Marek Hvizd#7
Vek:39 (14. 08. 1984)
Výška:175 cmVáha:73 kg
Bydlisko:Nitra, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:obojručný
Raketa:Head
Naj. povrch:betónNaj. ATP hráč:Djokovič
Tituly:14 xFinalista:12 x
Víťaz útechy:3 xTurnajov:117
2024:2:22023:16:92022:15:92021:15:92020:4:22019:27:7
2018:28:122017:16:122016:7:42015:20:92014:29:152013:6:8
2012:20:122011:6:92010:0:22009:0:02008:0:0Spolu:211:121
ATA séria: Safety Protection Cup, Prievidza, antuka (2024) »5 b.
Kramár JurajHvizd Marek7:5 0:6 10:61.koloh2h
Grandslam: Copy Office Open, Bratislava, betón (2024) »360 b.
Hudec MichalHvizd Marek7:5 4:6 10:7semifináleh2h
Hvizd MarekVillár Peter6:2 6:1štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMelicher Ján6:4 7:51.koloh2h
ATA séria: SiPa ATA Finals, Banská Bystrica, betón (2023) »600 b.
Dermek StanislavHvizd Marek6:3 0:6 10:4fináleh2h
Hvizd MarekOsvald Marek6:4 6:4semifináleh2h
Hvizd MarekKosorín Peter6:2 4:6 10:8Skupina V.Formánkah2h
Dermek StanislavHvizd Marek4:6 6:2 10:4Skupina V.Formánkah2h
Hvizd MarekMarkuš Marián6:2 6:1Skupina V.Formánkah2h
Grandslam: Baseline Open, Banská Bystrica, betón (2023) »180 b.
Dermek StanislavHvizd Marek6:4 6:3štvrťfináleh2h
Hvizd MarekChudá Silvia6:4 2:6 10:42.koloh2h
ATA séria: TENIPO Open, Bratislava, antuka (2023) »300 b.
Barilla MarcoHvizd Marek6:1 6:1fináleh2h
Hvizd MarekIvan Branislav6:4 2:6 11:9semifináleh2h
Hvizd MarekDermek Stanislav6:3 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekValent Daniel6:2 7:51.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2023) »45 b.
Barilla MarcoHvizd Marek6:3 4:6 10:61.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2023) »90 b.
Gašpar MarcelHvizd Marek6:4 6:1štvrťfináleh2h
Hvizd MarekSzoke Oskar6:2 6:0 ret.2.koloh2h
Doubles: Fero Cup, Nitra, antuka (2023) »0 b.
Barilla Marco
Vojcek Braňo
Hvizd Marek
Kožár František
6:4 6:1semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Melioris Patrick
Vaníček Marek
6:1 6:2štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Bojtos Roland
Rybár Vladimír
6:4 6:41.kolo
ATA séria: Piešťany Open, Piešťany, antuka (2023) »0 b.
Hvizd MarekMikuš Marek6:2 6:1fináleh2h
Hvizd MarekZahrádka Petr6:4 2:6 11:9semifináleh2h
Hvizd MarekÁbel Michalw.o.štvrťfináleh2h
Hvizd MarekUrban Matej4:6 6:4 10:42.koloh2h
ATA séria: PACIFIC Open, Levice, betón (2023) »0 b.
Hvizd MarekKošovan Jozef4:3 4:31.kolo útechyh2h
Kříž NikolasHvizd Marek6:2 7:51.koloh2h
Doubles: OT Kredit Open, Levice, betón (2023) »0 b.
Takáč Zdeno
Ulehla Jozef
Dermek Stanislav
Hvizd Marek
6:3 3:6 11:9semifinále
Dermek Stanislav
Hvizd Marek
Rafaj Andrej
Uhrecký Michal
6:4 6:7 10:5štvrťfinále
Dermek Stanislav
Hvizd Marek
Majerčák Samuel
Tóth Miloš
6:0 6:12.kolo
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2023) »0 b.
Mikuš MarekHvizd Marek7:5 6:2fináleh2h
Hvizd MarekOsvald Marek6:3 6:0semifináleh2h
Hvizd MarekKosorín Peter6:1 6:0štvrťfináleh2h
Hvizd MarekVrško Marián7:6 6:21.koloh2h
Grandslam: LMJ Trophy, Levice, betón (2023) »0 b.
Markuš MariánHvizd Marek6:2 ret.štvrťfináleh2h
Hvizd MarekOsvald Marek6:4 6:31.koloh2h
ATA séria: SiPa ATA Finals, Levice, betón (2022) »0 b.
Findura MartinHvizd Marek6:4 6:2semifináleh2h
Hvizd MarekKříž Jaromír6:4 5:7 4:5 ret.Skupina D.Oškrobanejh2h
Melicher JánHvizd Marek6:2 2:0 ret.Skupina D.Oškrobanejh2h
Hvizd MarekUšák Henrich6:3 7:6Skupina D.Oškrobanejh2h
Doubles: Lipi Cup, Bratislava, koberec (2022) »0 b.
Lackovič Martin
Osvald Marek
Hvizd Marek
Kožár František
6:4 6:4štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Dang Cham
Phuong Vo
6:0 6:02.kolo
Grandslam: SiPa Open, Banská Bystrica, betón (2022) »0 b.
Benčaj VladimírHvizd Marek4:2 4:1semifinále útechyh2h
Babík MartinHvizd Marek3:6 7:5 10:61.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2022) »0 b.
Hvizd Marek
Kožár František
Lipták Michal
Trumpeš Jaroslav
6:4 6:2finále
Hvizd Marek
Kožár František
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
6:0 6:4semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Bojtos Roland
Dorotík Jaroslav
6:2 6:4štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Buďa Vojtech
Švejcar Zbynek
6:4 7:51.kolo
ATA séria: ALMADA Trophy, Sliač, antuka (2022) »0 b.
Hvizd MarekMelicher Ján5:7 6:3 10:5fináleh2h
Hvizd MarekUšák Henrich0:6 6:4 10:6semifináleh2h
Hvizd MarekLipták Michal6:1 6:4štvrťfináleh2h
Hvizd MarekValent Daniel6:4 6:31.koloh2h
Doubles: OT Kredit Trophy, Nitra, antuka (2022) »0 b.
Hvizd Marek
Kožár František
Dobáková Zuzana
Takáč Zdeno
6:2 6:0finále
Hvizd Marek
Kožár František
Barilla Marco
Vojcek Branislav
6:3 6:7 10:8semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Halaji Martin
Majerčák Samuel
6:0 6:3Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Dermek Stanislav
Svoreň Matej
6:1 4:6 10:8Skupina B
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2022) »0 b.
Takáč ZdenoHvizd Marek3:6 6:0 10:8fináleh2h
Hvizd MarekOškrobaný Anton7:5 6:1semifináleh2h
Hvizd MarekBori Michal7:6 6:0štvrťfináleh2h
Hvizd MarekVojcek Braňo7:5 6:01.koloh2h
Doubles: KKmont Cup, Levice, betón (2022) »0 b.
Melicher Ján
Pribiš Andrej
Hvizd Marek
Kožár František
6:4finále
Hvizd Marek
Kožár František
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
7:6semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Reguľa Miroslav
Smák Erich
6:2štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Hanulák Martin
Druska Juraj
6:0Skupina A
Hvizd Marek
Kožár František
Kuchař Vladimír
Szkje Oskar
6:3Skupina A
Hvizd Marek
Kožár František
Macek Erich
Machálková Monika
6:4Skupina A
ATA séria: Love4tennis Open, Bratislava, betón (2022) »0 b.
Findura MartinHvizd Marek6:4 6:3semifináleh2h
Hvizd MarekGašpar Marcel7:5 6:3štvrťfináleh2h
Hvizd MarekBučko Roman6:3 6:01.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2022) »0 b.
Melicher JánHvizd Marek7:5 6:2semifináleh2h
Hvizd MarekMacek Erich6:7 6:3 10:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekSmák Erich6:3 6:21.koloh2h
Doubles: OT Kredit Cup, Senec, taraflex (2022) »0 b.
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Kožár František
6:4finále
Hvizd Marek
Kožár František
Baláž Branislav
Paluš Radovan
6:2Skupina
Hvizd Marek
Kožár František
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
6:3Skupina
Hvizd Marek
Kožár František
Kulich Pavol
Melicher Ján
7:5Skupina
Hvizd Marek
Kožár František
Macek Erich
Machálková Monika
6:4Skupina
Pribiš Andrej
Szoke Oskar
Hvizd Marek
Kožár František
7:6Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Kožár František
6:3Skupina
ATA séria: SKL Open, Banská Bystrica, betón (2022) »0 b.
Markuš MariánHvizd Marek6:2 4:2 ret.1.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2022) »0 b.
Valent DanielHvizd Marek6:3 6:4semifináleh2h
Hvizd MarekDermek Stanislav6:3 7:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekOsvald Marek5:7 6:0 10:32.koloh2h
Doubles: BORS Cup, Břeclav, betón (2022) »0 b.
Babík Martin
Babíková Noemi
Hvizd Marek
Kožár František
6:2štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Rus Rudolf
Szoke Oskar
6:1Skupina A
Hvizd Marek
Kožár František
Benkovský Vladimír
Pribiš Andrej
6:0Skupina A
Hvizd Marek
Kožár František
Lutišan Ján
Ozaniak Pavol
6:1Skupina A
Baláž Branislav
Paluš Radovan
Hvizd Marek
Kožár František
7:5Skupina A
ATA séria: SiPa ATA Finals, Břeclav, betón (2021) »0 b.
Valent DanielHvizd Marek6:1 6:2Skupina V.Formánkah2h
Findura MartinHvizd Marek6:2 6:3Skupina V.Formánkah2h
Hvizd MarekDermek Stanislav1:6 7:5 11:9Skupina V.Formánkah2h
Doubles: Družba Doubles, Senec, taraflex (2021) »0 b.
Jeleník Lukáš
Nemčovič František
Hvizd Marek
Kožár František
6:0semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
6:2štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Halaji Martin
Szoke Oskar
6:2Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Chren Patrik
Paluš Radovan
6:3Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Benetín Juraj
Lisý Michal
6:3Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
7:6Skupina B
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2021) »0 b.
Hvizd MarekMelicher Ján6:4 3:6 15:13fináleh2h
Hvizd MarekLapšanský Alex6:2 2:6 10:6semifináleh2h
Hvizd MarekKošovan Jozef6:2 6:3štvrťfináleh2h
Hvizd MarekBogner František6:1 6:02.koloh2h
ATA séria: Ratufa Trophy, Levice, betón (2021) »0 b.
Melicher JánHvizd Marek6:2 6:3štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKříž Nikolas6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: Manager Lipi Cup, Banská Bystrica, antuka (2021) »0 b.
Melicher JánHvizd Marek6:7 7:6 10:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKošút Marián6:3 6:21.koloh2h
ATA séria: KKmont Open, Prievidza, antuka (2021) »0 b.
Mikuš MarekHvizd Marek6:2 6:4semifináleh2h
Hvizd MarekKříž Jaromír6:4 6:4štvrťfináleh2h
Hvizd MarekOsvald Marek6:4 4:6 10:71.koloh2h
ATA séria: Slovan Trophy, Bratislava, antuka (2021) »0 b.
Valent DanielHvizd Marek7:5 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekBložon Braňo6:2 6:22.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2021) »0 b.
Drozd Patrik
Oravec Marek
Hvizd Marek
Kožár František
6:2semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Pribiš Andrej
Radič Marián
6:3štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Rus Andrej
Rus Rudolf
6:3Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Lipták Michal
Vrško Marián
6:2Skupina B
Dermek Stanislav
Szoke Oskar
Hvizd Marek
Kožár František
6:2Skupina B
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2021) »0 b.
Podmanický MartinHvizd Marek7:5 2:0 ret.semifináleh2h
Hvizd MarekLipták Michal6:4 6:0štvrťfináleh2h
Hvizd MarekHochel Erik6:1 6:12.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2021) »0 b.
Takáč ZdenoHvizd Marek2:6 7:6 10:7fináleh2h
Hvizd MarekMacek Erich6:2 6:2semifináleh2h
Hvizd MarekFindura Martin6:4 1:6 10:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekSališ Michal6:2 6:12.koloh2h
ATA séria: Mallorca Open, Mallorca, antuka (2021) »0 b.
Melicher JánHvizd Marek7:5 6:0štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMihálik Peterw.o.1.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2020) »0 b.
Vrško Marián
Bořil Miloslav
Hvizd Marek
Kožár František
6:4semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Bartovic Andrej
Drozd Patrik
6:3štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Melioris Patrick
Krnáč Matúš
6:4Skupina A
Vrško Marián
Bořil Miloslav
Hvizd Marek
Kožár František
6:1Skupina A
Ušák Henrich
Pelikán Ján
Hvizd Marek
Kožár František
7:6Skupina A
Grandslam: Senica Open, Senica, antuka (2020) »0 b.
Hvizd MarekMacek Erich6:4 6:1fináleh2h
Hvizd MarekValent Daniel6:2 6:0semifináleh2h
Hvizd MarekLipták Michal6:0 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKramár Juraj6:3 7:51.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup , Slovenská Ľupča, antuka (2020) »0 b.
Kramár JurajHvizd Marek0:6 7:5 10:41.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2020) »0 b.
Štetina MarošHvizd Marek0:6 6:2 10:52.koloh2h
Masters: Grandslam Cup, Malinovo, koberec (2019) »0 b.
Findura MartinHvizd Marek6:3 6:1fináleh2h
Hvizd MarekMikuš Marek7:5 6:0semifináleh2h
Hvizd MarekKramár Juraj6:4 6:1štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMarkuš Marián4:6 6:0 10:81.koloh2h
ATA séria: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2019) »0 b.
Svoboda JaroslavHvizd Marek4:6 6:4 10:2semifináleh2h
Hvizd MarekMacek Erichw.o.Skupina Dominiky Oškrobanejh2h
Hvizd MarekVillár Peter6:3 6:3Skupina Dominiky Oškrobanejh2h
Hvizd MarekMelicher Ján3:6 6:0 11:9Skupina Dominiky Oškrobanejh2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2019) »0 b.
Pribiš AndrejHvizd Marek6:3 6:0fináleh2h
Hvizd MarekKoco Vladimír7:5 4:3 ret.semifináleh2h
Hvizd MarekMelicher Ján6:3 6:0štvrťfináleh2h
Hvizd MarekVrško Marián6:1 6:42.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2019) »0 b.
Koco VladimírHvizd Marek3:6 6:4 10:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekHanko Juraj6:1 6:11.koloh2h
ATA séria: PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antuka (2019) »0 b.
Hvizd MarekValent Daniel6:7 6:3 13:11fináleh2h
Hvizd MarekVillár Peterw.o.semifináleh2h
Hvizd MarekMikuš Marek6:1 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMarkuš Mariánw.o.2.koloh2h
Doubles: Double Team Cup, Nitra, antuka (2019) »0 b.
Melicher Ján
Finta Lukáš
Hvizd Marek
Kožár František
6:1Skupina B
Hvizd MarekMelicher Ján6:4Skupina Bh2h
Villár Peter
Takáč Zdeno
Hvizd Marek
Kožár František
10:7Skupina B
Villár PeterHvizd Marek6:4Skupina Bh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2019) »0 b.
Hvizd MarekFindura Martin6:3 6:3fináleh2h
Hvizd MarekValent Daniel6:2 6:0semifináleh2h
Hvizd MarekBryška Marcelw.o.štvrťfináleh2h
Hvizd MarekŠtetina Maroš4:6 6:4 10:52.koloh2h
Hvizd MarekKošút Marián6:2 6:11.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2019) »0 b.
Hvizd MarekUšák Henrich6:3 6:4fináleh2h
Hvizd MarekKoco Vladimírw.o.semifináleh2h
Hvizd MarekTakáč Zdeno6:2 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekVrško Marián6:3 6:22.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany/Senica, tráva/antuka (2019) »0 b.
Lipták Michal
Ušák Henrich
Hvizd Marek
Kožár František
7:6finále
Hvizd Marek
Kožár František
Villár Peter
Takáč Zdeno
6:3semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Krupička Martin
Jeřábek Tomáš
6:2štvrťfinále
Villár Peter
Takáč Zdeno
Hvizd Marek
Kožár František
6:3Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Vaníček Marek
Kříž Jaromír
6:1Skupina B
Forner Pavol
Baláž Branislav
Hvizd Marek
Kožár František
7:6Skupina B
ATA séria: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2019) »0 b.
Hvizd MarekVaníček Marek6:4finále útechyh2h
Hvizd MarekBori Michal6:4finále útechyh2h
Hvizd MarekHladký Peter4:2 4:12.kolo útechyh2h
Hvizd MarekBaláž Branislav4:2 4:01.kolo útechyh2h
Podmanický MartinHvizd Marek3:6 7:5 11:91.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Banská Bystrica, Betón (2019) »0 b.
Vaníček MarekHvizd Marek6:1 6:22.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2019) »0 b.
Hvizd MarekMacek Erich6:1 6:0fináleh2h
Hvizd MarekUšák Henrich6:3 6:7 10:6semifináleh2h
Hvizd MarekVaníček Marek6:3 6:3štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMelicher Ján6:2 6:22.koloh2h
ATA séria: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2018) »0 b.
Ušák HenrichHvizd Marek4:6 6:3 10:7Skupina Vlasta Formánkah2h
Hvizd MarekKoco Vladimír6:2 1:6 10:7Skupina Vlasta Formánkah2h
Findura MartinHvizd Marek6:2 6:4Skupina Vlasta Formánkah2h
Teams: Team Championchips, Senec, taraflex (2018) »0 b.
Hvizd MarekČervenák Peter4:6 6:3 14:12fináleh2h
Hvizd MarekBabík Benjamín6:3 4:6 10:3semifináleh2h
Hvizd MarekFekete Richard6:3 6:4B skupinah2h
Hvizd Marek
Mikuš Marek
Melicher Ján
Sečkár Dalibor
6:4 6:2B skupina
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2018) »0 b.
Hvizd MarekMacek Erich6:1 6:2fináleh2h
Hvizd MarekValent Daniel6:3 6:1semifináleh2h
Hvizd MarekFindura Martin6:3 6:0štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMarkuš Marián6:4 6:12.koloh2h
Hvizd MarekBojtos Roland6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2018) »0 b.
Mihálik JozefHvizd Marek6:4 1:6 10:32.koloh2h
Hvizd MarekBabík Martin6:7 6:3 10:51.koloh2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, antuka (2018) »0 b.
Findura Martin
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Melicher Ján
6:3semifinále
Findura MartinHvizd Marek6:2semifináleh2h
Hvizd MarekBori Michal6:3štvrťfináleh2h
Hvizd Marek
Melicher Ján
Smák Erich
Smák Enriko
10:5C skupina
Hvizd MarekSmák Erich6:2C skupinah2h
Hvizd Marek
Melicher Ján
Gubatti Eduardo
Kříž Nikolas
10:7C skupina
Hvizd MarekGubatti Eduardo6:2C skupinah2h
ATA séria: PRO AUTO Open, Banská Bystrica, antuka (2018) »0 b.
Takáč ZdenoHvizd Marek6:3 6:3štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMelicher Ján2:6 6:2 11:92.koloh2h
ATA séria: Summer Cup Open, Břeclav, antuka (2018) »0 b.
Baláž BranislavHvizd Marek6:2 6:12.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2018) »0 b.
Hvizd MarekJobbágy Tomáš6:3 6:1finále útechyh2h
Hvizd MarekKošút Marián4:0 2:4 10:5semifinále útechyh2h
Hvizd MarekSlezák Juraj4:1 4:01.kolo útechyh2h
Bryška MarcelHvizd Marek6:0 1:6 10:61.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2018) »0 b.
Ušák HenrichHvizd Marek4:6 6:2 10:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekTrunek Pavol6:1 6:22.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2018) »0 b.
Hvizd Marek
Kožár František
Melicher Ján
Villár Peter
6:3Skupina B
ATA séria: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2018) »0 b.
Villár PeterHvizd Marek2:6 6:2 10:8fináleh2h
Hvizd MarekBryška Marcel7:6 1:6 10:6semifináleh2h
Hvizd MarekMikuš Marek6:2 7:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKoco Vladimír1:6 7:6 10:6osemfináleh2h
Hvizd MarekBolebruch Marián6:1 6:22.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Bratislava, koberec (2018) »0 b.
Koco VladimírHvizd Marek6:1 6:7 10:7semifináleh2h
Hvizd MarekBoth Richard6:2 1:6 10:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKříž Nikolas6:2 6:22.koloh2h
Hvizd MarekBolebruch Marián6:3 6:11.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2018) »0 b.
Vizi LadislavHvizd Marekw.o.1.kolo útechyh2h
Koco VladimírHvizd Marek6:3 6:21.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2018) »0 b.
Macek ErichHvizd Marek6:4 7:5semifináleh2h
Hvizd MarekFindura Martin6:4 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekSmák Enriko6:1 6:22.koloh2h
Hvizd MarekBabík Benjamín6:0 6:21.koloh2h
Masters: FP GrandSlam Cup, Malinovo, koberec (2017) »0 b.
Mikuš MarekHvizd Marek2:6 7:5 6:31.koloh2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2017) »0 b.
Macek ErichHvizd Marek6:3 6:4štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKrajsa Roman6:3 6:32.koloh2h
Hvizd MarekSmák Erich6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2017) »0 b.
Forner RenoHvizd Marek7:5 3:6 10:1fináleh2h
Hvizd MarekMacek Erich7:6 3:6 10:5semifináleh2h
Hvizd MarekKosorín Peter7:5 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekUšák Henrich6:4 6:22.koloh2h
Hvizd MarekBojtos Roland6:3 6:11.koloh2h
Turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Jobbágy TomášHvizd Marek6:4C skupinah2h
Mikuš Marek
Chmelár Ondrej
Hvizd Marek
Kožár František
10:8C skupina
Hvizd MarekMikuš Marek6:4C skupinah2h
Hvizd Marek
Kožár František
Greguš Roman
Bihari Ivan
10:3C skupina
Hvizd MarekGreguš Roman6:1C skupinah2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Macek ErichHvizd Marek6:3 6:21.koloh2h
Challenger: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2017) »0 b.
Vaníček MarekHvizd Marek6:2 1:6 10:7fináleh2h
Hvizd MarekLukáčik Patrik6:4 6:2semifináleh2h
Hvizd MarekBéreš Juraj6:4 6:7 11:9štvrťfináleh2h
Hvizd MarekSulaček Jozef7:5 7:52.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Greguš RomanHvizd Marek0:6 3:2 ret.2.kolo útechyh2h
Mošať MarekHvizd Marek6:3 2:6 12:101.koloh2h
ATA séria: Almada Trophy, Sliač, antuka (2017) »0 b.
Kramár JurajHvizd Marek6:4 5:7 10:02.koloh2h
Hvizd MarekŠubrt Pavel6:4 6:11.koloh2h
ATA séria: Tonoshop Open, Banská Bystrica, betón (2017) »0 b.
Mikuš MarekHvizd Marek6:4 6:42.koloh2h
Hvizd MarekŠara Marek6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Senec, taraflex (2017) »0 b.
Macek ErichHvizd Marek6:1 6:12.koloh2h
Hvizd MarekJobbágy Tomáš4:6 7:6 10:31.koloh2h
Grandslam: NTC Trophy, Bratislava, betón (2017) »0 b.
Štetina MarošHvizd Marek7:6 1:0 ret.štvrťfináleh2h
Hvizd MarekLipták Michal6:2 4:1 ret.2.koloh2h
Hvizd MarekŠara Marek6:2 6:21.koloh2h
Doubles: Jadran Double Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2016) »0 b.
Findura Martin
Melicher Ján
Hvizd Marek
Kožár František
7:6semifinále
Hvizd Marek
Kožár František
Ľalík Miroslav
Futák Marcel
6:2štvrťfinále
Hvizd Marek
Kožár František
Koco Vladimír
Vaníček Marek
6:0A skupina
Hvizd Marek
Kožár František
Dermek Stanislav
Rejnič Martin
6:2A skupina
Bojtos Roland
Forner Pavol
Hvizd Marek
Kožár František
6:2A skupina
ATA séria/Challenger: Jadran Cup, Portorož, Slovinsko, antuka (2016) »0 b.
Findura MartinHvizd Marek6:1štvrťfináleh2h
Lipták MichalHvizd Marek6:4C skupinah2h
Hvizd MarekDermek Stanislav6:3C skupinah2h
Challenger: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2016) »0 b.
Hvizd MarekPálenek Peter6:4 6:0fináleh2h
Hvizd MarekPastorek Marián6:1 6:2semifináleh2h
Hvizd MarekKožár František3:6 6:1 10:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekMinár Roman6:3 6:22.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2016) »0 b.
Hvizd MarekBača Petr6:2 6:11.kolo útechyh2h
Koco VladimírHvizd Marek6:2 6:11.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2016) »0 b.
Vépy MichalHvizd Marek6:2 6:32.koloh2h
Hvizd MarekKožár František6:0 3:4 ret.1.koloh2h
Grandslam: Baseline Trophy, Banská Bystrica, betón (2015) »0 b.
Ušák HenrichHvizd Marek6:2 1:0 ret.2.koloh2h
Hvizd MarekChmelár Ondrej6:4 6:41.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2015) »0 b.
Koco VladimírHvizd Marek6:2 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKosorín Peter6:4 6:12.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Bratislava, betón (2015) »0 b.
Hvizd MarekDermek Stanislav6:2 7:6fináleh2h
Hvizd MarekBojtos Roland2:6 6:2 11:9semifináleh2h
Hvizd MarekFindura Martin6:4 6:4štvrťfináleh2h
Hvizd MarekDorotík Jaroslav6:1 6:42.koloh2h
ATA séria: Inter Trophy, Bratislava, antuka (2015) »0 b.
Podmanický MartinHvizd Marek6:2 6:22.koloh2h
Hvizd MarekTakáč Zdeno6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2015) »0 b.
Koco VladimírHvizd Marek6:3 6:1semifináleh2h
Hvizd MarekBarczi Jaroslavw.o.štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKošovan Jozef6:4 6:22.koloh2h
Hvizd MarekPálenek Peter6:2 6:31.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2015) »0 b.
Hvizd MarekUšák Henrich7:6 4:3 ret.fináleh2h
Hvizd MarekKožár František6:1 2:0 ret.semifináleh2h
Hvizd MarekKoco Vladimír7:6 6:4štvrťfináleh2h
Hvizd MarekDvorščík Milan6:0 6:12.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2015) »0 b.
Sawicki RomanHvizd Marek7:5 6:12.koloh2h
Hvizd MarekMelicher Ján6:3 6:41.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Komárno, antuka (2015) »0 b.
Both RichardHvizd Marek6:4 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKosorín Peter6:4 6:22.koloh2h
Hvizd MarekKošút Lukáš6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: STC Champs, Púchov, betón (2015) »0 b.
Kostelanský FilipHvizd Marekw.o.štvrťfináleh2h
Hvizd MarekVojcek Braňo6:2 1:6 10:42.koloh2h
ATA séria: Ratufa Trophy, Levice, betón (2015) »0 b.
Hvizd MarekSmák Erich6:1 6:41.kolo útechyh2h
Káčerik PeterHvizd Marek6:4 6:41.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Senec, taraflex (2015) »0 b.
Dorotík JaroslavHvizd Marek3:6 6:4 10:4štvrťfináleh2h
Hvizd MarekPotásch Juraj6:2 6:11.koloh2h
Grandslam: Empire Open, Trnava, betón (2015) »0 b.
Jobbágy TomášHvizd Marek7:6 7:52.koloh2h
Hvizd MarekBojtos Roland4:6 6:3 10:81.koloh2h
Masters: Masters Cup, Senec, taraflex (2014) »0 b.
Koco VladimírHvizd Marek6:2 6:4fináleh2h
Hvizd MarekMacek Erich7:5 6:3semifináleh2h
Hvizd MarekFindura Martin3:6 6:0 10:8A skupinah2h
Hvizd MarekLipták Michal6:3 6:1A skupinah2h
Bojtos RolandHvizd Marek6:2 6:2A skupinah2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Nitra, antuka (2014) »0 b.
Koco Vladimír
Goga Zdeno
Hvizd Marek
Bojtos Roland
6:4semifinále
Goga ZdenoHvizd Marek6:3semifináleh2h
Hvizd Marek
Bojtos Roland
Ušák Henrich
Findura Martin
6:2štvrťfinále
Findura MartinHvizd Marek6:3štvrťfináleh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2014) »0 b.
Koco VladimírHvizd Marek6:2 7:6semifináleh2h
Hvizd MarekLipták Michal6:3 4:6 11:9štvrťfináleh2h
Hvizd MarekVrško Marián0:6 6:3 10:51.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Senec, taraflex (2014) »0 b.
Hvizd MarekUšák Henrich5:7 7:5 6:1fináleh2h
Hvizd MarekBojtos Roland6:3 6:1semifináleh2h
Hvizd MarekMacek Erich3:6 6:4 10:7štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKoco Vladimír6:4 6:31.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Bratislava, antuka (2014) »0 b.
Macek ErichHvizd Marek4:6 6:0 10:6štvrťfináleh2h
Hvizd MarekRodek Ondrej6:2 6:22.koloh2h
Hvizd MarekFarkaš Marek6:2 6:01.koloh2h
ATA séria: Half-Volley Cup, Šamorín, antuka (2014) »0 b.
Dermek StanislavHvizd Marek0:6 6:3 10:2fináleh2h
Hvizd MarekKáčerik Peter6:0 7:6semifináleh2h
Hvizd MarekVaníček Marek6:2 6:2štvrťfináleh2h
Hvizd MarekBori Michal6:0 4:6 10:52.koloh2h
Hvizd MarekRadič Tomáš6:2 6:01.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2014) »0 b.
Lipták MichalHvizd Marek6:4 7:6semifináleh2h
Hvizd MarekKučma Andrej6:1 5:7 10:6štvrťfináleh2h
Hvizd MarekAugustín Marián6:1 6:02.koloh2h
Hvizd MarekLapšanský Marián6:1 6:11.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2014) »0 b.
Bložon BraňoHvizd Marek6:3 6:12.kolo útechyh2h
Hvizd MarekBori Michal4:6 6:3 10:41.kolo útechyh2h
Macek ErichHvizd Marek6:0 6:21.koloh2h
ATA séria: Elfo Trophy, Malinovo, antuka (2014) »0 b.
Šereda PeterHvizd Marek2:6 6:4 13:11štvrťfináleh2h
Hvizd MarekPodmanický Martin6:4 4:6 10:62.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Dunajská Lužná, taraflex (2014) »0 b.
Hvizd MarekDermek Stanislav3:6 6:4 6:3fináleh2h
Hvizd MarekMošať Marek5:7 6:1 10:8semifináleh2h
Hvizd MarekKučma Andrej6:1 6:1štvrťfináleh2h
Hvizd MarekBačkovský Igor6:1 6:11.koloh2h
ATA séria: NTC Champs, Bratislava, betón (2014) »0 b.
Hvizd MarekKučma Andrej6:2 6:3o 9.-12.miestoh2h
Havalda PeterHvizd Marek6:2 4:6 10:42.koloh2h
Hvizd MarekČonty Miroslav6:1 6:21.koloh2h
ATA séria: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2014) »0 b.
Bojtos RolandHvizd Marek6:4 6:7 10:6štvrťfináleh2h
Hvizd MarekKučma Andrej6:2 6:12.koloh2h
Hvizd MarekFindura Martin4:6 7:6 10:51.koloh2h
ATA séria: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2014) »0 b.
Bojtos RolandHvizd Marek3:6 6:3 10:5o 9.-12.miestoh2h
Mošať MarekHvizd Marek6:4 7:52.koloh2h
Hvizd MarekBačkovský Igor6:1 6:11.koloh2h
Grandslam: IPOS Pohár, Senec, taraflex (2013) »0 b.
Barczi JaroslavHvizd Marek6:1 7:5štvrťfináleh2h
Hvizd MarekLipták Michal6:2 7:61.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2013) »0 b.
Hvizd MarekBaláž Marcel6:4 3:6 10:6o 9.miestoh2h
Barczi JaroslavHvizd Marek6:2 6:42.koloh2h
Hvizd MarekLakatoš Roman6:0 6:11.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Prievidza, antuka (2013) »0 b.
Dorotík JaroslavHvizd Marek6:7 7:6 10:7o 9.-12.miestoh2h
Barczi JaroslavHvizd Marek6:3 2:6 10:72.koloh2h
Hvizd MarekŠevce Peter6:0 6:31.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Šamorín, antuka (2013) »0 b.
Ušák HenrichHvizd Marek6:3 6:22.koloh2h
Hvizd MarekBori Michal6:4 6:21.koloh2h
ATA séria: Corgoň Cup, Nitra, antuka (2013) »0 b.
Hvizd MarekĽalík Miroslav6:4 7:61.kolo útechyh2h
Košovan JozefHvizd Marek6:2 6:01.koloh2h
ATA séria: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2013) »0 b.
Jančiar PeterHvizd Marek6:3 6:41.kolo útechyh2h
Koman JurajHvizd Marek7:5 6:11.koloh2h
Grandslam: IPOS Bigsport Pohár, Senec, taraflex (2012) »0 b.
Braniša JánHvizd Marek6:0 6:2finále útechyh2h
Hvizd MarekAntálek Tomáš6:3 7:6semifinále útechyh2h
Hvizd MarekRadič Tomáš6:1 6:11.kolo útechyh2h
Barczi JaroslavHvizd Marek6:3 7:51.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Dunajská Lužná, taraflex (2012) »0 b.
Mikuš MarekHvizd Marekw.o.2.koloh2h
Hvizd MarekŠeda Zdenek6:2 3:6 10:71.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2012) »0 b.
Hvizd MarekKolbík Peter4:3 ret.finále útechyh2h
Hvizd MarekAntálek Tomáš3:6 6:1 10:32.kolo útechyh2h
Šereda PeterHvizd Marek6:3 6:31.koloh2h
Grandslam: GoalTravel Open, Prievidza, antuka (2012) »0 b.
Hvizd MarekLoja Erich5:7 5:5 ret.o 9.-16.miestoh2h
Koman JurajHvizd Marek6:1 3:6 10:82.koloh2h
Hvizd MarekZáhorský Peter6:4 6:01.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Šamorín, antuka (2012) »0 b.
Šereda PeterHvizd Marek6:3 6:4finále útechyh2h
Hvizd MarekDerzsi Kamil6:2 6:2semifinále útechyh2h
Hvizd MarekKyselica Miroslav6:0 7:52.kolo útechyh2h
Hvizd MarekPurnoch Ondrej3:6 6:1 10:71.kolo útechyh2h
Jobbágy TomášHvizd Marek6:0 3:6 10:31.koloh2h
ATA séria: Spartak Cup, Komárno, antuka (2012) »0 b.
Hvizd MarekAlaksa Viliam4:6 6:2 10:3o 9.-16.miestoh2h
Koco VladimírHvizd Marek7:6 6:32.koloh2h
Hvizd MarekVépy Michal6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Wilson Champs, Malinovo, antuka (2012) »0 b.
Ušák HenrichHvizd Marek6:3 7:52.koloh2h
Hvizd MarekCsolle Arpád7:6 6:01.koloh2h
ATA séria: Empire Open, Trnava, taraflex (2012) »0 b.
Hvizd MarekČapoš Martin6:0 6:1o 9.-12.miestoh2h
Dorotík JaroslavHvizd Marek6:4 6:42.koloh2h
Hvizd MarekCsolle Arpád6:3 6:11.koloh2h
ATA séria: Zobor Trophy, Nitra, antuka (2012) »0 b.
Hvizd MarekJančiar Peter6:1 7:5o 9.miestoh2h
Hvizd MarekKošovan Jozef6:3 6:3o 9.-12.miestoh2h
Pazúr PeterHvizd Marek6:4 1:6 10:72.koloh2h
Hvizd MarekForner Pavol6:2 6:41.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2012) »0 b.
Cendelín PřemyslHvizd Marek1:6 7:5 12:10finále útechyh2h
Hvizd MarekRadič Tomáš6:2 6:3semifinále útechyh2h
Hvizd MarekAntálek Tomáš7:5 6:01.kolo útechyh2h
Kraus RichardHvizd Marek6:4 6:01.koloh2h
Grandslam: IPOS Bigsport Pohár, Bratislava, koberec (2011) »0 b.
Hanusz ĽubomírHvizd Marek6:4 7:61.kolo útechyh2h
Koco VladimírHvizd Marek6:3 6:21.koloh2h
ATA séria: Pacific Open, Trnava, taraflex (2011) »0 b.
Ulehla PeterHvizd Marek6:3 7:51.kolo útechyh2h
Cibula MarekHvizd Marek6:3 7:51.koloh2h
ATA séria: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2011) »0 b.
Šeda ZdenekHvizd Marek6:3 3:6 12:10semifinále útechyh2h
Hvizd MarekTurček Peter7:6 6:12.kolo útechyh2h
Hvizd MarekKrižan Roman6:1 6:01.kolo útechyh2h
Ulehla PeterHvizd Marek6:2 2:2 ret.1.koloh2h
Hvizd MarekPáleník Rastislav7:5 6:2kvalifikáciah2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2011) »0 b.
Blaško JozefHvizd Marek3:6 6:4 11:91.kolo útechyh2h
Barczi JaroslavHvizd Marek6:3 6:11.koloh2h
ATA séria: Temprim Champs, Šamorín, antuka (2011) »0 b.
Hvizd MarekDerzsi Peter6:4 6:4o 9.miestoh2h
Hvizd MarekVrábel Michal6:0 7:6o 9.-12.miestoh2h
Šuko RadoslavHvizd Marek6:3 6:12.koloh2h
Hvizd MarekBaričič Róbert6:1 6:21.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2010) »0 b.
Líška MarekHvizd Marek6:2 7:51.kolo útechyh2h
Goga ZdenoHvizd Marek6:2 6:31.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Rus A.44 r.
ATA Top 25
09. 07. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.3 335 b.
3.Pribiš A.2 005 b.
4.Mikuš M.1 955 b.
5.Hudec M.1 820 b.
6.Sninský R.1 740 b.
7.Hvizd M.1 535 b.
8.Ušák H.1 425 b.
9.Melicher J.1 400 b.
10.Vaníček M.1 350 b.
11.Kosorín P.1 335 b.
12.Uherčík P.1 320 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Lipták M.1 224 b.
15.Gašpar M.1 200 b.
16.Kramár J.1 064 b.
17.Ulehla J.1 004 b.
18.Baláž B.946 b.
19.Podhorný T.935 b.
20.Benčaj V.915 b.
21.Melioris P.815 b.
22.Adamka R.805 b.
23.Sloboda R.794 b.
24.Smutný O.782 b.
25.Bori M.762 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt