Tomáš Podhorný#19
Vek:43 (21. 02. 1981)
Výška:183 cmVáha:86 kg
Bydlisko:Bratislava, Slovensko
Forehand:pravouBackhand:obojručný
Raketa:Head Radical
Naj. povrch:antukaNaj. ATP hráč:Djokovič
Tituly:3 xFinalista:8 x
Víťaz útechy:2 xTurnajov:70
2024:16:82023:30:192022:28:122021:12:152020:5:92019:0:0
2018:1:12017:0:02016:8:112015:8:52014:4:32013:0:0
2012:0:02011:0:02010:0:02009:0:02008:0:0Spolu:112:83
Challenger: SiPa ATA Finals, Banská Bystrica, betón (2023) »90 b.
Matula JakubPodhorný Tomáš6:1 7:5semifináleh2h
Podhorný TomášAdamka Roman5:7 7:5 13:11Skupina N.Gombosah2h
Smutný OndrejPodhorný Tomáš6:3 3:6 10:7Skupina N.Gombosah2h
Podhorný TomášRus Rudolf6:4 7:5Skupina N.Gombosah2h
Challenger: Baseline Open, Banská Bystrica, betón (2023) »2 b.
Adamka RomanPodhorný Tomášw.o.2.kolo útechyh2h
Baran JaroslavPodhorný Tomáš6:2 1:6 10:32.koloh2h
Challenger: KKmont Cup, Levice, betón (2023) »32 b.
Hladký PeterPodhorný Tomáš6:4 6:3štvrťfináleh2h
Podhorný Tomᚊkodáček Andrej6:3 6:42.koloh2h
Podhorný Tomᚊomodi Marek6:0 6:31.koloh2h
ATA séria: Manager Tennis Cup, Skalica, antuka (2023) »20 b.
Ulehla JozefPodhorný Tomáš7:6 6:2finále útechyh2h
Uherčík PeterPodhorný Tomáš6:1 2:6 10:21.koloh2h
Challenger: TENIPO Open, Bratislava, antuka (2023) »100 b.
Bori MichalPodhorný Tomáš6:0 7:6fináleh2h
Podhorný TomášEliáš Dávid6:3 3:6 10:3semifináleh2h
Podhorný TomášDrien Marcus6:2 5:7 10:7štvrťfináleh2h
Podhorný TomášPálenek Peter3:6 7:6 10:42.koloh2h
Challenger: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2023) »60 b.
Džubinský MartinPodhorný Tomáš6:3 7:6semifináleh2h
Podhorný TomášMrázik Matej7:5 6:3štvrťfináleh2h
Podhorný TomášKuchárik Tibor6:0 6:32.koloh2h
Challenger: Senica Open, Senica, antuka (2023) »100 b.
Ulehla JozefPodhorný Tomáš6:3 6:3fináleh2h
Podhorný TomášPotuček Erik6:1 6:2semifináleh2h
Podhorný TomášSlezák Andrej7:5 6:3štvrťfináleh2h
Podhorný TomášLevák Matej6:2 6:41.koloh2h
Challenger: Lawn Tennis Challenge, Kopčany, tráva (2023) »90 b.
Vrško MariánPodhorný Tomáš6:1 6:2semifináleh2h
Podhorný TomášMatula Jakub6:4 6:1štvrťfináleh2h
Podhorný TomášHlipala Samuel6:3 6:12.koloh2h
Challenger: ALMADA Trophy, Sliač, antuka (2023) »20 b.
Ľalík MiroslavPodhorný Tomáš7:6 6:32.koloh2h
Challenger: Don Papa’s Open, Žilina, antuka (2023) »100 b.
Chmelár TimotejPodhorný Tomáš7:5 6:2fináleh2h
Podhorný TomášBoháček Pavel7:6 6:3semifináleh2h
Podhorný TomášDojčán Michael6:3 6:2štvrťfináleh2h
Podhorný TomášMaják Roman6:2 6:01.koloh2h
Challenger: Žochar Trophy, Topoľčany, antuka (2023) »10 b.
Korbel RadoslavPodhorný Tomáš4:3 4:2finále útechyh2h
Podhorný TomášLutišan Ján4:0 4:1finále útechyh2h
Podhorný TomášHochel Erik3:4 4:3 10:4semifinále útechyh2h
Podhorný TomášEliáš Dávid4:1 4:2štvrťfinále útechyh2h
Vančo JozefPodhorný Tomáš6:1 6:02.koloh2h
Challenger: Piešťany Open, Piešťany, antuka (2023) »0 b.
Ivan MiroslavPodhorný Tomáš5:7 6:2 10:6semifináleh2h
Podhorný TomášEliáš Dávid7:5 6:4štvrťfináleh2h
Podhorný TomášMatula Jakub5:7 6:3 10:62.koloh2h
Podhorný TomášPetraník Jakub6:0 6:11.koloh2h
Challenger: PACIFIC Open, Levice, betón (2023) »0 b.
Adamka RomanPodhorný Tomáš6:7 6:4 10:7štvrťfináleh2h
Podhorný TomášHoudek Vedran6:4 6:21.koloh2h
Challenger: Baseline Cup, Banská Bystrica, betón (2023) »0 b.
Škodáček AndrejPodhorný Tomáš6:4 6:32.koloh2h
Podhorný TomášTaraj Jaroslav6:4 5:7 10:71.koloh2h
Challenger: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2023) »0 b.
Ulehla JozefPodhorný Tomáš7:6 7:5semifináleh2h
Podhorný TomášPetraník Jakub6:1 6:3štvrťfináleh2h
Podhorný Tomᚼalík Miroslav6:3 6:21.koloh2h
Challenger: LMJ Trophy, Levice, betón (2023) »0 b.
Vrško MariánPodhorný Tomáš6:3 6:4fináleh2h
Podhorný TomášBojňanský Jaroslav6:4 7:5semifináleh2h
Podhorný TomášHladký Peter3:6 7:5 10:4štvrťfináleh2h
Podhorný TomášEliáš Dávid6:3 7:51.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Brna M.62 r.
ATA Top 25
09. 07. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.3 335 b.
3.Pribiš A.2 005 b.
4.Mikuš M.1 955 b.
5.Hudec M.1 820 b.
6.Sninský R.1 740 b.
7.Hvizd M.1 535 b.
8.Ušák H.1 425 b.
9.Melicher J.1 400 b.
10.Vaníček M.1 350 b.
11.Kosorín P.1 335 b.
12.Uherčík P.1 320 b.
13.Osvald M.1 310 b.
14.Lipták M.1 224 b.
15.Gašpar M.1 200 b.
16.Kramár J.1 064 b.
17.Ulehla J.1 004 b.
18.Baláž B.946 b.
19.Podhorný T.935 b.
20.Benčaj V.915 b.
21.Melioris P.815 b.
22.Adamka R.805 b.
23.Sloboda R.794 b.
24.Smutný O.782 b.
25.Bori M.762 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt