipták MichalDermek Stanislav6:1 6:2fináleh2h
Lipták MichalBarczi Jaroslavw.o.semifináleh2h
Lipták MichalFindura Martin6:4 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalZámečník Pavol6:1 6:02.koloh2h
Doubles: Jadran Double Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2016) »0 b.
Findura Martin
Melicher Ján
Lipták Michal
Antálek Tomáš
6:1finále
Lipták Michal
Antálek Tomáš
Babala Ondrej
Radič Tomáš
6:1semifinále
Lipták Michal
Antálek Tomáš
Bojtos Roland
Forner Pavol
6:4štvrťfinále
Findura Martin
Melicher Ján
Lipták Michal
Antálek Tomáš
6:2B skupina
Babala Ondrej
Radič Tomáš
Lipták Michal
Antálek Tomáš
7:5B skupina
Lipták Michal
Antálek Tomáš
Ľalík Miroslav
Futák Marcel
6:2B skupina
ATA séria/Challenger: Jadran Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2016) »0 b.
Melicher JánLipták Michal6:3semifináleh2h
Lipták MichalBojtos Roland7:5štvrťfináleh2h
Lipták MichalDermek Stanislav7:6C skupinah2h
Lipták MichalHvizd Marek6:4C skupinah2h
Lipták MichalKožár František6:3C skupinah2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2016) »0 b.
Macek ErichLipták Michal6:3 6:42.koloh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:0 6:01.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2016) »0 b.
Macek ErichLipták Michal6:1 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalAntálek Tomáš6:2 7:62.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2016) »0 b.
Sawicki RomanLipták Michal6:3 6:31.koloh2h
ATA séria: Inter Trophy, Bratislava, antuka (2016) »0 b.
Bori MichalLipták Michal7:5 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalMelicher Ján6:1 6:31.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Komárno, antuka (2016) »0 b.
Kosorín PeterLipták Michal6:4 6:21.koloh2h
Challenger: Racquets.eu Cup, Bratislava, antuka (2016) »0 b.
Lipták MichalBori Michal6:1 6:4fináleh2h
Lipták MichalJakab Teodor6:2 6:2semifináleh2h
Lipták MichalPastorek Marián6:0 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalDerzsi Peter6:2 4:1 ret.2.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Púchov, betón (2016) »0 b.
Macek ErichLipták Michal4:6 6:3 10:5štvrťfináleh2h
Lipták MichalTrunek Pavol6:7 6:2 10:81.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2016) »0 b.
Štetina MarošLipták Michal7:5 6:12.koloh2h
Lipták MichalŠara Marek7:6 6:31.koloh2h
Challenger: ProSET Cup, Bratislava, antuka (2016) »0 b.
Baláž MarcelLipták Michal3:6 6:4 10:82.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Senec, taraflex (2016) »0 b.
Bojtos RolandLipták Michal4:6 7:5 10:5štvrťfináleh2h
Lipták MichalDorotík Jaroslav6:4 2:6 10:52.koloh2h
Lipták MichalMikuš Marek4:6 6:0 10:41.koloh2h
Challenger: Slávia Právnik Cup, Bratislava, koberec (2016) »0 b.
Melicher JánLipták Michal4:6 6:2 11:9semifináleh2h
Lipták MichalPálenek Peter6:4 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalBložon Braňo1:6 6:3 11:91.koloh2h
Grandslam: Empire Open, Trnava, betón (2016) »0 b.
Macek ErichLipták Michal6:1 6:12.koloh2h
Lipták MichalJančiar Peter6:2 7:61.koloh2h
Challenger: ProSET Cup, Bratislava, antuka (2015) »0 b.
Arcos Flores DanielLipták Michal6:4 6:21.koloh2h
Masters: "B" Masters Cup, Senec, taraflex (2015) »0 b.
Kosorín PeterLipták Michal6:2 6:7 10:5B skupinah2h
Vrško MariánLipták Michal7:5 6:1B skupinah2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Nitra, antuka (2015) »0 b.
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
Lipták Michal
Kramár Juraj
6:0semifinále
Lipták Michal
Kramár Juraj
Suchý Miroslav
Kollár Michal
7:5štvrťfinále
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
Lipták Michal
Kramár Juraj
6:3Skupina B
Lipták MichalChmelár Ondrej6:3Skupina Bh2h
Lipták Michal
Kramár Juraj
Forner Pavol
Gilan Peter
6:0Skupina B
Lipták MichalGilan Peter6:1Skupina Bh2h
ATA séria: Inter Trophy, Bratislava, antuka (2015) »0 b.
Both RichardLipták Michal6:4 4:1 ret.1.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2015) »0 b.
Kožár FrantišekLipták Michal6:4 6:32.koloh2h
ATA séria: Half-Volley Cup, Šamorín, antuka (2015) »0 b.
Prokop RichardLipták Michal6:0 6:12.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Komárno, antuka (2015) »0 b.
Ivan MiroslavLipták Michal4:6 6:3 10:11.kolo útechyh2h
Poláček MartinLipták Michal6:2 7:61.koloh2h
ATA séria: STC Champs, Púchov, betón (2015) »0 b.
Micheľ MilošLipták Michal7:5 3:6 10:62.koloh2h
ATA séria: Ratufa Trophy, Levice, betón (2015) »0 b.
Čonty MiroslavLipták Michal6:2 4:6 10:61.kolo útechyh2h
Kožár FrantišekLipták Michal6:4 4:6 10:41.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Senec, taraflex (2015) »0 b.
Bojtos RolandLipták Michal7:6 1:0 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalČonty Miroslav3:6 6:3 10:41.koloh2h
Grandslam: Empire Open, Trnava, betón (2015) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:0 2:1 ret.2.koloh2h
Lipták MichalHavalda Peter6:1 1:6 11:91.koloh2h
Masters: Masters Cup, Senec, taraflex (2014) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:3 6:1A skupinah2h
Findura MartinLipták Michal6:4 6:3A skupinah2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Nitra, antuka (2014) »0 b.
Mošať MarekLipták Michal6:3štvrťfináleh2h
Lipták Michal
Mikuš Marek
Mošať Marek
Košovan Jozef
6:2štvrťfinále
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2014) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:3 4:6 11:9štvrťfináleh2h
Lipták MichalKramár Juraj6:4 1:6 10:61.koloh2h
ATA séria: New ATA Tournament, Šamorín, antuka (2014) »0 b.
Findura MartinLipták Michal6:0 6:0o 5.miestoh2h
Jobbágy TomášLipták Michal6:7 6:4 10:8štvrťfináleh2h
Lipták MichalHanko Juraj6:4 6:21.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Bratislava, antuka (2014) »0 b.
Pálenek PeterLipták Michal6:2 7:52.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2014) »0 b.
Lipták MichalDorotík Jaroslavw.o.fináleh2h
Lipták MichalHvizd Marek6:4 7:6semifináleh2h
Lipták MichalRiška Dušan6:1 6:7 10:7štvrťfináleh2h
Lipták MichalCibula Marek6:4 6:22.koloh2h
Lipták MichalRadič Tomáš6:0 6:11.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2014) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal3:6 6:3 6:1 ret.semifináleh2h
Lipták MichalJuriga Jozef6:3 7:6štvrťfináleh2h
Lipták MichalDorotík Jaroslav6:1 6:22.koloh2h
Lipták MichalKrbaťa Jakub6:1 6:31.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Dunajská Lužná, taraflex (2014) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:0 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalUlehla Peter6:3 4:6 10:81.koloh2h
ATA séria: NTC Champs, Bratislava, betón (2014) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal6:0 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalBaláž Branislav6:2 2:6 12:102.koloh2h
ATA séria: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2014) »0 b.
Kučma AndrejLipták Michal7:6 6:3o 9.miestoh2h
Bojtos RolandLipták Michal26 6:2 10:82.koloh2h
Grandslam: Kalvária Cup, Levice, betón (2014) »0 b.
Macek ErichLipták Michal6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2014) »0 b.
Havalda PeterLipták Michal6:2 6:22.koloh2h
Masters: Masters Cup, Senec, taraflex (2013) »0 b.
Kučma AndrejLipták Michal6:2 5:2 ret.A skupinah2h
Koco VladimírLipták Michal6:1 7:5A skupinah2h
Mošať MarekLipták Michal6:4 6:2A skupinah2h
Grandslam: IPOS Pohár, Senec, taraflex (2013) »0 b.
Hvizd MarekLipták Michal6:2 7:61.koloh2h
ATA séria: Half-Volley Cup, Šamorín, antuka (2013) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:1 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalZachar Martin4:6 6:4 10:52.koloh2h
Lipták MichalKrbaťa Jakub6:4 6:21.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Bratislava, antuka (2013) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:0 6:1semifináleh2h
Lipták MichalDorotík Jaroslav6:4 4:6 10:8štvrťfináleh2h
Lipták MichalMariani Pavel6:2 6:42.koloh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:4 6:41.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2013) »0 b.
Mošať MarekLipták Michal6:1 6:7 11:9fináleh2h
Lipták MichalJobbágy Tomáš6:2 7:6semifináleh2h
Lipták MichalBarczi Jaroslav6:7 2:3 ret.štvrťfináleh2h
Lipták MichalVykukel Peter6:2 7:52.koloh2h
Lipták MichalKamencay Patrik1:6 6:2 10:71.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2013) »0 b.
Dermek StanislavLipták Michal6:4 6:12.koloh2h
Lipták MichalZdražil Braňo6:0 6:01.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Prievidza, antuka (2013) »0 b.
Košovan JozefLipták Michal6:7 6:3 10:71.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Šamorín, antuka (2013) »0 b.
Mariani PavelLipták Michal6:2 6:12.koloh2h
Lipták MichalHavran Rastislav6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: Corgoň Cup, Nitra, antuka (2013) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:3 6:32.koloh2h
ATA séria: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2013) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:1 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalPétery Roman6:4 6:32.koloh2h
Grandslam: Dunaj Cup, Dunajská Lužná, taraflex (2013) »0 b.
Barczi JaroslavLipták Michal6:4 3:6 10:8štvrťfináleh2h
Lipták MichalTurček Peter7:5 6:42.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2012) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal7:6 ret.semifináleh2h
Lipták MichalVančo Jozef7:6 1:6 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalOndra Rastislav6:4 6:12.koloh2h
Lipták MichalPáleník Rastislav7:5 6:41.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2012) »0 b.
Šereda PeterLipták Michal6:4 4:6 10:62.koloh2h
Lipták MichalBolebruch Marián6:3 6:31.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Prievidza, antuka (2012) »0 b.
Lipták MichalAntálek Tomáš6:3 6:1o 9.miestoh2h
Lipták MichalKoco Vladimír3:2 ret.o 9.-16.miestoh2h
Šereda PeterLipták Michal6:1 7:52.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Šamorín, antuka (2012) »0 b.
Káčerik PeterLipták Michal6:1 7:6štvrťfináleh2h
Lipták MichalOndra Rastislav6:3 4:6 10:72.koloh2h
Lipták MichalŠereda Peter6:7 6:4 10:81.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Komárno, antuka (2012) »0 b.
Sawicki RomanLipták Michal6:1 6:02.koloh2h
ATA séria: Wilson Champs, Malinovo, antuka (2012) »0 b.
Jančiar PeterLipták Michal5:7 6:4 10:82.koloh2h
Lipták MichalČmiko Martin6:3 6:31.koloh2h
ATA séria: Empire Open, Trnava, taraflex (2012) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal6:4 6:2semifináleh2h
Lipták MichalKáčerik Peter7:5 5:7 10:8štvrťfináleh2h
Lipták MichalAlaksa Viliam6:4 6:02.koloh2h
ATA séria: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2012) »0 b.
Riška DušanLipták Michal7:5 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalDvorščík Milan6:3 6:42.koloh2h
Lipták MichalMošať Richard6:2 6:41.koloh2h
ATA séria: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2012) »0 b.
Forner PavolLipták Michal6:1 4:0 ret.semifináleh2h
Lipták MichalKošovan Jozef6:2 3:6 12:10štvrťfináleh2h
Lipták MichalDerzsi Peter6:0 6:12.koloh2h
Masters: Masters Cup, Senec, taraflex (2011) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:4 7:5B skupinah2h
Lipták MichalKožár František1:6 6:4 10:7B skupinah2h
Lipták MichalMikuš Marek3:6 6:4 10:1B skupinah2h
Teams: Team Championships, Senec, taraflex (2011) »0 b.
Paluš Radovan
Pazúr Peter
Lipták Michal
Mikuš Marek
6:4 7:5o 3.miesto
Lipták Michal
Mikuš Marek
Braniša Ján
Forner Pavol
7:5 7:6Skupina B
Lipták Michal
Mikuš Marek
Engel Boris
Mošať Marek
4:6 6:2 10:8Skupina B
Lipták Michal
Vojcek Braňo
Demeš Pavol
Margetíny Miroslav
6:3 6:2Skupina B
Grandslam: IPOS Bigsport Pohár, Bratislava, koberec (2011) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal6:0 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalCibula Marek6:2 6:12.koloh2h
Lipták MichalBaričič Róbert6:2 6:01.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Trnava, taraflex (2011) »0 b.
Vépy MichalLipták Michal6:2 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalForner Pavol6:2 7:52.koloh2h
ATA séria: Hutira Trophy, Handlová, umelá antuka (2011) »0 b.
Baláž DušanLipták Michal6:3 0:6 10:8štvrťfináleh2h
Lipták MichalLíška Marek4:6 6:3 10:62.koloh2h
ATA séria: Half-Volley Cup, Šamorín, antuka (2011) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:4 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalCsolle Arpád6:3 6:32.koloh2h
Lipták MichalBojtos Roland6:3 0:6 10:81.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2011) »0 b.
Káčerik PeterLipták Michal4:6 6:3 10:21.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2011) »0 b.
Riška DušanLipták Michal6:1 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalFuchs Peter6:1 6:32.koloh2h
Lipták MichalKamenský Radovan6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Šamorín, antuka (2011) »0 b.
Bori MichalLipták Michal7:5 5:7 11:92.koloh2h
Lipták MichalForner Pavol7:5 4:6 11:91.koloh2h
Grandslam: Blackgame Trophy, Prievidza, antuka (2011) »0 b.
Baláž JánLipták Michal6:3 7:52.koloh2h
Lipták MichalRadič Tomáš6:1 6:01.koloh2h
ATA séria: GoalTravel Open, Malinovo, antuka (2011) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:2 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalĽalík Miroslav6:0 6:22.koloh2h
Lipták MichalTurček Peter6:1 6:41.koloh2h
ATA séria: Wilson Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2011) »0 b.
Forner RenoLipták Michal6:2 6:2semifináleh2h
Lipták MichalBarczi Jaroslav6:0 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalTokár Milan0:1 ret.2.koloh2h
ATA séria: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2011) »0 b.
Riška DušanLipták Michal6:7 6:4 10:7semifináleh2h
Lipták MichalJančiar Peter6:1 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalGrňo Jozef6:4 6:42.koloh2h
ATA séria: Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2011) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:3 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalPazúr Peter3:6 7:6 10:72.koloh2h
Lipták MichalLukáčik Ladislav6:7 6:2 15:131.koloh2h
ATA séria: Morava Trophy, Břeclav, betón (2011) »0 b.
Lipták MichalKyselica Miroslav6:3 7:6;finále útechyh2h
Lipták MichalKučma Andrej6:4 6:21.kolo útechyh2h
Ušák HenrichLipták Michal6:4 3:6 14:121.koloh2h
Grandslam: Empire Open, Trnava, taraflex (2011) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal6:4 6:0štvrťfináleh2h
Lipták MichalEngel Boris6:2 5:7 10:62.koloh2h
Lipták MichalUlehla Peter2:6 6:1 10:71.koloh2h
Masters: Masters Cup, Dunajská Lužná, taraflex (2010) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:2 1:0 ret.B skupinah2h
Lipták MichalUlehla Peter7:6 6:7 10:8B skupinah2h
Ušák HenrichLipták Michal2:6 7:6 10:8B skupinah2h
Teams: Team Championships, Trnava, taraflex (2010) »0 b.
Lipták Michal
Mikuš Marek
Braniša Ján
Brna Miroslav
6:4 6:4Skupina A
Lipták Michal
Jančiar Peter
Siebenstich Erich
Chren Pavol
7:6 6:1Skupina A
Lipták Michal
Mikuš Marek
Baláž Dušan
Hoferica Peter
6:3 3:6 10:7Skupina A
Grandslam: IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2010) »0 b.
Blahut PavolLipták Michal6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Trnava, taraflex (2010) »0 b.
Kyselica MiroslavLipták Michal4:6 6:4 10:72.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2010) »0 b.
Ondra RastislavLipták Michal7:6 6:4štvrťfináleh2h
Lipták MichalGrňo Jozef6:3 6:32.koloh2h
ATA séria: Steng Cup, Břeclav, antuka (2010) »0 b.
Riška DušanLipták Michal6:3 6:0semifináleh2h
Lipták MichalVičar Luděk1:6 6:3 6:2štvrťfináleh2h
Lipták MichalPospíšil Jiří6:4 6:7 6:22.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2010) »0 b.
Lipták MichalBaláž Ján0:6 6:3 10:5finále útechyh2h
Lipták MichalRemenár Igor6:1 6:1semifinále útechyh2h
Lipták MichalAntálek Tomáš6:0 6:12.kolo útechyh2h
Lipták MichalMasiarik Jozef6:4 6:11.kolo útechyh2h
Koman JurajLipták Michal6:3 6:41.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2010) »0 b.
Baláž JánLipták Michal7:6 6:7 10:81.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Považská Bystrica, antuka (2010) »0 b.
Grenčík DanielLipták Michal7:6 6:4o 9.-12.miestoh2h
Lipták MichalPodhorský Peter2:6 6:1 10:6o 9.-16.miestoh2h
Oškrobaný AntonLipták Michal2:6 6:0 11:92.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Šamorín, antuka (2010) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal6:2 6:3semifináleh2h
Lipták MichalKodaj Róbert6:0 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalOškrobaný Anton6:1 6:22.koloh2h
Lipták MichalKučma Andrej6:2 6:21.koloh2h
Grandslam: Blackgame Trophy, Banská Bystrica, antuka (2010) »0 b.
Máčovský DanielLipták Michal6:3 7:6finále útechyh2h
Lipták MichalUšák Henrich6:1 1:6 10:52.kolo útechyh2h
Benč PeterLipták Michal2:6 6:1 10:71.koloh2h
ATA séria: GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2010) »0 b.
Lipták MichalSečkár Dalibor5:7 2:3 ret.o 9.-16.miestoh2h
Micheľ MilošLipták Michal7:5 6:42.koloh2h
Lipták MichalBori Michal7:5 6:21.koloh2h
ATA séria: Wilson Champs, Trnava, taraflex (2010) »0 b.
Micheľ MilošLipták Michal6:3 0:6 10:4o 5.-8.miestoh2h
Forner PavolLipták Michal6:4 6:7 10:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalKyselica Miroslav6:2 7:62.koloh2h
ATA séria: Morava Trophy, Břeclav, betón (2010) »0 b.
Lipták MichalOškrobaný Anton2:6 7:6 11:9o 7.miestoh2h
Ušák HenrichLipták Michal6:2 5:7 10:6o 5.-8.miestoh2h
Mikuš MarekLipták Michal7:6 5:7 10:7štvrťfináleh2h
Lipták MichalKodaj Róbert6:3 0:6 10:52.koloh2h
ATA séria: Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2010) »0 b.
Forner PavolLipták Michal6:3 6:3štvrťfináleh2h
Lipták MichalBagin Jozef6:2 6:32.koloh2h
Lipták MichalCibula Marek6:1 6:41.koloh2h
Grandslam: Empire Open, Trnava, taraflex (2010) »0 b.
Forner PavolLipták Michal4:6 7:5 10:7štvrťfináleh2h
Lipták MichalBaláž Dušan6:4 7:52.koloh2h
Lipták MichalZlacký Vladimír6:2 6:21.koloh2h
Masters: Masters Cup, Trnava, taraflex (2009) »0 b.
Ondra RastislavLipták Michal6:2 7:5semifinále útechyh2h
Lipták MichalBagin Jozef2:6 7:6 10:81.kolo útechyh2h
Mikuš MarekLipták Michal6:2 7:6C skupinah2h
Lipták MichalOškrobaný Anton1:6 7:5 10:8C skupinah2h
Lipták MichalCsolle Arpád6:0 6:7 10:6C skupinah2h
Teams: Team Championships, Trnava, taraflex (2009) »0 b.
Lipták Michal
Mikuš Marek
Braniša Ján
Brna Miroslav
6:4 6:4Skupina A-Finále
Lipták Michal
Mikuš Marek
Krajsa Roman
Krajčovič Jaroslav
6:4 6:2Skupina A-Finále
Lipták MichalŠeda Zdenek3:6 6:2 10:8Skupina Bh2h
Lipták Michal
Riška Dušan
Kožár František
Sečkár Dalibor
6:1 6:4Skupina B
Grandslam: IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2009) »0 b.
Krajsa RomanLipták Michal4:6 6:4 10:5štvrťfináleh2h
Lipták MichalBlahut Pavol6:2 2:6 10:52.koloh2h
Lipták MichalBagin Jozef7:5 7:51.koloh2h
ATA séria: Allianz Open, Trnava, taraflex (2009) »0 b.
Máčovský DanielLipták Michal7:5 5:7 10:32.koloh2h
Lipták MichalZlacký Vladimír6:1 6:41.koloh2h
ATA séria: Babolat Champs, Šamorín, antuka (2009) »0 b.
Kodaj RóbertLipták Michal5:7 7:5 6:41.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2009) »0 b.
Krajčovič MartinLipták Michal6:2 6:3o 9.-16.miestoh2h
Vojcek BraňoLipták Michal7:6 6:12.koloh2h
Lipták MichalKocka Michal6:0 6:01.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Šamorín, antuka (2009) »0 b.
Koco VladimírLipták Michal6:2 6:3semifináleh2h
Lipták MichalUšák Henrich6:2 1:6 7:6štvrťfináleh2h
Lipták MichalPeško MIroslav6:0 6:02.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2009) »0 b.
Ilčík BorisLipták Michal6:1 3:6 10:81.kolo útechyh2h
Mikuš MarekLipták Michal6:7 6:3 7:61.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2009) »0 b.
Mikuš MarekLipták Michal4:6 7:5 6:22.koloh2h
Lipták MichalCibula Marek6:0 6:21.koloh2h
ATA séria: GoalTravel Open, Dunajská Lužná, antuka (2009) »0 b.
Ondra RastislavLipták Michal1:6 6:1 21:19o 5.-8.miestoh2h
Mikuš MarekLipták Michal6:3 6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalCsolle Arpád7:5 7:52.koloh2h
Lipták MichalHurák Henrich6:2 6:41.koloh2h
Grandslam: Blackgame Trophy, Bratislava, antuka (2009) »0 b.
Forner PavolLipták Michal6:4 6:2finále útechyh2h
Lipták MichalCibula Marek6:2 6:32.kolo útechyh2h
Lipták MichalVlachovič Peter6:1 2:6 6:41.kolo útechyh2h
Csolle ArpádLipták Michal6:1 2:6 6:21.koloh2h
ATA séria: Prince Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2009) »0 b.
Forner PavolLipták Michal7:5 5:7 20:18štvrťfináleh2h
Lipták MichalPeško Miroslav6:2 6:02.koloh2h
Lipták MichalSvorada Juraj1:6 6:4 10:81.koloh2h
ATA séria: Morava Trophy, Břeclav, betón (2009) »0 b.
Forner PavolLipták Michal6:1 6:3o 9.-16.miestoh2h
Paluš RadovanLipták Michal6:2 6:32.koloh2h
Lipták MichalSečkár Dalibor6:7 6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Záhorie Challenge, Stupava, supreme (2009) »0 b.
Koreň ĽudovítLipták Michal6:3 6:2semifinále útechyh2h
Lipták MichalPaholík Dušan3:6 6:0 10:62.kolo útechyh2h
Lipták MichalŠramko Róbert6:1 6:11.kolo útechyh2h
Koco VladimírLipták Michal6:2 6:11.koloh2h
Grandslam: Empire Open, Trnava, taraflex (2009) »0 b.
Oškrobaný AntonLipták Michal6:1 6:3o 9.-16.miestoh2h
Krajsa RomanLipták Michal6:3 6:12.koloh2h
Lipták MichalVlachovič Peter6:2 6:21.koloh2h
Teams: Team Championships, Trnava, taraflex (2008) »0 b.
Ušák HenrichLipták Michal6:4 6:7 10:2Skupina A-Fináleh2h
Lipták Michal
Fandl Milan
Braniša Ján
Maťašovský Roman
7:5 5:7 10:7Skupina A-Finále
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Nosek P.52 r.
Purnoch A.23 r.
ATA Top 25
28. 05. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 650 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Kramár J.1 064 b.
15.Baláž B.991 b.
16.Ulehla J.959 b.
17.Gašpar M.950 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt