06. 01. - 07. 01.Morava Trophy
Břeclav
dvojhraGrandslambetóninfo »
20. 01. - 21. 01.Slávia Právnik Cup
Bratislava
dvojhraChallengerkoberecinfo »
03. 02. - 04. 02.LMJ Trophy
Levice
dvojhraATA sériabetóninfo »
17. 02. - 18. 02.TransPetrol Cup
Senec
dvojhraChallengertaraflexinfo »
03. 03. - 04. 03.Sika Trophy
Bratislava
dvojhraATA sériakoberecinfo »
17. 03. - 18. 03.Kalvária Cup
Levice
dvojhraChallengerbetóninfo »
07. 04. - 08. 04.Tonoshop Open
Púchov
dvojhraATA sériabetóninfo »
28. 04. - 29. 04.Inter Trophy
Bratislava
dvojhraChallengerantukainfo »
01. 05.Queens Doubles
Kopčany
štvorhraDoublestrávainfo »
12. 05. - 13. 05.GoalTravel Open
Bratislava
dvojhraATA sériaantukainfo »
26. 05. - 27. 05.Lawn Tennis Challenge
Kopčany
dvojhraChallengertrávainfo »
09. 06. - 10. 06.Čaba Cup
Pezinok
dvojhraChallengerantukainfo »
23. 06. - 24. 06.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraGrandslamantukainfo »
07. 07. - 08. 07.Love4tennis Open
Bratislava
dvojhraChallengerantukainfo »
14. 07.Wimbledon Doubles
Kopčany
štvorhraDoublestrávainfo »
21. 07. - 22. 07.Lawn Tennis Festival
Kopčany
dvojhraGrandslamtrávainfo »
04. 08. - 05. 08.Senica Open
Senica
dvojhraATA sériaantukainfo »
04. 08. - 05. 08.Senica Open
Senica
dvojhraChallengerantukainfo »
18. 08. - 19. 08.Zobor Trophy
Nitra
dvojhraChallengerantukainfo »
25. 08. - 26. 08.Summer Cup Open
Břeclav
dvojhraATA sériaantukainfo »
30. 08. - 31. 08.Jadran LR Cup
Portorož, Slovinsko
dvojhra/
štvorhra
ATA sériaantukainfo »
30. 08. - 31. 08.Jadran LR Cup
Portorož, Slovinsko
dvojhra/
štvorhra
Doublesantukainfo »
15. 09. - 16. 09.PRO AUTO Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériaantukainfo »
15. 09. - 16. 09.PRO AUTO Open
Banská Bystrica
dvojhraSeniorsantukainfo »
29. 09. - 30. 09.Ratufa Trophy
Levice
dvojhraChallengerantukainfo »
06. 10.Double Team Cup
Bratislava
družstváTurnaj dvojícantukainfo »
20. 10. - 21. 10.Pacific Open
Senec
dvojhraATA sériataraflexinfo »
03. 11. - 04. 11.Draždiak Cup
Bratislava
dvojhraChallengerkoberecinfo »
17. 11. - 18. 11.Baseline Trophy
Banská Bystrica
dvojhraGrandslambetóninfo »
01. 12. - 02. 12.Team Championships
Senec
družstváTeamstaraflexinfo »
07. 12. - 09. 12.SIKA ATA Finals
Břeclav
dvojhraMastersbetóninfo »
22. 12. - 23. 12.Grandslam Cup
Malinovo
dvojhraMasterskoberecinfo »
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


Dnešný oslávenec
Chren P.46 r.
ATA Top 25
18. 03. 2024
1.Barilla M.3535 b.
2.Mikuš M.3165 b.
3.Dermek S.2660 b.
4.Hvizd M.2090 b.
5.Pribiš A.1915 b.
6.Lipták M.1695 b.
7.Osvald M.1615 b.
8.Kosorín P.1545 b.
9.Sninský R.1535 b.
10.Vaníček M.1345 b.
11.Hudec M.1115 b.
12.Ušák H.1090 b.
13.Findura M.1055 b.
14.Benčaj V.980 b.
15.Gašpar M.950 b.
16.Uherčík P.875 b.
17.Melioris P.795 b.
18.Baláž B.783 b.
19.Villár P.730 b.
20.Podhorný T.714 b.
21.Štetina M.611 b.
22.Babindai P.580 b.
23.Ulehla J.574 b.
24.Zahrádka P.570 b.
25.Vrško M.510 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt