Reno Forner
Vek:47 (22. 07. 1976)
Výška:182 cmVáha:76 kg
Bydlisko:Pezinok, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:obojručný
Raketa:Yonex
Naj. povrch:antukaNaj. ATP hráč:Kafelnikov
Tituly:26 xFinalista:6 x
Víťaz útechy:0 xTurnajov:48
2024:0:02023:0:02022:0:02021:0:02020:0:02019:0:0
2018:0:02017:28:62016:16:72015:13:22014:0:02013:0:0
2012:9:22011:38:02010:21:42009:47:02008:2:0Spolu:174:21
FP GrandSlam Cup, Malinovo, koberec (2017) »Masters
Villár PeterForner Reno6:3 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoFindura Martin2:6 6:2 6:11.koloh2h
Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2017) »Grandslam
Macek ErichForner Reno4:6 6:2 10:7semifináleh2h
Forner RenoKramár Juraj6:1 6:0štvrťfináleh2h
Forner RenoBenčaj Vladimír6:2 6:22.koloh2h
Forner RenoVillár Peter5:7 6:0 13:111.koloh2h
Pacific Open, Senec, taraflex (2017) »ATA séria
Forner RenoHvizd Marek7:5 3:6 10:1fináleh2h
Forner RenoFindura Martin6:3 6:0semifináleh2h
Forner RenoLipták Michal6:1 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoMelicher Ján6:4 6:22.koloh2h
Forner RenoVillár Peter3:6 6:3 10:81.koloh2h
Double Team Cup, Bratislava, antuka (2017) »Turnaj dvojíc
Forner Reno
Vaníček Marek
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
11:9finále
Forner RenoMikuš Marek6:2fináleh2h
Forner RenoŠtetina Maroš6:4semifináleh2h
Forner RenoJobbágy Tomáš6:2štvrťfináleh2h
Forner Reno
Vaníček Marek
Vrško Marián
Sulaček Jozef
10:5D skupina
Forner RenoVrško Marián6:2D skupinah2h
Villár Peter
Takáč Zdeno
Forner Reno
Vaníček Marek
10:4D skupina
Forner RenoVillár Peter7:5D skupinah2h
Forner Reno
Vaníček Marek
Antálek Tomáš
Bori Michal
10:3D skupina
Forner RenoAntálek Tomáš6:2D skupinah2h
Manager Tennis Cup, Bratislava, antuka (2017) »ATA séria
Villár PeterForner Reno0:6 6:4 10:8fináleh2h
Forner RenoMacek Erichw.o.semifináleh2h
Forner RenoTakáč Zdeno6:1 6:0štvrťfináleh2h
Forner RenoBori Michal6:1 6:12.koloh2h
Forner RenoHanko Juraj6:1 6:21.koloh2h
Senica Open, Senica, antuka (2017) »ATA séria
Forner RenoUšák Henrich6:2 6:2fináleh2h
Forner RenoKožár František6:3 6:0semifináleh2h
Forner RenoVillár Peter6:2 5:7 10:6štvrťfináleh2h
Forner RenoLipták Michal6:1 6:22.koloh2h
Forner RenoWágner Tomáš6:0 6:01.koloh2h
GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2017) »Grandslam
Valent DanielForner Reno6:3 4:6 10:11.koloh2h
Čaba Cup, Pezinok, antuka (2017) »Challenger
Forner RenoTakáč Zdeno6:2 7:6fináleh2h
Forner RenoJežek Vladimír6:0 6:2semifináleh2h
Forner RenoForner Pavol6:1 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoKučera Andrej6:1 6:12.koloh2h
Sika Trophy, Senec, taraflex (2017) »ATA séria
Lipták MichalForner Reno4:6 7:6 10:52.koloh2h
Forner RenoPretolani Michele6:3 6:01.koloh2h
NTC Trophy, Bratislava, betón (2017) »Grandslam
Macek ErichForner Reno4:6 7:5 10:81.koloh2h
Double Team Cup, Bratislava, koberec (2016) »turnaj dvojíc
Ušák Henrich
Kodaj Róbert
Forner Reno
Kacerle Miroslav
11:9štvrťfinále
Forner RenoUšák Henrich6:4štvrťfináleh2h
Valent Daniel
Hurta Ján
Forner Reno
Kacerle Miroslav
11:9Skupina C
Valent DanielForner Reno6:2Skupina Ch2h
Forner Reno
Kacerle Miroslav
Jobbágy Tomáš
Forner Pavol
10:1Skupina C
Forner RenoJobbágy Tomáš6:4Skupina Ch2h
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
Forner Reno
Kacerle Miroslav
10:7Skupina C
Forner RenoMikuš Marek6:3Skupina Ch2h
Pacific Open, Senec, taraflex (2016) »ATA séria
Bryška MarcelForner Reno6:4 7:6fináleh2h
Forner RenoMikuš Marek5:7 6:2 10:5semifináleh2h
Forner RenoLipták Michal6:2 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoBarczi Jaroslav6:3 7:52.koloh2h
Forner RenoJobbágy Tomáš6:0 6:41.koloh2h
Senica Open, Senica, antuka (2016) »ATA séria
Riška DušanForner Reno5:7 6:4 ret.1.kolo útechyh2h
Valent DanielForner Reno6:1 6:11.koloh2h
GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2016) »Grandslam
Kramár JurajForner Reno6:4 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoVojcek Braňo6:3 6:7 10:22.koloh2h
Forner RenoBori Michal6:2 6:01.koloh2h
Inter Trophy, Bratislava, antuka (2016) »ATA séria
Forner RenoFindura Martin6:4 2:6 10:8fináleh2h
Forner RenoKosorín Peter6:0 3:0 ret.semifináleh2h
Forner RenoAntálek Tomáš6:2 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoEngel Boris6:0 6:31.koloh2h
Sika Trophy, Senec, taraflex (2016) »ATA séria
Macek ErichForner Reno6:2 7:6fináleh2h
Forner RenoKoco Vladimírw.o.semifináleh2h
Forner RenoBarczi Jaroslav6:2 7:6štvrťfináleh2h
Forner RenoKacerle Miroslav6:1 6:12.koloh2h
Empire Open, Trnava, betón (2016) »Grandslam
Koco VladimírForner Reno6:4 6:22.koloh2h
Forner RenoŽák František6:1 6:01.koloh2h
Masters Cup, Senec, taraflex (2015) »Masters
Koco VladimírForner Reno3:6 6:3 14:12fináleh2h
Forner RenoMacek Erich6:4 6:1semifináleh2h
Forner RenoKošovan Jozef6:1 6:1Skupina Dominiky Oškrobanejh2h
Koco VladimírForner Reno7:6 6:2Skupina Dominiky Oškrobanejh2h
Forner RenoDermek Stanislav6:3 6:1Skupina Dominiky Oškrobanejh2h
Inter Trophy, Bratislava, antuka (2015) »ATA séria
Forner RenoIvan Branislav6:1 6:2fináleh2h
Forner RenoIvan Miroslav6:2 6:2semifináleh2h
Forner RenoKoco Vladimír6:4 5:1 ret.štvrťfináleh2h
Forner RenoJobbágy Tomáš6:3 6:22.koloh2h
Forner RenoJakab Teodor6:1 6:31.koloh2h
GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2015) »Grandslam
Forner RenoDermek Stanislav6:2 6:4fináleh2h
Forner RenoSawicki Roman6:0 3:0 ret.semifináleh2h
Forner RenoBarczi Jaroslav6:3 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoMacek Erich6:0 6:22.koloh2h
Forner RenoVaníček Marek6:2 6:21.koloh2h
IPOS Bigsport Pohár, Senec, taraflex (2012) »Grandslam
Forner RenoKoco Vladimír6:4 1:6 12:10fináleh2h
Forner RenoKožár František6:0 4:6 10:5semifináleh2h
Forner RenoDorotík Jaroslav7:6 7:5štvrťfináleh2h
Forner RenoŠereda Peter6:0 6:12.koloh2h
Forner RenoĽalík Miroslav6:0 6:01.koloh2h
Pacific Open, Dunajská Lužná, taraflex (2012) »ATA séria
Ušák HenrichForner Reno3:6 6:1 10:6štvrťfináleh2h
Forner RenoAntálek Tomáš6:3 6:12.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2012) »Grandslam
Mikuš MarekForner Reno3:6 6:4 10:4semifináleh2h
Forner RenoUšák Henrich6:4 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoDvorščík Milan6:1 6:12.koloh2h
Forner RenoKáčerik Peter6:4 7:51.koloh2h
Team Championships, Senec, taraflex (2011) »Teams
Forner RenoKrajčovič Jaroslav6:2 6:1fináleh2h
Forner RenoŠuko Radoslav6:3 6:1Skupina Bh2h
Forner RenoDemeš Pavol6:1 6:0Skupina Bh2h
Forner RenoKožár František6:1 6:1Skupina Bh2h
IPOS Bigsport Pohár, Bratislava, koberec (2011) »Grandslam
Forner RenoKoco Vladimír6:3 7:5fináleh2h
Forner RenoUšák Henrich6:3 6:1semifináleh2h
Forner RenoKáčerik Peter6:2 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoForner Pavol6:2 6:42.koloh2h
Forner RenoKardoš Patrik6:4 6:01.koloh2h
Half-Volley Cup, Šamorín, antuka (2011) »ATA séria
Forner RenoKoco Vladimír6:3 7:6fináleh2h
Forner RenoKožár František6:2 6:1semifináleh2h
Forner RenoKáčerik Peter6:1 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoDorotík Jaroslav6:0 6:12.koloh2h
Forner RenoZlacký Vladimír6:0 6:31.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2011) »Grandslam
Forner RenoRiška Dušan7:6 6:2fináleh2h
Forner RenoUšák Henrich6:2 6:3semifináleh2h
Forner RenoKoco Vladimír7:6 7:5štvrťfináleh2h
Forner RenoAntálek Tomáš6:2 6:42.koloh2h
Forner RenoTurček Peter6:2 6:31.koloh2h
Blackgame Trophy, Prievidza, antuka (2011) »Grandslam
Forner RenoRiška Dušan6:3 6:2fináleh2h
Forner RenoMikuš Marek6:1 6:2semifináleh2h
Forner RenoBarczi Jaroslav6:1 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoVojáček Slavomír6:1 6:22.koloh2h
Forner RenoZáhorský Peter6:3 6:21.koloh2h
Wilson Champs, Dunajská Lužná, taraflex (2011) »ATA séria
Forner RenoKoco Vladimír5:7 6:3 6:2fináleh2h
Forner RenoLipták Michal6:2 6:2semifináleh2h
Forner RenoKožár František6:2 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoBaláž Ivan6:0 6:02.koloh2h
Dunaj Challenge, Dunajská Lužná, taraflex (2011) »ATA séria
Forner RenoKožár František6:2 6:0fináleh2h
Forner RenoKoco Vladimír7:6 6:3semifináleh2h
Forner RenoParacka Pavel6:0 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoBlahut Pavol6:1 6:12.koloh2h
Forner RenoKuchař Vladimír6:1 6:21.koloh2h
Empire Open, Trnava, taraflex (2011) »Grandslam
Forner RenoUšák Henrich6:2 6:2fináleh2h
Forner RenoKoco Vladimír6:4 7:5semifináleh2h
Forner RenoMicheľ Miloš6:3 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoBarczi Jaroslav6:3 6:12.koloh2h
Forner RenoRemenár Igor6:4 6:41.koloh2h
Masters Cup, Dunajská Lužná, taraflex (2010) »Masters
Forner RenoUšák Henrich6:3 6:1fináleh2h
Forner RenoMikuš Marek6:4 6:7 6:2semifináleh2h
Forner RenoMicheľ Miloš6:2 6:1A skupinah2h
Forner RenoRiška Dušan6:4 6:3A skupinah2h
Forner RenoPaluš Radovan6:3 6:4A skupinah2h
Team Championships, Trnava, taraflex (2010) »Teams
Engel BorisForner Reno2:6 7:6 11:9Skupina Ah2h
Forner RenoVrabec Vladimír6:0 6:3Skupina Ah2h
Forner RenoPaluš Radovan6:2 6:3Skupina Ah2h
IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2010) »Grandslam
Ušák HenrichForner Reno6:3 6:3fináleh2h
Forner RenoMikuš Marek6:4 7:5semifináleh2h
Forner RenoBlahut Pavol6:1 6:3štvrťfináleh2h
Forner RenoCibula Marek6:1 6:22.koloh2h
Forner RenoPapay Zdeno6:0 6:01.koloh2h
Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2010) »ATA séria
Riška DušanForner Reno7:6 7:5semifináleh2h
Forner RenoVojáček Slavomír6:3 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoGoga Zdeno7:6 6:42.koloh2h
Forner RenoLíška Marek6:1 6:11.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2010) »Grandslam
Ušák HenrichForner Reno4:6 7:5 6:3fináleh2h
Forner RenoKrajsa Romanw.o.semifináleh2h
Forner RenoHrotka Jozef6:1 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoKodaj Róbert6:0 6:32.koloh2h
Forner RenoZlacký Vladimír6:0 6:01.koloh2h
Blackgame Trophy, Banská Bystrica, antuka (2010) »Grandslam
Forner RenoMikuš Marek3:6 6:2 6:4fináleh2h
Forner RenoVojcek Braňo6:2 6:2semifináleh2h
Forner RenoKoco Vladimírw.o.štvrťfináleh2h
Forner RenoKodaj Róbert6:4 6:22.koloh2h
Forner RenoKoman Juraj6:0 6:41.koloh2h
Masters Cup, Trnava, taraflex (2009) »Masters
Forner RenoRiška Dušan7:6 6:3 6:3fináleh2h
Forner RenoUšák Henrich6:4 6:4semifináleh2h
Forner RenoKrajsa Roman6:3 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoBlahut Pavol6:2 6:2A skupinah2h
Forner RenoPaluš Radovan7:6 6:4A skupinah2h
Forner RenoMáčovský Daniel6:1 6:1A skupinah2h
Team Championships, Trnava, taraflex (2009) »Teams
Forner RenoKoco Vladimír6:3 6:4Skupina A-Fináleh2h
Forner RenoGoga Zdeno7:5 6:2Skupina A-Fináleh2h
Forner RenoBaláž Dušan6:2 6:2Skupina Ah2h
Forner RenoPaholík Dušan6:3 6:1Skupina Ah2h
IPOS Pohár, Bratislava, koberec (2009) »Grandslam
Forner RenoKoco Vladimír6:2 6:2fináleh2h
Forner RenoUšák Henrich6:1 6:3semifináleh2h
Forner RenoOndra Rastislav6:4 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoKraus Radoslav6:1 6:12.koloh2h
Forner RenoVosátko Miloš6:0 6:31.koloh2h
Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2009) »ATA séria
Forner RenoUhlár Marián6:4 1:6 6:2fináleh2h
Forner RenoKoman Juraj6:0 6:1semifináleh2h
Forner RenoVojcek Braňo6:2 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoKrajčovič Martin6:4 7:52.koloh2h
Forner RenoUlehla Peter6:1 6:21.koloh2h
Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2009) »ATA séria
Forner RenoKrajsa Roman6:2 7:5fináleh2h
Forner RenoGoga Zdeno7:5 6:1semifináleh2h
Forner RenoVaňo Igor6:1 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoForner Pavol6:3 6:12.koloh2h
Forner RenoSvorada Juraj6:1 6:21.koloh2h
Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2009) »Grandslam
Forner RenoKrajsa Roman7:5 6:2fináleh2h
Forner RenoForner Pavol6:4 4:6 6:3semifináleh2h
Forner RenoUšák Henrich6:4 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoAntálek Tomáš6:0 6:02.koloh2h
Blackgame Trophy, Bratislava, antuka (2009) »Grandslam
Forner RenoKoco Vladimír7:5 6:3fináleh2h
Forner RenoKučírka Josef5:4 ret.semifináleh2h
Forner RenoPaluš Radovan6:2 6:3štvrťfináleh2h
Forner RenoTurček Peter6:3 6:12.koloh2h
Morava Trophy, Břeclav, betón (2009) »ATA séria
Forner RenoMoják Marek6:1 6:1fináleh2h
Forner RenoKrajsa Roman6:3 7:5semifináleh2h
Forner RenoRiška Dušan1:6 6:4 6:4štvrťfináleh2h
Forner RenoCsolle Arpád6:0 6:22.koloh2h
Záhorie Challenge, Stupava, supreme (2009) »ATA séria
Forner RenoRiška Dušan1:6 6:2 6:2fináleh2h
Forner RenoKoco Vladimír6:4 6:7 10:6semifináleh2h
Forner RenoKrajsa Roman6:4 6:1štvrťfináleh2h
Forner RenoPaluš Radovan4:6 6:4 10:82.koloh2h
Forner RenoLeško Adrián6:2 6:11.koloh2h
Empire Open, Trnava, taraflex (2009) »Grandslam
Forner RenoÁbel Michal7:5 6:3fináleh2h
Forner RenoMikuš Marek6:2 6:2semifináleh2h
Forner RenoMáčovský Daniel6:4 6:2štvrťfináleh2h
Forner RenoPaluš Radovan6:4 4:6 10:32.koloh2h
Forner RenoSečkár Dalibor6:1 6:11.koloh2h
Team Championships, Trnava, taraflex (2008) »Teams
Forner RenoOškrobaný Anton6:2 6:3Skupina A-Fináleh2h
Forner RenoRiška Dušan6:4 6:4Skupina A-Fináleh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Dobáková Z.37 r.
ATA Top 25
18. 03. 2024
1.Barilla M.3535 b.
2.Mikuš M.3165 b.
3.Dermek S.2660 b.
4.Hvizd M.2090 b.
5.Pribiš A.1915 b.
6.Lipták M.1695 b.
7.Osvald M.1615 b.
8.Kosorín P.1545 b.
9.Sninský R.1535 b.
10.Vaníček M.1345 b.
11.Hudec M.1115 b.
12.Ušák H.1090 b.
13.Findura M.1055 b.
14.Benčaj V.980 b.
15.Gašpar M.950 b.
16.Uherčík P.875 b.
17.Melioris P.795 b.
18.Baláž B.783 b.
19.Villár P.730 b.
20.Podhorný T.714 b.
21.Štetina M.611 b.
22.Babindai P.580 b.
23.Ulehla J.574 b.
24.Zahrádka P.570 b.
25.Vrško M.510 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt