Radovan Sninský#5
Vek:47 (15. 06. 1976)
Výška: cmVáha: kg
Bydlisko:Michalovce, Slovensko
Forehand:ľavouBackhand:obojručný
Raketa:
Naj. povrch:Naj. ATP hráč:
Tituly:1 xFinalista:1 x
Víťaz útechy:1 xTurnajov:14
2024:10:52023:10:52022:0:02021:0:02020:0:02019:0:0
2018:0:02017:0:02016:0:02015:1:12014:0:02013:0:0
2012:0:02011:0:02010:0:02009:0:02008:0:0Spolu:21:11
ATA séria: Tenis Club Cup, Prešov, antuka (2024) »0 b.
Sninský RadovanZamutovský Tomáš9:1Skupina Ah2h
Sninský RadovanBrečka Jozef9:1Skupina Ah2h
ATA séria: Don Papa’s Open, Žilina, antuka (2024) »45 b.
Takáč ZdenoSninský Radovan7:5 6:3Skupina Bh2h
Mikuš MarekSninský Radovan6:2 7:6Skupina Bh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Banská Bystrica, antuka (2024) »15 b.
Kříž JaromírSninský Radovan6:2 6:31.koloh2h
ATA séria: Hornád Open, Košice, antuka (2024) »300 b.
Galajda JozefSninský Radovan6:1 6:4fináleh2h
Sninský RadovanKoman Juraj6:4 2:6 10:8semifináleh2h
Sninský RadovanKašper Igor6:2 6:3štvrťfináleh2h
Sninský RadovanBaran Jaroslav6:3 6:31.koloh2h
ATA séria: Šariš Trophy, Prešov, hard (2024) »500 b.
Sninský RadovanBabindai Patrik4:6 6:3 10:7fináleh2h
Sninský RadovanStraka Slavomír6:3 6:3semifináleh2h
Sninský RadovanKašper Igor6:1 6:4štvrťfináleh2h
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2024) »180 b.
Kosorín PeterSninský Radovan7:5 6:7 10:6semifináleh2h
Sninský RadovanUherčík Peter6:1 6:3štvrťfináleh2h
Sninský RadovanDermek Stanislav6:2 2:6 10:61.koloh2h
Challenger: SOKOL Cup, Prešov, hard (2023) »60 b.
Bučko RomanSninský Radovan6:3 6:2semifináleh2h
Sninský RadovanFerko Samuel6:4 5:7 3:3 ret.štvrťfináleh2h
Sninský RadovanCverňák Štefan6:1 6:22.koloh2h
Grandslam: Baseline Open, Banská Bystrica, betón (2023) »10 b.
Gašpar MarcelSninský Radovan6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Zemplín Cup, Michalovce, antuka (2023) »180 b.
Polák JakubSninský Radovanw.o.semifináleh2h
Sninský RadovanBučko Roman7:5 6:7 11:9štvrťfináleh2h
Sninský RadovanCverňák Štefan6:1 7:51.koloh2h
ATA séria: ERPO Open, Banská Bystrica, antuka (2023) »180 b.
Barilla MarcoSninský Radovan6:1 4:6 10:7semifináleh2h
Sninský RadovanKosorín Peter0:6 1:4 ret.štvrťfináleh2h
Sninský RadovanMarkuš Marián6:1 6:41.koloh2h
ATA séria: Anička Trophy, Košice, antuka (2023) »180 b.
Barilla MarcoSninský Radovanw.o.semifináleh2h
Sninský RadovanBaláž Branislav4:6 6:1 10:3Skupina Bh2h
Sninský RadovanLajčiak Eduard6:0 6:1Skupina Bh2h
Challenger: Baseline Cup, Banská Bystrica, betón (2023) »0 b.
Šeda ZdenekSninský Radovan5:7 6:4 10:41.koloh2h
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2023) »0 b.
Sninský RadovanLutišan Ján4:0 4:2finále útechyh2h
Sninský RadovanKošút Marián4:1 4:2semifinále útechyh2h
Osvald MarekSninský Radovan6:3 3:6 10:51.koloh2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2015) »0 b.
Sninský RadovanChmelár Ondrej6:1 6:41.kolo útechyh2h
Ušák HenrichSninský Radovan7:5 6:7 11:91.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Bokor Ľ.50 r.
Šajbidor D.33 r.
Mrázik M.26 r.
ATA Top 25
28. 05. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 255 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 650 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Kosorín P.1 575 b.
8.Hvizd M.1 535 b.
9.Uherčík P.1 487 b.
10.Hudec M.1 460 b.
11.Vaníček M.1 350 b.
12.Ušák H.1 335 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Kramár J.1 064 b.
15.Baláž B.991 b.
16.Ulehla J.959 b.
17.Gašpar M.950 b.
18.Podhorný T.918 b.
19.Benčaj V.915 b.
20.Melicher J.900 b.
21.Smutný O.874 b.
22.Findura M.860 b.
23.Melioris P.815 b.
24.Vrško M.803 b.
25.Adamka R.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt