06. 01. - 07. 01.Břeclav Open
Břeclav
dvojhraChallengerbetóninfo »
15. 01.BORS Cup
Břeclav
štvorhraDoublesbetóninfo »
22. 01. - 23. 01.Morava Trophy
Břeclav
dvojhraGrandslambetóninfo »
22. 01. - 23. 01.Morava Trophy
Břeclav
dvojhraSeniorsbetóninfo »
05. 02. - 06. 02.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériabetóninfo »
05. 02. - 06. 02.SKL Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerbetóninfo »
19. 02.OT Kredit Cup
Senec
štvorhraDoublestaraflexinfo »
26. 02. - 27. 02.LMJ Trophy
Levice
dvojhraATA sériabetóninfo »
26. 02. - 27. 02.LMJ Trophy
Levice
dvojhraChallengerbetóninfo »
12. 03. - 13. 03.Love4tennis Open
Bratislava
dvojhraATA sériaantukainfo »
12. 03. - 13. 03.Love4tennis Open
Bratislava
dvojhraChallengerantukainfo »
19. 03.KKmont Cup
Levice
štvorhraDoublesbetóninfo »
26. 03. - 27. 03.Baseline Cup
Banská Bystrica
dvojhraChallengerbetóninfo »
26. 03. - 27. 03.Baseline Cup
Banská Bystrica
dvojhraSeniorsbetóninfo »
09. 04. - 10. 04.Pacific Open
Nové Zámky
dvojhraATA sériabetóninfo »
23. 04. - 24. 04.Elfo Trophy
Malinovo
dvojhraATA sériaantukainfo »
23. 04. - 24. 04.Elfo Trophy
Malinovo
dvojhraChallengerantukainfo »
07. 05. - 08. 05.Prievidza Cup
Prievidza
dvojhraATA sériaantukainfo »
07. 05. - 08. 05.Prievidza Cup
Prievidza
dvojhraChallengerantukainfo »
21. 05. - 22. 05.VRŠ5O Open
Topoľčany
dvojhraATA sériaantukainfo »
21. 05. - 22. 05.VRŠ5O Open
Topoľčany
dvojhraChallengerantukainfo »
28. 05. - 29. 05.Lawn Tennis Challenge
Kopčany
dvojhraChallengertrávainfo »
04. 06.OT Kredit Trophy
Nitra
štvorhraDoublesantukainfo »
09. 06. - 13. 06.Bella Lyttos Open
Kréta
dvojhraATA sériaantukainfo »
09. 06. - 13. 06.Bella Lyttos Open
Kréta
dvojhraChallengerantukainfo »
18. 06. - 19. 06.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraGrandslamantukainfo »
18. 06. - 19. 06.ALMADA Trophy
Sliač
dvojhraChallengerantukainfo »
09. 07. - 10. 07.Senica Open
Senica
dvojhraATA sériaantukainfo »
09. 07. - 10. 07.Senica Open
Senica
dvojhraChallengerantukainfo »
09. 07. - 10. 07.Senica Open
Senica
dvojhraRookieantukainfo »
16. 07.Wimbledon Doubles
Kopčany
štvorhraDoublestrávainfo »
23. 07. - 24. 07.Zobor Trophy
Nitra
dvojhraChallengerantukainfo »
23. 07. - 24. 07.Zobor Trophy
Nitra
dvojhraRookieantukainfo »
06. 08. - 07. 08.Lawn Tennis Festival
Kopčany
dvojhraGrandslamtrávainfo »
13. 08. - 14. 08.Grand Prix Trophy
Bratislava
dvojhraATA sériaantukainfo »
13. 08. - 14. 08.Grand Prix Trophy
Bratislava
dvojhraChallengerantukainfo »
13. 08. - 14. 08.Grand Prix Trophy
Bratislava
dvojhraRookieantukainfo »
27. 08. - 28. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraATA sériaantukainfo »
27. 08. - 28. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerantukainfo »
27. 08. - 28. 08.ERPO Open
Banská Bystrica
dvojhraRookieantukainfo »
10. 09. - 11. 09.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraATA sériaantukainfo »
10. 09. - 11. 09.Manager Tennis Cup
Skalica
dvojhraChallengerantukainfo »
24. 09. - 25. 09.Geotherm Tennis Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraATA sériaantukainfo »
24. 09. - 25. 09.Geotherm Tennis Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraChallengerantukainfo »
24. 09. - 25. 09.Geotherm Tennis Cup
Jaslovské Bohunice
dvojhraRookieantukainfo »
15. 10. - 16. 10.Ratufa Trophy
Levice
dvojhraATA sériabetóninfo »
15. 10. - 16. 10.Ratufa Trophy
Levice
dvojhraRookiebetóninfo »
22. 10. - 23. 10.Golden Dogs Cup
Malá Ida
dvojhraChallengertaraflexinfo »
05. 11. - 06. 11.SiPa Open
Banská Bystrica
dvojhraGrandslambetóninfo »
05. 11. - 06. 11.SiPa Open
Banská Bystrica
dvojhraChallengerantukainfo »
05. 11. - 06. 11.SiPa Open
Banská Bystrica
dvojhraRookiebetóninfo »
19. 11. - 20. 11.Draždiak Cup
Bratislava
dvojhraChallengerkoberecinfo »
03. 12.Lipi Cup
Bratislava
štvorhraDoubleskoberecinfo »
16. 12. - 18. 12.SiPa ATA Finals
Levice
dvojhraMastersbetóninfo »
Hlavný sponzor okruhu

ďalšie videá »

Head to head


ATA Top 25
29. 01. 2023
1.Melicher J.6520 b.
2.Findura M.4220 b.
3.Takáč Z.2770 b.
4.Mikuš M.2395 b.
5.Hvizd M.2235 b.
6.Dermek S.1650 b.
7.Ušák H.1640 b.
8.Gašpar M.1270 b.
9.Lipták M.1252 b.
10.Markuš M.1236 b.
11.Macek E.1130 b.
12.Lapšanský A.1000 b.
13.Osvald M.856 b.
14.Kříž J.840 b.
15.Vrško M.685 b.
16.Babík M.675 b.
17.Podhorný T.660 b.
18.Baláž B.551 b.
19.Rus R.550 b.
20.Vojcek B.545 b.
21.Lacko B.510 b.
22.Ulehla J.499 b.
23.Bori M.497 b.
24.Vépy M.430 b.
25.Barilla M.420 b.
Fotky z turnajov
© ATAtennis o nás | pravidlá | zmluvy | kontakt