Jaromír Kříž#45
Vek:44 (10. 08. 1979)
Výška:187 cmVáha:95 kg
Bydlisko:Jemnice, Česká republika
Forehand:pravouBackhand:jednoručný
Raketa:Head
Naj. povrch:antukaNaj. ATP hráč:Djokovič
Tituly:2 xFinalista:4 x
Víťaz útechy:7 xTurnajov:44
2024:2:12023:4:62022:11:112021:11:62020:3:12019:20:7
2018:24:132017:8:52016:1:12015:0:02014:0:02013:0:0
2012:0:02011:0:02010:0:02009:0:02008:0:0Spolu:84:51
ATA séria: LMJ Trophy, Banská Bystrica, antuka (2024) »180 b.
Uhrecký MichalKříž Jaromír6:4 6:3semifináleh2h
Kříž JaromírUherčík Peter7:5 4:6 10:7štvrťfináleh2h
Kříž JaromírSninský Radovan6:2 6:31.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2023) »180 b.
Ušák HenrichKříž Jaromír4:6 6:2 15:13štvrťfináleh2h
Kříž JaromírHudec Michal6:3 6:21.koloh2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2023) »45 b.
Vojcek BraňoKříž Jaromír6:0 6:31.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2023) »90 b.
Valent DanielKříž Jaromír6:4 1:6 10:6štvrťfináleh2h
Kříž JaromírDanihel Tomáš6:4 6:22.koloh2h
ATA séria: PACIFIC Open, Levice, betón (2023) »0 b.
Takáč ZdenoKříž Jaromír6:4finále útechyh2h
Kříž JaromírKošút Marián4:1 4:11.kolo útechyh2h
Villár PeterKříž Jaromír7:5 0:6 10:61.koloh2h
ATA séria: Morava Trophy, Břeclav, betón (2023) »0 b.
Gál PetrKříž Jaromír6:7 6:3 13:11semifináleh2h
Kříž JaromírBučko Romanw.o.štvrťfináleh2h
Kříž JaromírSmák Enriko6:2 6:22.koloh2h
ATA séria: SiPa ATA Finals, Levice, betón (2022) »0 b.
Hvizd MarekKříž Jaromír6:4 5:7 4:5 ret.Skupina D.Oškrobanejh2h
Kříž JaromírUšák Henrich6:4 3:6 10:8Skupina D.Oškrobanejh2h
Melicher JánKříž Jaromír6:2 6:1Skupina D.Oškrobanejh2h
Doubles: Lipi Cup, Bratislava, koberec (2022) »0 b.
Smák Enriko
Smák Erich
Kříž Jaromír
Lipták Michal
6:4 3:6 12:10štvrťfinále
Kříž Jaromír
Lipták Michal
Melišík Martin
Ozaniak Pavol
4:6 6:3 10:52.kolo
ATA séria: Manager Tennis Cup, Skalica, antuka (2022) »0 b.
Macek ErichKříž Jaromír6:2 6:1 ret.semifináleh2h
Kříž JaromírBabík Martin6:3 6:4štvrťfináleh2h
Kříž JaromírRus Rudolf6:1 6:11.koloh2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2022) »0 b.
Kříž JaromírBaláž Branislav6:0finále útechyh2h
Kříž JaromírŠuko Radoslav6:1finále útechyh2h
Kříž JaromírDorotík Jaroslav4:3 1:0 ret.semifinále útechyh2h
Vépy MichalKříž Jaromír6:4 6:32.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2022) »0 b.
Hvizd Marek
Kožár František
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
6:0 6:4semifinále
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Bartal Mário
Pavlík Roman
6:4 6:3štvrťfinále
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Podmanický Martin
Valachovičová Monika
4:6 6:3 10:51.kolo
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2022) »0 b.
Machálková MonikaKříž Jaromír7:6 7:6semifináleh2h
Kříž JaromírMikuš Marek6:4 3:6 10:7štvrťfináleh2h
Kříž JaromírUšák Henrich6:2 6:11.koloh2h
ATA séria: Bella Lyttos Open, Kréta, Heraklion, antuka (2022) »0 b.
Karhan MiroslavKříž Jaromír6:1 7:6Skupina M.Sakkarih2h
Lipták MichalKříž Jaromír7:5 4:6 7:5Skupina M.Sakkarih2h
Mikuš MarekKříž Jaromír6:7 6:1 6:3Skupina M.Sakkarih2h
ATA séria: Prievidza Cup, Prievidza, antuka (2022) »0 b.
Oškrobaný AntonKříž Jaromír2:6 6:2 10:5štvrťfináleh2h
Kříž JaromírKošút Marián6:4 6:11.koloh2h
ATA séria: Love4tennis Open, Bratislava, betón (2022) »0 b.
Findura MartinKříž Jaromír5:2 ret.štvrťfináleh2h
Kříž JaromírKošovan Jozef6:4 6:31.koloh2h
Doubles: OT Kredit Cup, Senec, taraflex (2022) »0 b.
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Kožár František
6:4finále
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Baláž Branislav
Paluš Radovan
6:1Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Bojtos Roland
Dermek Stanislav
6:3Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Kulich Pavol
Melicher Ján
6:3Skupina
Macek Erich
Machálková Monika
Lipták Michal
Kříž Jaromír
6:2Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Pribiš Andrej
Szoke Oskar
7:6Skupina
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Kožár František
6:3Skupina
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2022) »0 b.
Findura MartinKříž Jaromír6:1 6:3štvrťfináleh2h
Kříž JaromírRus Rudolf6:2 6:22.koloh2h
VIP: SiPa ATA Finals, Břeclav, betón (2021) »0 b.
Kříž JaromírBori Michal6:4fináleh2h
Kříž JaromírGreguš Roman6:0 6:2semifináleh2h
Kříž JaromírBori Michal6:1 6:1Skupina Ľ.Pechuh2h
Krajsa RomanKříž Jaromír6:3 6:2Skupina Ľ.Pechuh2h
Kříž JaromírKožár František6:4 6:2Skupina Ľ.Pechuh2h
Doubles: Družba Doubles, Senec, taraflex (2021) »0 b.
Melicher Ján
Podmanický Martin
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
7:6semifinále
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Sulaček Jozef
Sulaček Jozef Jr.
6:3štvrťfinále
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Halaji Martin
Szoke Oskar
6:3Skupina B
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Chren Patrik
Paluš Radovan
7:6Skupina B
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Benetín Juraj
Lisý Michal
6:0Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
7:6Skupina B
ATA séria: Ratufa Trophy, Levice, betón (2021) »0 b.
Takáč ZdenoKříž Jaromír4:6 6:2 10:4semifináleh2h
Kříž JaromírFindura Martin4:6 7:6 13:11štvrťfináleh2h
Kříž JaromírLipták Michal7:6 6:31.koloh2h
ATA séria: KKmont Open, Prievidza, antuka (2021) »0 b.
Hvizd MarekKříž Jaromír6:4 6:4štvrťfináleh2h
Kříž JaromírMihálik Peter6:2 7:51.koloh2h
ATA séria: Slovan Trophy, Bratislava, antuka (2021) »0 b.
Kříž JaromírKošút Marián4:3 4:1finále útechyh2h
Kříž JaromírDasso William4:3 4:1semifinále útechyh2h
Gašpar MarcelKříž Jaromír6:4 6:22.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2021) »0 b.
Takáč ZdenoKříž Jaromír6:4 6:22.koloh2h
Kříž JaromírMikuš Marek6:4 6:31.koloh2h
ATA séria: Mallorca Open, Mallorca, antuka (2021) »0 b.
Dermek StanislavKříž Jaromír5:7 6:4 10:6štvrťfináleh2h
Kříž JaromírKosorín Peter6:2 6:21.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany, tráva (2020) »0 b.
Ušák Henrich
Pelikán Ján
Kříž Jaromír
Crha Vlastimil
6:4semifinále
Kříž Jaromír
Crha Vlatimil
Karlubík Adam
Szoke Oskar
6:4štvrťfinále
Kříž Jaromír
Crha Vlatimil
Kresák Michal
Mikóczi Pavol
6:0Skupina B
Kříž Jaromír
Crha Vlatimil
Kopáčiková Kristína
Polák Adam
6:1Skupina B
Kříž Jaromír
Crha Vlatimil
Lipták Michal
Chlpek Radoslav
6:1Skupina B
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2020) »0 b.
Melicher JánKříž Jaromír6:2 6:4semifináleh2h
Kříž JaromírŠtetina Maroš4:6 ret.štvrťfináleh2h
Kříž JaromírKramár Juraj6:4 7:62.koloh2h
Kříž JaromírFtorek Peter6:2 6:41.koloh2h
Doubles: Double Team Cup, Nitra, antuka (2019) »0 b.
Villár Peter
Takáč Zdeno
Kříž Jaromír
Vaníček Marek
6:4semifinále
Villár PeterKříž Jaromír6:1semifináleh2h
Kříž Jaromír
Vaníček Marek
Ušák Henrich
Ulehla Peter
w.o.Skupina A
Kříž JaromírUšák Henrich5:2 ret.Skupina Ah2h
Macek Erich
Lipták Michal
Kříž Jaromír
Vaníček Marek
6:3Skupina A
Kříž JaromírMacek Erich6:4Skupina Ah2h
Kříž Jaromír
Vaníček Marek
Bolebruch Marián
Hanko Juraj
11:9Skupina A
Kříž JaromírBolebruch Marián6:4Skupina Ah2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2019) »0 b.
Ušák HenrichKříž Jaromír6:3 5:7 11:9semifináleh2h
Kříž JaromírDermek Stanislav6:4 6:2štvrťfináleh2h
Kříž JaromírVillár Peter4:6 6:1 13:112.koloh2h
Kříž JaromírVépy Michal6:3 7:61.koloh2h
Doubles: Wimbledon Doubles, Kopčany/Senica, tráva/antuka (2019) »0 b.
Vaníček Marek
Kříž Jaromír
Forner Pavol
Baláž Branislav
7:5Skupina B
Hvizd Marek
Kožár František
Vaníček Marek
Kříž Jaromír
6:1Skupina B
Villár Peter
Takáč Zdeno
Vaníček Marek
Kříž Jaromír
6:4Skupina B
Doubles: Medena Doubles Cup, Trogir , Chorvátsko, antuka (2019) »0 b.
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Vaníček Marek
Ušák Henrich
6:4 ret.Skupina
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
Lipták Michal
Melicher Ján
6:3 2:6 10:7Skupina
Kožár František
Karhan Miroslav
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
6:0 3:6 10:8Skupina
ATA séria: Medena Cup, Trogir , Chorvátsko, antuka (2019) »0 b.
Kříž JaromírVaníček Marek6:3 3:1 ret.finále útechyh2h
Kříž JaromírMelicher Ján6:3 2:6 12:101.kolo útechyh2h
Ušák HenrichKříž Jaromír4:6 6:0 13:111.koloh2h
Challenger: KKMont Open, Levice, betón (2019) »0 b.
Kosorín PeterKříž Jaromír4:6 7:5 10:3fináleh2h
Kříž JaromírŠeda Zdenek6:3 6:1semifináleh2h
Kříž JaromírVančo Jozef6:4 6:4štvrťfináleh2h
Kříž JaromírKodaj Róbert6:3 6:22.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2019) »0 b.
Kříž JaromírMarkuš Marián4:2 4:1finále útechyh2h
Kříž JaromírSzilágyi Rego4:3 4:2semifinále útechyh2h
Kříž JaromírVizi Ladislav4:0 4:11.kolo útechyh2h
Vaníček MarekKříž Jaromír6:3 6:41.koloh2h
Challenger: TransPetrol Cup, Senec, taraflex (2019) »0 b.
Kříž JaromírKošút Marián6:1 6:4fináleh2h
Kříž JaromírVrško Mariánw.o.semifináleh2h
Kříž JaromírBori Michal6:0 6:1štvrťfináleh2h
Kříž JaromírĽalík Miroslav6:1 6:11.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Bratislava, koberec (2019) »0 b.
Koco VladimírKříž Jaromír6:3 6:42.koloh2h
Kříž JaromírŠuko Radoslav6:4 6:21.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2019) »0 b.
Valent DanielKříž Jaromír7:5 6:1štvrťfináleh2h
Kříž JaromírTakáč Zdeno6:4 6:42.koloh2h
Kříž JaromírVaníček Marek6:4 6:31.koloh2h
VIP: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2018) »0 b.
Melicher JánKříž Jaromír6:1 1:6 10:4fináleh2h
Kříž JaromírLapšanský Marián6:2 6:2semifináleh2h
Kříž JaromírČepka Pavol6:4 6:3Skupina Ľubomíra Pechuh2h
Kosorín PeterKříž Jaromír6:2 6:2Skupina Ľubomíra Pechuh2h
Kříž JaromírMelicher Ján6:3 1:6 10:8Skupina Ľubomíra Pechuh2h
Teams: Team Championchips, Senec, taraflex (2018) »0 b.
Kříž JaromírBabík Benjamín6:3 6:2o 3.miestoh2h
Kříž Jaromír
Sinčák Martin
Vaníček Marek
Červenák Peter
2:6 7:6 10:7semifinále
Kříž JaromírSlezák Andrej6:4 6:3A skupinah2h
Kříž Jaromír
Sinčák Martin
Findura Martin
Kosorín Peter
7:6 6:4A skupina
Challenger: Draždiak Cup, Bratislava, koberec (2018) »0 b.
Melicher JánKříž Jaromír0:6 6:3 10:8fináleh2h
Kříž JaromírBabík Martin4:6 6:3 10:8semifináleh2h
Kříž JaromírVrško Marián6:3 6:4štvrťfináleh2h
Kříž JaromírBori Michal6:2 6:02.koloh2h
Kříž JaromírŠeda Zdenek1:6 6:3 13:111.koloh2h
turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, antuka (2018) »0 b.
Vaníček MarekKříž Jaromír6:4fináleh2h
Findura Martin
Kříž Jaromír
Hvizd Marek
Melicher Ján
6:3semifinále
Melicher JánKříž Jaromír6:4semifináleh2h
Kříž JaromírSmák Enriko7:5štvrťfináleh2h
Findura Martin
Kříž Jaromír
Vaníček Marek
Červenák Peter
10:7B skupina
Červenák PeterKříž Jaromír6:3B skupinah2h
Kramár Juraj
Šajmovič Peter
Findura Martin
Kříž Jaromír
10:5B skupina
Šajmovič PeterKříž Jaromír6:2B skupinah2h
ATA séria: Summer Cup Open, Břeclav, antuka (2018) »0 b.
Kříž JaromírPálenek Peter4:2 4:1finále útechyh2h
Kříž JaromírBabík Martin2:4 4:0 10:6semifinále útechyh2h
Kříž JaromírCendelín Přemysl4:2 4:11.kolo útechyh2h
Vaníček MarekKříž Jaromír6:1 4:6 10:51.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2018) »0 b.
Both RichardKříž Jaromír6:2 6:2štvrťfináleh2h
Kříž JaromírFindura Martin6:4 6:42.koloh2h
Kříž JaromírJobbágy Tomáš6:3 6:21.koloh2h
ATA séria: GoalTravel Open, Bratislava, antuka (2018) »0 b.
Koco VladimírKříž Jaromír7:6 7:52.koloh2h
Kříž JaromírMelicher Ján6:1 6:31.koloh2h
ATA séria: Sika Trophy, Bratislava, koberec (2018) »0 b.
Červenák PeterKříž Jaromír3:6 6:2 11:9štvrťfináleh2h
Kříž JaromírMošať Marek2:6 6:2 11:92.koloh2h
Kříž JaromírFindura Martin7:6 6:11.koloh2h
ATA séria: LMJ Trophy, Levice, betón (2018) »0 b.
Kříž JaromírFindura Martin6:3 4:6 11:9finále útechyh2h
Kříž JaromírSulaček Jozef4:1 4:0semifinále útechyh2h
Kříž JaromírKošút Marián4:1 4:22.kolo útechyh2h
Kříž JaromírBarczi Jaroslav4:1 3:4 10:81.kolo útechyh2h
Babík MartinKříž Jaromír6:4 3:6 10:61.koloh2h
Grandslam: Morava Trophy, Břeclav, betón (2018) »0 b.
Kříž JaromírBaláž Branislav2:4 4:2 10:72.kolo útechyh2h
Kříž JaromírHanko Jurajw.o.2.kolo útechyh2h
Kříž JaromírBolebruch Marián4:1 3:4 10:61.kolo útechyh2h
Findura MartinKříž Jaromír6:2 6:31.koloh2h
VIP: Sika ATA Finals, Břeclav, betón (2017) »0 b.
Kříž JaromírKosorín Peter6:2 3:6 10:3o 3.miestoh2h
Riška DušanKříž Jaromír6:2 3:6 10:3semifináleh2h
Kříž JaromírKrajsa Roman6:4 6:7 10:8štvrťfináleh2h
Challenger: Draždiak Cup, Bratislava, koberec (2017) »0 b.
Šeda ZdenekKříž Jaromír7:6 5:7 12:10fináleh2h
Kříž JaromírBolebruch Marián6:2 3:6 10:1semifináleh2h
Kříž JaromírMihálik Marek6:1 6:1štvrťfináleh2h
Kříž JaromírGubatti Eduardo6:0 6:32.koloh2h
Kříž JaromírBojňanský Jaroslav6:0 6:11.koloh2h
Turnaj dvojíc: Double Team Cup, Bratislava, antuka (2017) »0 b.
Melicher Ján
Sečkár Dalibor
Kříž Jaromír
Motalík Luděk
10:4B skupina
Melicher JánKříž Jaromír6:4B skupinah2h
Lipták Michal
Krajsa Roman
Kříž Jaromír
Motalík Luděk
11:9B skupina
Lipták MichalKříž Jaromír6:4B skupinah2h
Forner Pavol
Kollár Eduard
Kříž Jaromír
Motalík Luděk
10:5B skupina
Kříž JaromírForner Pavol6:2B skupinah2h
Grandslam: Lawn Tennis Festival, Kopčany, tráva (2017) »0 b.
Ušák HenrichKříž Jaromír3:6 6:1 10:42.koloh2h
Kříž JaromírKodaj Róbert6:2 6:21.koloh2h
ATA séria: Senica Open, Senica, antuka (2016) »0 b.
Koco VladimírKříž Jaromír6:4 6:12.koloh2h
Kříž JaromírBača Petr6:1 6:01.koloh2h
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešní oslávenci
Derzsi K.55 r.
Šimko M.39 r.
Purnoch O.27 r.
ATA Top 25
24. 06. 2024
1.Barilla M.4 300 b.
2.Dermek S.2 915 b.
3.Mikuš M.2 555 b.
4.Pribiš A.2 005 b.
5.Sninský R.1 740 b.
6.Lipták M.1 584 b.
7.Hvizd M.1 535 b.
8.Kosorín P.1 515 b.
9.Hudec M.1 460 b.
10.Uherčík P.1 455 b.
11.Melicher J.1 400 b.
12.Vaníček M.1 350 b.
13.Ušák H.1 335 b.
14.Osvald M.1 310 b.
15.Gašpar M.1 200 b.
16.Kramár J.1 064 b.
17.Baláž B.991 b.
18.Ulehla J.959 b.
19.Podhorný T.953 b.
20.Smutný O.932 b.
21.Benčaj V.915 b.
22.Findura M.860 b.
23.Adamka R.848 b.
24.Melioris P.815 b.
25.Vrško M.803 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt